• Informacje na temat:

  miejskie parki

Artykuły na temat: miejskie parki
 • Linkin Park gwiazdą Impact Festival 2017

  Obok System Of A Down na Impact Festival 2017 w Tauron Arenie Kraków będzie grupa Linkin Park!

 • Linkin Park wystąpią we Wrocławiu

  Amerykański zespół Linkin Park wystąpi w czwartek (5 czerwca) na Stadionie Miejskim we Wrocławiu z jedynym koncertem w Polsce. Występ odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej formacji.

 • Linkin Park wracają do Polski

  Amerykańska grupa rockowa będzie kolejną gwiazdą, która wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert odbędzie się 25 sierpnia.

 • Barry White ma swój park

  Fani zmarłego niedawno Barry'ego White'a mogą się wybrać do parku jego imienia, znajdującego się w Los Angeles. Uroczystość poświęcona pamięci legendarnego wokalisty odbyła się w sobotę, 2 sierpnia.

 • Linkin Park we Wrocławiu: Troszeczkę hałasu (relacja)

  W czwartek, 5 czerwca, na barwnie rozświetlonym Stadionie Miejskim we Wrocławiu, przy bardzo dobrej frekwencji, wystąpił amerykański zespół Linkin Park. Jaki to był koncert?

 • Wrocław: Przyjadą ZZ Top, Linkin Park i James Blunt?

  W czerwcu szykują się trzy duże koncerty zagranicznych gwiazd na Stadionie Miejskim we Wrocławiu - informuje tamtejsza "Gazeta Wrocławska".

 • Barry White: Kłopoty ze zdrowiem

  Poważne problemy zdrowotne przeżywa Barry White, legendarny amerykański wokalista soulowy. Kilkanaście dni temu przeszedł drugi w ostatnich miesiącach udar mózgu i wciąż przebywa pod opieką lekarzy. Tymczasem radni Los Angeles postanowili nazwać imieniem artysty jeden z miejskich parków.

 • Orange Warsaw 2012: Dwa dni zabawy na stadionie

  ...-18 w nocy). Spodziewane są przelotne deszcze, oby nie dokuczały za bardzo festiwalowiczom i artystom. Organizator zachęca do skorzystanie z komunikacji miejskiej w związku z małą liczbą miejsc parkingowych. Po zakończeniu koncertów autobusy specjalnej linii 901 będą rozwoziły uczestników do godziny drugiej w nocy.

 • Nagrody MTV: Poznaj nominacje

  Rihanna Najlepszy wykonawca muzyki miejskiej: Alicia Keys Beyonce Knowles Chris Brown Kanye West Lil Wayne Najbardziej rockujący zespół: 30 Seconds to Mars Linkin Park Metallica Paramore...

 • Hollywood jedzie do Sundance

  W czwartek, 15 stycznia, rozpoczął się 20. festiwal kina niezależnego w Sundance. Impreza, która odbywa się tradycyjnie w Park City w stanie Utah, ściągnęła już bądź ściągnie wkrótce wiele gwiazd Hollywood. Swoje przybycie zapowiedziało tak dużo znakomitości, że przedsięwzięcie zasłużyło sobie na miano "zachodniego festiwalu w Cannes".

Wideo na temat: miejskie parki
 • Agnieszka Warchulska i "Gang Wiewióra 2"

  "Gang Wiewióra 2" - film współtwórcy takich animowanych hitów, jak "Minionki", "Jak ukraść Księżyc" czy "Epoka lodowcowa 4" - trafi na ekrany polskich kin 18 sierpnia. Do oglądania zachęca... wierszem Agnieszka Warchulska. Sprytny Wiewiór i jego wesoła ferajna powracają, by ocalić park przed podstępnym planem chciwego biznesmena. W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się...