• Informacje na temat:

  międzynarodowa kariera

Artykuły na temat: międzynarodowa kariera
 • Międzynarodowa kariera Chyry?

  ...", kariera tej ukraińskiej piękności nabrała rozpędu. Możliwe, że tym razem to ona przyniesie szczęście koledze z Polski... Marzena Juraczko...

 • Nastolatek z Polski w obsadzie międzynarodowej produkcji

  Kariera Kacpra Olszewskiego rozwija się błyskawicznie. Jako 14-latek zadebiutował w głównej roli w filmie Kuby Czekaja "Baby Bump", o problemach dojrzewającego chłopca Mickiego House'a. Obraz miał(...) zaplanowano na 11 maja. To międzynarodowa produkcja, której fabuła koncentruje się na buncie, jaki wybuchł w obozie zagłady w Sobiborze na Lubelszczyźnie. W październiku 1943 r. 600 więźniów podjęło próbę...

 • Anna German: Gwiazda międzynarodowa

  ...małżeństwo, szczęśliwe macierzyństwo, pięknie rozwijająca się kariera. I wtedy przyszła diagnoza: nowotwór. Nowotwór, z którym Anna German zmagała się przez kilka lat, by ostatecznie przegrać w sierpniu...

 • Katarzyna Warnke: Kariera zagraniczna?

  Katarzyna Warnke ma nadzieję na karierę zagraniczną. Obawia się jednak, że ma na to mniejszą szansę niż jej mąż. Twierdzi jednak, że Piotr Stramowski uczy ją pozytywnego myślenia i wiary w to, że wszystko jest możliwe. Obecnie oboje starają się o dystrybucję filmu "W spirali" w Wielkiej Brytanii.

 • Międzynarodowy aktor charakterystyczny

  ...przyjąłem. Tam poznałem Zeffirellego i - bingo! - nagle moja kariera filmowa ruszyła z kopyta, za co jestem bardzo wdzięczny. York zagrał u Zeffirellego kilkakrotnie, między innymi w słynnej adaptacji...

 • Kariera po "Labiryncie Fauna"

  Ivana Baquero - dziewczynka, która zagrała w "Labiryncie Fauna" już zaczyna swoją międzynarodową karierę. Właśnie podpisała kontrakt na udział w swoim pierwszym anglojęzycznym filmie.

 • Polski aktor międzynarodowy

  Chociaż grał w wielu znanych filmach i serial ach, m.in.: "Boża podszewka", "Cwał" czy "Sława i chwała", to dopiero film Jerzego Antczaka "Chopin. Pragnienie miłości", rozpoczął jego karierę na dużym ekranie. Ugruntowały ją główne role w międzynarodowych koprodukcjach "Karol. Człowiek, który został papieżem" i "Karol. Papież, który pozostał człowiekiem".

 • Tomasz Karolak robi karierę

  Myśleliśmy, że obecnie tylko Paweł Deląg jest "Bachedą-Curuś wśród polskich aktorów", ale nie - okazało się, że także Tomasz Karolak wystąpi w międzynarodowej produkcji u boku hollywoodzkich sław.

 • Millie Bobby Brown: Błyskawiczna kariera w Hollywood

  ...czeka ją błyskawiczna kariera w Hollywood.

 • Urbańska: Kariera czy rodzina?

  Wyjazd za ocean jest dla Nataszy Urbańskiej olbrzymią szansą. Ale jak artystka poradzi sobie z tęsknotą za córeczką?

Zdjęcia na temat: międzynarodowa kariera
Wideo na temat: międzynarodowa kariera
 • Magda Gessler zapowiada międzynarodową karierę!

  Magda Gessler podczas rozmowy z nami zapowiedziała, że zabiera się teraz za projekty międzynarodowe, które zrobią furorę!

 • Adam Kaszewski robi międzynarodową karierę

  Sukces w modelingu wymaga stuprocentowego poświęcenia – deklaruje Adam Kaszewski. Dzięki oddaniu pracy Polak trafił do czołówki światowych modeli. Zawarł też znajomości z gwiazdami, m.in. Paris Hilton. Teraz myśli o rozpoczęciu kariery aktorskiej.

 • Ewa Chodakowska liczy na międzynarodową karierę

  Ewa Chodakowska zamierza rozwijać karierę zagraniczną. Już w lipcu poprowadzi kolejne treningi w Londynie. Nie planuje jednak na stałe wyjeżdżać z Polski. Jej fanki by tego nie zniosły!

Dyskusje na temat: międzynarodowa kariera
 • Re: "M jak miłość": Postrzelony na służbie

  Natalka przyjedzie że wsi i zostanie nowym Pittbulem. Spali pół Warszawy ale odnajdzie wszystkich sprawców. Zadzwoni do swoich kumpli z NCIS Miami i wspólnymi siłami wszystkich wsadza do więzienia. I tak zacznie się międzynarodowa kariera Natalki w Policji FBI KGB itd.