• Informacje na temat:

  miejsce honorowe

Artykuły na temat: miejsce honorowe
 • Jolie honorową obywatelką Sarajewa

  Bradem Pittem, odwiedziła Bośnię w 2010 roku. To miejsce wybrała również jako tło dla swojego debiutu reżyserskiego. Film opowiada historię miłosną, która rozgrywa się w realiach wojny domowej (1992(...) władz Sarajewa, Angelina Jolie miałaby odebrać honorowe obywatelstwo podczas specjalnej sesji parlamentu - 3 maja.

 • Honorowy beret dla Craiga

  James Bond, nim został przeniesiony do służby w MI6 (sekcja 6 wywiadu wojskowego), był zasłużonym członkiem oddziałów Marynarki Królewskiej. Teraz, kreujący jego postać od filmu "Casino Royale" Craig może ruszyć w ślady agenta w realnym życiu. Jeżeli tylko zaliczy testy wytrzymałościowe otrzyma honorowe miejsce w oddziałach Królewskich Marines. Anonimowy wojskowy z centrum szkoleniowego Marynarki...

 • Jerzy Hoffman honorowym obywatelem Chęcin

  Jerzy Hoffman otrzymał tytuł honorowego obywatela gminy Chęciny. "Z ogromnym sentymentem wracam do miejsca, gdzie nakręciłem Pana Wołodyjowskiego, swój pierwszy samodzielny film" - powiedział reżyser podczas środowej uroczystości w Dworze Starostów Chęcińskich.

 • Andrzej Wajda honorowym obywatelem Gdańska

  Gdańsk zyskuje dziś w panu prawdziwy autorytet, orędownika prawdy i wolności - napisali radni Gdańska w laudacji na cześć Andrzeja Wajdy, który odebrał tytuł honorowego obywatela miasta. "Andrzej Wajda - człowiek z Gdańska" - podkreślili radni.

 • Została Honorową Obywatelką

  Izabella Cywińska, wybitna reżyserka teatralna, filmowa i telewizyjna otrzyma godność Honorowego Obywatelstwa Kalisza. Taką decyzję podjęli w czwartek, 29 maja, radni tego miasta.

 • Kutz honorowym obywatelem Katowic

  Tytuł honorowego obywatela Katowic nadali w poniedziałek katowiccy radni pochodzącemu z tego miasta znanemu reżyserowi, posłowi PO Kazimierzowi Kutzowi. Kutz ma odebrać tytuł podczas uroczystości zaplanowanej na połowę czerwca.

 • Denzel Washington: Samotny, honorowy, odważny

  Denzela Washingtona przedstawiać miłośnikom kina nie trzeba. Hollywoodzki gwiazdor ma na swym koncie już dwa Oscary i role w tak głośnych filmach, jak "Kolekcjoner kości", "Lot", "Człowiek w ogniu", "Dzień próby", "Raport Pelikana" czy "Filadelfia". Teraz wraca z kolejną produkcją - nową wersją kultowego westernu "Siedmiu wspaniałych".

 • Andrzej Wajda honorowym obywatelem Warszawy

  Andrzej Wajda otrzymał w piątek tytuł honorowego obywatela Warszawy.

 • Krzystek honorowym obywatelem Dolnego Śląska

  Reżyser Waldemar Krzystek został we wtorek honorowym obywatelem Dolnego Śląska. Podczas czwartej edycji Święta Województwa Dolnośląskiego zorganizowanej w Teatrze im. M. Ćwiklińskiej w Polanicy Zdroju marszałek regionu wręczył nagrody i odznaki osobom zasłużonym.

 • Led Zeppelin: Honorowy obywatel Rio

  Jimmy Page, gitarzysta legendarnej grupy Led Zeppelin, został wyróżniony przez władze Rio De Janeiro od których otrzymał tytuł honorowego obywatela miasta. W ten sposób doceniona została praca muzyka na rzecz poprawy sytuacji dzieci wywodzących się z ubogich dzielnic brazylijskiej metropolii.

Zdjęcia na temat: miejsce honorowe
Wideo na temat: miejsce honorowe
 • Ewa Drzyzga: Z szacunku dla ludzi

  Cztery Telekamery i Wiktor zajmują poczesne miejsce w mieszkaniu Ewy Drzyzgi. Na honorowym miejscu stoi jednak nie nagroda, lecz figurka, którą prezenterka otrzymała od jednej z bohaterek "Rozmów w toku".

Dyskusje na temat: miejsce honorowe
 • Re: "Czterdziestolatek" wiecznie żywy!

  CAŁA KOLEKCJA WSZYSTKICH ODCINKÓW ZAJMUJE U MNIE W DOMU HONOROWE MIEJSCE I REGULARNIE RAZ W ROKU OGLĄDAMY JE CAŁĄ RODZINĄ.POZDRAWIAM WSZYTKICH I ŻYCZĘ ZDROWIA.