• Informacje na temat:

  miejsce zajęli

Artykuły na temat: miejsce zajęli
 • Ewa Błaszczyk: Córka zajmie jej miejsce w klinice Budzik?

  Marianna Janczarska (25 l.), córka Ewy Błaszczyk (64 l.), w przyszłości mogłaby zastąpić mamę w klinice Budzik. Czy tak się stanie?

 • Lynsey De Paul nie żyje

  W wieku 64 lat zmarła brytyjska wokalistka i kompozytorka Lynsey De Paul. W 1977 roku zajęła 2. miejsce na Eurowizji.

 • Anna Lewandowska zajęła drugie miejsce w konkursie na Biologiczną Bzdurę Roku

  Anna Lewandowska (29 l.) chyba nie będzie zadowolona z tego wyróżnienia. W konkursie na Biologiczną Bzdurę 2017 roku zajęła wysokie, drugie miejsce. Jej męża w plebiscycie na Sportowca Roku wyprzedził Kamil Stoch, a kto ubiegł Anię?

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Taniec z gwiazdami: Już wiadomo, kto zajmie miejsce Beaty Tyszkiewicz!

  Beata Tyszkiewicz (79 l.), odchodząc z programu „Taniec z gwiazdami”, zasmuciła swoich fanów tą decyzją. Od tygodni jednak wszyscy zadawali sobie pytanie, kto zajmie jej miejsce w nowej edycji. Teraz już wszystko wiadomo!

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • Piotr Kraśko zajmie miejsce Węglarczyka w "Dzień Dobry TVN"?

  To dopiero sensacja! W mediach pojawiła się informacja, że Piotrek Kraśko już dostał fuchę w TVN i to niejedną!

 • ENEMEF: Noc Ekranizacji

  ENEMEF: Noc Ekranizacji to propozycja zarówno do kinomanów, jak i wielbicieli literatury. W piątek, 20 marca, widzowie sieci Multikino obejrzą cztery filmowe adaptacje powieści, które zajęły czołowe miejsca na liście światowych bestsellerów.

 • To już pewne! To ona zajęła miejsce Ani Przybylskiej w życiu Bieniuka!

  Oficjalnie jeszcze tego nie potwierdzili, ale zdjęcia na Instagramie mówią same za siebie. Jarosław Bieniuk (38 l.) wrócił do swojej partnerki Martyny. Rozłąka uświadomiła mu, co naprawdę stracił. Teraz oboje starają się nadrobić czas. Cieszą ich codzienne drobiazgi i... wspólne działanie dla innych.

 • Anna Popek w nowej roli! Zaśpiewa!

  Anna Popek już wkrótce zadebiutuje w podwójnej roli: wokalistki, autorki tekstów muzycznych i producentki. Znana dziennikarka zajmie się produkcją teledysku do piosenki "Milord", do której sama napisała też słowa. Utwór wykonają znana wokalistka Grażyna Skowron-Matkowska, Anna Popek i jej siostra Magdalena.

Zdjęcia na temat: miejsce zajęli
Wideo na temat: miejsce zajęli
 • Klaudia Kulawik i jej życie w Londynie

  Cała Polska poznała Klaudię Kulawik kilka lat temu w programie "Mam Talent!", gdzie wokalistka doszła do finału i zajęła drugie miejsce. Teraz mieszka i studiuje w Londynie. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Tak Małgorzata Rozenek wkręciła Jastrzębską!

  Małgorzata Rozenek i Radek Majdan w zeszłym roku byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. W tym roku miejsce to zajęli bez wątpienia Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Nic więc dziwnego, że na imprezie TVN "perfekcyjnej" niespecjalnie dopisywał humor. Czyżby to z tego powodu postanowiła nieco sobie zadrwić z wiecznie roześmianej reporterki "DDTVN"? Jastrzębska zapytała ją

 • Małgorzata i Radosław Majdan ujawnili, ile dostali za udział w "Azja Express"!

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan podczas rozmowy z Robertem Patoletą nie mogli zdradzić, które miejsce zajęli w programie "Azja Express", ale poradzili, aby oglądać show do samego końca. "Biegam z rozwianym włosem i krzyczę coś bez sensu" - wspominała nagrania Małgorzata. "A ja jem zgniłe jajka" - dodał Radosław. Z chęcią wzięliby udział w drugim sezonie, nawet bez olbrzymiego

Dyskusje na temat: miejsce zajęli
 • Re: "M jak miłość" Nowe zagrożenie i... nowy dom!

  Babciu, ciocie, wujki może by było lepiej gdybyście zajęli się chłopcem, on powinien wychowywać się wśród ciotecznego rodzeństwa i czekać na powrót matki. Jest już na tyle duży, że należy z nim rozmawiać o jego mamie, i jej chorobie. To jest chore, żeby wśród takiej licznej i "kochającej się"/ M JAK MIŁOŚĆ/ rodziny nie znalazło się miejsce dla tego chłopaka, tylko musiał żyć z macochą. Ten wątek

 • Re: Gwiazdy polskich seriali urodzone za wschodnią granicą

  babcia urodzona w Romaszkańce pod Wilnem była Polką (pradziadek służył na granicy KOP) , bolszewicy jak zajęli ziemie II PR wpisali jej w dokumenty urodzona w ZSRR ( obecnie Białoruś) na co moja prababka nie wyraziła zgody wpisując inną datę jak i miejsce o bezspornej lokalizacji, że jest urodzona w Polsce. Później wywiezieni na Sybir, do Polski wrócili w 1946 roku, z opowieści babci wnioskuję, że nie

 • Re: "Lekarze" drugim najchętniej oglądanym serialem!

  Czyli "Lekarze" zajęli ostatnie miejsce, bo w niedziele o podanej porze wyświetlane było jeszcze tylko BEZKONKURENCYJNE "Ranczo"! Taki sukces, jak sukcesy (nie)rządu Tuska.