• Informacje na temat:

  międzynarodowy projekt

Artykuły na temat: międzynarodowy projekt
 • W warszawskim kinie Muranów 7 lutego odbędzie się premiera filmu dokumentalnego "Reflection", zrealizowanego w ramach Roku Polsko-Niemieckiego przez Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy, Międzynarodową Szkołą Filmową w Kolonii i Instytut im. Adama Mickiewicza.

 • Międzynarodowy Dzień Animacji

  ...prestiżowym festiwalu w Annecy. "Międzynarodowy Dzień Animacji to jedna z nielicznych imprez, w ramach których można obejrzeć najnowsze dokonania twórców filmów animowanych. Tegorocznej edycji towarzyszyć(...), Fernando Trueba i Tono Errando, Hiszpania), "9" (reż. Shane Acker, USA) oraz "Renesans" (reż. Christian Volckman, Francja, Wlk. Brytania, Luksemburg). W ramach imprezy przewidziano również projekt...

 • Międzynarodowy aktor charakterystyczny

  ...wiele - mówi aktor. - Pierwsza odsłona miała bardzo mały budżet - wspomina York. - Twórcy filmu podchodzili do tego projektu bardzo ostrożnie, a prace zostały zakończone naprawdę szybko. Na pewno nie(...) to wspólny projekt mój i genialnego pianisty Andre Wattsa. Z okazji dwusetnej rocznicy urodzin Liszta, przygotowaliśmy spektakl zatytułowany "Lisztian Loves", w którym zagrałem samego kompozytora...

 • "Boże Ciało" Jana Komasy na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto

  ..."Boże Ciało", najnowszy film Jana Komasy, z kolejnym międzynarodowym sukcesem. Tuż po światowej premierze na festiwalu w Wenecji najnowsze dzieło twórcy "Miasta 44" i "Sali samobójców" zostanie zaprezentowane podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto w sekcji Contemporary World Cinema.

 • Tom Cruise nakręci film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

  ...portalu Deadline, w projekt zaangażowany ma być również miliarder Elon Musk, założyciel koncernów SpaceX i Tesla. Musk odpowiedział na tweeta Bridenstine'a mówiąc, że spodziewa się "dobrej zabawy". Bliższe szczegóły na temat projektu są jeszcze nieznane - wiadomo jedynie, że ma być to film akcji i że nie będzie to film z serii "Mission: Impossible".

 • Międzynarodowy kontrakt: Ocean zlewa się w OCN

  Wraz z początkiem 2013 roku zespół Ocean dołączy do grona światowych artystów firmy Warner Music Group. Międzynarodowy kontrakt uwzględnia wydanie pierwszej anglojęzycznej płyty wrocławskiego zespołu.

 • Nowy projekt Juliusza Machulskiego. Trwają zdjęcia do serialu "Mały Zgon"

  ..., a międzynarodowy kartel narkotykowy z poczciwymi, rodzimymi zakapiorami z Mazur. W cichym i spokojnym Małym Zgonie, sezon na zgony właśnie się rozpoczyna. Serial zabierze widzów w porywającą, czarno...

 • Gitarzysta StarGuardMuffin z nowym projektem

  Płyta "Seed Of Self" to nowy, międzynarodowy projekt Szymona Chudego, gitarzysty zawieszonej obecnie grupy StarGuardMuffin, na czele której stał Kamil Bednarek.

 • Przystanek Woodstock 2017: Domowe Melodie i nowy projekt muzyczny na festiwalu

  ...projekt jest trudny i wymagający" - zapowiada Jurek Owsiak. "The Dead Daisies to ludzie, którzy nie tylko grając w tamtym roku przylecieli za własne pieniądze, ale także po koncercie zachwyceni atmosfera(...) Lowy (Red Phoenix, Mink) i Doug Aldrich (Whitesnake, Dio). Muzycy chcą zaprosić do swojego projektu jeszcze jednego wykonawcę z Polski. Choć wychowali się na hard rocku lat 70. i 80., The Dead...

 • Polski aktor międzynarodowy

  Chociaż grał w wielu znanych filmach i serial ach, m.in.: "Boża podszewka", "Cwał" czy "Sława i chwała", to dopiero film Jerzego Antczaka "Chopin. Pragnienie miłości", rozpoczął jego karierę na dużym ekranie. Ugruntowały ją główne role w międzynarodowych koprodukcjach "Karol. Człowiek, który został papieżem" i "Karol. Papież, który pozostał człowiekiem".

Zdjęcia na temat: międzynarodowy projekt
Wideo na temat: międzynarodowy projekt
 • Smarzowski o średniowieczu (źródło: Agencja TVN / x-news)

  Co będzie zajmować w najbliższym czasie Wojciecha Smarzowskiego? - Jestem w trakcie pisania. Będzie to projekt o wczesnym średniowieczu. To międzynarodowe i kosztowne przedsięwzięcie - powiedział reżyser.

 • Michał Żebrowski jurorem konkursu dla młodych przedsiębiorców

  Aktor został członkiem jury konkursu dla młodych przedsiębiorców. Ogólnoświatowy program The Venture wspiera początkujące firmy, oferując im nie tylko nagrody finansowe, lecz także możliwość zaprezentowania swojego projektu na arenie międzynarodowej. Zdaniem Michała Żebrowskiego to bardzo pożyteczny konkurs, który daje szansę na zaistnienie innowacyjnym pomysłom użytecznym społecznie.

 • "Zimna gra" to wyjątkowy projekt filmowy firmy producenckiej Watchout Studio, do którego zdjecia powstają m.in. w Pałacu Kultury i Nauki. Koprodukcja TVN "Zimna gra" to pierwszy w historii film realizowany przez polskich producentów z myślą o dystrybucji międzynarodowej. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Łukasz Kośmicki, któremu udało się zaangażować do projektu wybitnych twórców z Polski