• Informacje na temat:

  międzyzdroje

Artykuły na temat: międzyzdroje
 • Rodzinne Międzyzdroje

  Gala Gwiazd w Międzyzdrojach ruszyła pełną parą. Do hotelu Amber Baltic zjechało się już kilkadziesiąt znanych i lubianych gwiazd telewizyjnych, głównie serial owych. A w mieście zabrakło już wolnych miejsc noclegowych...

 • Międzyzdroje: Kto w Alei Gwiazd?

  Przez pięć dni nadmorski kurort gościł polskie gwiazdy oraz miłośników filmu, teatru i muzyki. Kto w tym roku na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach odcisnął swoje dłonie w Alei Gwiazd?

 • W Międzyzdrojach gwiazdy na wyciągnięcie ręki

  ...partnerów zadbał o to, by stworzyć przestrzeń do takich spotkań. Bardzo nam na tym zależy, bowiem ludzie przyjeżdżają tu także dla gwiazd" - powiedział burmistrz. Międzyzdroje oferują sporo atrakcji(...). Międzyzdroje to także jedyna gmina w naszym kraju w całości położona na wyspie Wolin. Do niewątpliwych atrakcji miasta należy też architekturą. Piękne, secesyjne wille i przedwojenne hotele urzekają swoim...

 • Międzyzdroje: Gwiazdy, nie celebryci

  Chcemy rozmawiać o współczesnej kulturze i pokazywać jej różne oblicza. Festiwal nie jest dla naszych gości okazją do zaistnienia w kolorowej prasie i na czerwonym dywanie. Odwiedzają Międzyzdroje(...) o kondycje współczesnej rozrywki i drogę od kołyski do gwiazd. Pomogą nam Henryk Sienkiewicz, Judy Garland, dr Jecyll i Mister Hyde - reklamują tegoroczną edycję imprezy. Międzyzdroje to jedno...

 • Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Gwiazdy, spektakle, koncerty, wystawy i spotkania - zbliża się 19. edycja Festiwalu Gwiazd. Na początku lipca Międzyzdroje odwiedzi kilkudziesięciu artystów ekranu, sceny i estrady.

 • Gala Gwiazd w Międzyzdrojach

  ...wystaw m.in. "Krzyku" Artura Krajewskiego oraz w "Spotkaniach z książką", których bohaterami będą m.in. Tomasz Jastrun i Kazimiera Szczuka. Organizatorem festiwalu jest miasto Międzyzdroje...

 • Światowe gwiazdy w Międzyzdrojach

  ..."Letnia stolica Polski" - Międzyzdroje - po raz pierwszy gościć będzie "międzynarodową bohemę oraz celebrytów" - poinformowali organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd, który w tym roku odbędzie się w dniach 8-12 lipca.

 • Międzyzdroje pożegnały gwiazdy

  W Międzyzdrojach dobiegł końca IX Wakacyjny Festiwal Gwiazd. Kulminacyjnym punktem czterodniowej imprezy była niedzielna (4 lipca) uroczysta ceremonia odsłonięcia odlewów dłoni między innymi aktorów Małgorzaty Kożuchowskiej, Stanisława Mikulskiego, Emila Karewicza.

 • Międzyzdroje czekają na gwiazdy

  Około 100 gwiazd ekranu, sceny i estrady gościć będzie rozpoczynający się w czwartek Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Wydarzenie zainauguruje koncert "Kilar i film" poświęcony pamięci kompozytora.

 • Międzyzdroje bez gwiazd?

  Tegoroczny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach może się nie odbyć. Przyczyną jest... brak pieniędzy. Przez ostatnich 8 lat impreza była największą letnią atrakcją Międzyzdrojów i całego regionu. Znani polscy aktorzy przyciągali prawdziwe tłumy.

Zdjęcia na temat: międzyzdroje
Wideo na temat: międzyzdroje
Dyskusje na temat: międzyzdroje