• Informacje na temat:

  mieszkania gwiazd

Artykuły na temat: mieszkania gwiazd
 • #koncertdlabohaterów: Polskie gwiazdy dla służb medycznych. Kiedy i gdzie transmisja?

  W sobotę (4 kwietnia) na żywo można oglądać charytatywny #koncertdlabohaterów z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Podczas wydarzenia zbierane są środki na wsparcie walki z pandemią koronawirusa.

 • Gal Gadot i inne gwiazdy śpiewają "Imagine"

  Kilkanaście gwiazd Hollywood wzięło udział w oryginalnym projekcie zapoczątkowanym przez znaną z roli Wonder Woman aktorkę Gal Gadot. Za pośrednictwem Instagrama wspólnie wykonali piosenkę "Imagine" z repertuaru Johna Lennona. To wyraz solidarności ze wszystkimi, którzy odczuli skutki kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa.

 • Zdzisława Sośnicka i Jerzy Bajer: Dom zamiast "Alei gwiazd"

  ...lat temu zdecydowałam, że muszę wybrać. Postawiłam na dom i nie żałuję" - mówi gwiazda. Strzała amora Wokalistka poznała Jerzego Bajera w latach 60. w jednym z poznańskich klubów. Pani Zdzisława(...)" ( posłuchaj! ). Cały czas w biegu Cała Polska nuciła jej przeboje. Wśród tych najpiękniejszych są "Aleją gwiazd" ( posłuchaj! ), "Julia i ja" ( sprawdź! ), "Dom, który mam" czy "Uczymy się żyć...

 • Usunięte gwiazdy

  ...61 gwiazd honorujących znane osobistości showbiznesu - m.in. Charltona Hestona, Cary'ego Granta, Clarka Gable'a i Franka Sinatrę - usunięto z hollywoodzkiej Alei Sław w Los Angeles.

 • Doda pokazała swoje mieszkanie. Robi wrażenie!

  Teraz każdy może zobaczyć, jak urządziła się gwiazda.  "Eclectic Queen Loft" , bo tak nazywa się mieszkanie Dody, od jakiegoś czasu był dostępny do wynajęcia dla turystów.  Kilka dni temu piosenkarka poinformowała, że jej apartament jest na sprzedaż.  Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie. "Nie jest to opcja dla każdego" - przyznaje Doda w krótkim nagraniu. Jak dodaje, wnętrza są...

 • Gwiazdy u siebie

  Uśmiechem i dyskrecją zjednuje sobie rozmówców. Gwiazdy zapraszają ją do domów i prezentują się od mniej znanej, prywatnej strony. - Nikogo nie oceniam, cenię profesjonalistów, którzy szanują swoją i moją pracę - wyjaśnia Katarzyna Olubińska.

 • Stylizacja Dody warta tyle, co mieszkanie? Zobacz, co na siebie włożyła gwiazda

  Doda na jednej z imprez pokazała się w szeroko komentowanej, lawendowej stylizacji. Jak się okazuje wszystkie jej elementy kosztowały tyle, że można by za nie kupić małe mieszkanie. Zobacz, co włożyła na siebie gwiazda.

 • Hawajskie wyznania gwiazd

  W niedzielę, 15 czerwca, zakończył się czwarty festiwal filmowy na wyspie Maui. Wśród jego gości jak zwykle nie zabrakło wielkich gwiazd kina, choć nie wszyscy zapowiedziani goście zdołali dotrzeć na Hawaje. Nie zjawił się Anthony Hopkins ( "Bad Company" , "Czerwony smok" ), pojawili się natomiast inni znakomici goście.

 • Irena Dziedzic: Pierwsza gwiazda polskiej telewizji

  ...i lubianymi Irena Dziedzic sama szybko wyrosła na gwiazdę. "Irena miała twardą osobowość" - mówił o niej Jerzy Gruza. Według reżysera, nawet ministrowie, którzy przychodzili do "Tele-Echa", drżeli przed(...) Luter. "Umarła Irena Dziedzic, największa gwiazda polskiej telewizji w czasach PRL. Inteligencja, klasa, perfekcja, zawoalowana złośliwość, ironia - wszystko to fantastycznie łączyła w sobie. Była...

 • Soundedit 2020: Marc Almond gwiazdą festiwalu

  Festiwal Soundedit 2020 odbędzie się w Łodzi, w dniach od 22 do 25 października.

Zdjęcia na temat: mieszkania gwiazd
Wideo na temat: mieszkania gwiazd
 • "Taniec z Gwiazdami": Pavlović o atakach na Mazur

  Iwona Pavlović nie ukrywała, że jest pozytywnie zaskoczona gestem Zbigniewa Jakubasa - przedsiębiorcy, który ofiarował Joannie Mazur mieszkanie. Gdy temat zszedł na niepochlebne opinie niektórych internautów wobec niewidomej biegaczki, ton jurorki stał się bardziej zdecydowanie ostrzejszy.

 • Tak mieszkają gwiazdy "Detektywów", cz.1

  Karolina Lutczyn i Maciej Friedek, znani z serialu "Detektywi", pokazali swoje krakowskie mieszkanie i opowiedzieli o podróży poślubnej .

 • Koszmarne warunki mieszkaniowe Pavlović

  Iwona Pavlović (56 l.) twierdzi, że mieszkała w podobnych warunkach jak uczestniczka "Tańca z gwiazdami" Joanna Mazur.

Dyskusje na temat: mieszkania gwiazd