• Informacje na temat:

  mieszkania celebrytów

Artykuły na temat: mieszkania celebrytów
 • Cardi B wściekła na celebrytów: Przestańcie chwalić się testami na koronawirusa

  ...jest zadowolona raperka Cardi B , która wystosowała mocny apel do celebrytów podczas transmisji na Instagramie "Chciałabym, aby ci celebryci wiedzieli, jakie zamieszanie wywołują... Zrobienie sobie testu i posiadanie wyniku pozytywnego wyniku przy braku symptomów wywołuje panikę. To sprawia, że ludzie zaczynają myśleć 'chwila, wystawiłem nos zza mieszkania... na pewno się zaraziłem, jestem...

 • Celebryto, strzeż się efektu Streisand!

  "Internet nie przebacza" – wyświechtane hasełko? Pięć lat temu Beyonce na własnej skórze przekonała się, że jedna, nie do końca przemyślana decyzja, może sprawić, że zaczną śmiać się z ciebie miliony użytkowników sieci. Wszystko z powodu efektu Streisand.

 • Nie chce być celebrytą

  Antoni Pawlicki jest jednym z najlepszych młodych aktorów. Przed nim - wielka kariera. Za nim - role wysoko ocenione przez krytyków i publiczność.

 • "Legend": Bracia Kray - nietypowi celebryci

  Nie schodzili z okładek najbardziej prestiżowych gazet i brukowców w Wielkiej Brytanii. Przyjaźnili się z Frankiem Sinatrą i Judy Garland, mieli pieniądze, cieszyli się uznaniem i wysokim statusem społecznym. Bracia Kray - nietypowi celebryci - to bohaterowie filmu "Legend" Briana Helgelanda.

 • Jarosław Gugała: Podążam środkiem drogi

  ...- Często ulegamy pokusie, by łamać fundamentalne zasady uczciwej, odpowiedzialnej polityki i obiektywnego dziennikarstwa - mówi Jarosław Gugała. Prezentera polsatowskich "Wydarzeń" bardziej interesują fakty i zjawiska autentycznie ważne dla ludzi niż wrzawa wokół "politycznych celebrytów".

 • "Bling Ring": Fajnie&odjazdowo

  Po "Spring Breakers" Harmony'ego Korine'a na nasze ekrany wchodzi kolejny film, który opowiada o nastolatkach zahipnotyzowanych i sprowadzonych na manowce przez popkulturę. Zrealizowany przez Sofię Coppolę ("Między słowami", "Somewhere. Między miejscami") "Bling Ring" mówi o prawdziwych wydarzeniach - o włamaniach do domów celebrytów dokonywanych przez młodzieżowy gang.

 • Bobbi Kristina nie żyje: Gwiazdy wspominają córkę Whitney Houston

  Celebryci, gwiazdy oraz przyjaciele wspominają zmarłą Bobbi Kristinę. Córka gwiazdy pop zmarła 26 lipca.

 • Julia Wieniawa: "Nawet w worku wygląda jak milion dolarów"

  ...kolegą okazał się Marcin Tyszka. Okazało się, że gwiazdy mieszkają w sąsiedztwie i mają dobry kontakt. Na instagramowych kontach celebrytów pojawiły się zdjęcia z miłego spotkania. Marcin Tyszka...

 • Hanna Lis o swoich córkach

  Hanna Lis podkreśla, że jej córki nie lubią rozgłosu i nie chcą brylować na salonach. Dziennikarka, która sama również unika show-biznesowych imprez, ma nadzieję, że nastolatki jak najdłużej będą trzymać się z dala od próżnego świata celebrytów.

 • "Myślałem, że to kawał i sztuczna krew..."

  Wróblewskiemu także o tematach poruszanych na najnowszej płycie, jak muzyczny show-biznes czy świat celebrytów.

Wideo na temat: mieszkania celebrytów
 • Qczaj pokazał mieszkanie

  Qczaj to bardzo znany trener personalny. Jak wygląda jego mieszkanie? Celebryta pokazał wnętrze swojego apartamentu i opowiedział o tym, co było dla niego największą inspiracją przy jego urządzaniu. – Mnie zależało na tym, żeby to mieszkanie było moje, żeby było ciepłe – zdradził. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Maciej Musiał potwierdza plotki! Przenosi się do Krakowa!

  mieszkania Kingi, ale ten nie potwierdził tych rewelacji! (Videoportal/x-news)

Dyskusje na temat: mieszkania celebrytów