• Informacje na temat:

  miejsce istne

Artykuły na temat: miejsce istne
 • Chris Hemsworth: Nowy symbol seksu

  ...- To, co dzieje się teraz w moim życiu, to istne szaleństwo - mówi Chris Hemsworth. - Czuję przypływ adrenaliny.

 • Masters Of Death: Trasa legend death metalu

  ...- Takie coś zdarzy się po raz pierwszy - podekscytowany mówi w rozmowie z INTERIA.PL Johnny Hedlund, frontman Unleashed, którego zespół, wraz z grupami Entombed, Dismember i Grave, wybierze się na początku listopada na nie mającą precedensu, wspólną trasę żywych legend szwedzkiego death metalu. - To będzie istne zabójstwo - zapowiada w wywiadzie dla naszego serwisu europejskie tournee Masters Of...

 • "Nie chcę się wypalić"

  O istnieniu Audrey Tautou świat dowiedział się po filmie Jean-Pierre Jeuneta, "Amelia". Było to istne "wejście smoka", zakończone w 2002 roku nominacją...

 • Golonka od Artura Barcisia

  Lato to dla popularnego aktora Artura Barcisia to istny raj. Wreszcie może oddać się pasji gotowania i grillowania na świeżym powietrzu.

 • Paris Hilton nie podbiła Ameryki

  W kolejnym już tygodniu amerykańska lista bestsellerów płytowych magazynu "Billboard" przeżywała istną lawinę nowości. Ostatecznie na szczyt zestawienia trafił debiutancki album żeńskiego kwintetu Danity Kane zatytułowany nazwą formacji. Niespodzianka jest "tylko" drugie miejsce OutKast i szóste Paris Hilton.

 • Muzyka dla raju

  ..."Chant: Music For Paradise" to tytuł płyty nagranej przez grupę prawdziwych mnichów z zakonu cystersów. Na ich punkcie wybuchło istne szaleństwo w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy ojczystej Austrii.

 • "Szybcy i wściekli 8" : Totalny sztos!

  W przypadku serii "Szybcy i wściekli" sprawdza się zasada, że parzyste części są lepsze od nieparzystych. "Ósemka" to już istne szaleństwo. Na seansie nie ma chwili, by oderwać wzrok od ekranu, a buzia śmieje się nieustannie. To najczystsza radość z kina; jak mówi młodzież: totalny sztos.

 • Recenzja Antek Smykiewicz "Nasz film": Sprytny czarodziej

  ..."Nasz film" to właśnie taka zgrabna magiczna sztuczka. Już sięgając po debiut ulubieńca wokalnych talent show - Antek zaistniał i w "The Voice od Poland" (2. miejsce) i w "Must Be The Music" (półfinał) - możemy przybrać sceptyczną postawę i słuchać kolejnych piosenek o miłości ze znudzonym grymasem. Z każdą minutą jednak coraz bardziej poddajemy się przepięknemu ciepłemu głosowi, którym Antek...

 • "Koncert życzeń" na Mystic

  Grubo ponad 4 tysiące fanów muzyki metalowej pojawiło się w poniedziałek, 5 czerwca, na VI edycji Mystic Festival. Katowicki "Spodek" należał w tym roku do Slayera. Amerykańska legenda thrash metalu przygotowała dla swoich zwolenników istny "koncert życzeń".

 • Kiljański wciąż niepokonany

  Na liście najpopularniejszych płyt w Polsce zapanował istny marazm. W czołowej dwudziestce zmiany są kosmetyczne, a na podium nie doszło do żadnych przetasowań. Pierwsza trójka ponownie wygląda następująco: "In The Room" Krzysztofa Kiljańskiego, "Plagiaty" Lecha Janerki i "c.d." KombII.

Zdjęcia na temat: miejsce istne
Wideo na temat: miejsce istne
 • Wodne igraszki nagiej Joanny Krupy!

  Joanna Krupa znana jest z tego, że woli ubrania zdejmować, niż je zakładać. Nic więc dziwnego, że pływanie w stroju kąpielowym musi być dla niej istną katorgą. Na szczęście jej ukochany Romain Zago w pełni to rozumie i nie zabrania jej obnażania się w miejscach publicznych. Tak zakochani figlowali niedawno w Miami, co oczywiście uwiecznili towarzyszący Krupie paparazzi! Zazdrościcie mu takiej seksownej i wyzwolonej partnerki?

Dyskusje na temat: miejsce istne
 • Re: Te gwiazdy popłakały się na wizji

  Molestowane przez żyda z TVN . Podobnie miejsce miało w Angora Gazeta jewWyborcza. Istne miejsce orgi p-edofilow ży-dowskich

 • Re: "M jak miłość": Monika jest w ciąży!

  serialu w odpowiednim momencie? Wtedy zostałoby dobre wspomnienie po tym serialu. A w miejsce tego można by było coś innego wsadzić. To co się teraz dzieje w tej fabule to istne scince-fiction

 • Re: Poznajcie Feliksa Latoszka!

  Jak zwykle św Agatka jak cień przy Latoszku ! czego ona jeszcze od niego chce ? Pragnie zająć miejsce Leny ? Mało mu na ambicje weszła dokopoła ? Wstyd wstyd ! Istne zło taki powinien nosić tytuł ten serial w roli gł.paskudna Agata .