• Informacje na temat:

  miejsce zawodów

Artykuły na temat: miejsce zawodów
 • KFF: Zawód paparazzo

  Potencjał tematyczny dokumentu "Paparazzi" jest głównym atutem filmu Piotra Bernasia. Nic więc dziwnego, że obraz znalazł miejsce w aż dwóch sekcjach krakowskiej imprezy, rywalizując zarówno(...) z zabawniejszych scen filmu, Stoppa czatuje pod jedną z prominentnych szkół. Rozmowa z policjantem, który wezwany został na miejsce przez ochronę budynku, kończy się nieformalnym paktem. Stoppa składa...

 • Wydalenie rosyjskich dyplomatów reklamą serialu "Zawód: Amerykanin"

  ...ogólnie prawdziwa dla całej 'zimnej wojny'" - powiedział Weisberg w wywiadzie udzielonym miesięcznikowi "Vanity Fair". "Jak się przyjrzymy wielu szalonym wydarzeniom, jakie miały miejsce podczas...

 • To nie jest zawód dla starych kobiet

  Zwykło się mówić, że wśród nominacji do Oscara za rolę kobiecą jedno miejsce zawsze zarezerwowane jest dla Meryl Streep. Amerykańska Akademia Filmowa i tym razem nie zaskoczyła, ale nie jest to jedyna nominacja dla aktorki po sześćdziesiątce. Czyżby twórcy filmowi w końcu dostrzegli wartość doświadczenia?

 • Znamy datę i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego

  Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w czwartek, 5 marca. Aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie.

 • Karol Strasburger: Sława to tylko część zawodu

  Karol Strasburger opowiedział o sportowych pasjach, dzięki którym w jego życiu nie ma miejsca na nudę, o kulisach powstawania „Familiady” oraz blaskach i cieniach popularności.

 • Artur Barciś: Skromny zawód aktora

  ...autentycznej twórczości Barańskiego, w której kluczowe miejsce zajmuje Barciś. Film nie trafił bowiem na kinowe ekrany, telewizyjną premierę miał zaś w późnych godzinach nocnych. Mimo to obraz...

 • Janusz Gajos: Aktorstwo to coś więcej niż zawód

  ...zrobić z psem - wspomina. Nie było mu jednak do śmiechu. Na szczęście znalazł swoje miejsce w teatrze, najpierw w Łodzi, potem w Warszawie, m.in. w teatrach Komedia i Kwadrat. Ciężką pracą udowodnił, że...

 • Roger Waters poznał miejsce śmierci ojca

  Po latach poszukiwań brytyjski muzyk, założyciel zespołu Pink Floyd, Roger Waters dowiedział się, gdzie walczył i zginął jego ojciec, który brał udział w lądowaniu aliantów koło Rzymu w styczniu 1944 roku. Artysta poznał też prawdopodobne miejsce jego pochówku.

 • Małgorzata Foremniak: Nie ma miejsca dla dojrzałych aktorek

  Przed nami ostatni odcinek serialu "Aż po sufit!", za tydzień zaś zobaczymy finał "Mam talent!". Małgorzata Foremniak zdradziła jak bardzo jej gust różni się od tego, co wybiera publiczność. Aktorka opowiedziała też o swojej nowej roli i wyjaśniła, dlaczego lubi kryminały.

 • Ruszył festiwal "Filmvisage"

  W Białymstoku rozpoczął się w czwartek, 16. lipca, Międzynarodowy Festiwal Zawodów Filmowych i Telewizyjnych "Filmvisage".

Zdjęcia na temat: miejsce zawodów