• Informacje na temat:

  mieszkanie ibisza

Artykuły na temat: mieszkanie ibisza
 • Agata Kulesza w programie "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza

  Gościem najbliższego odcinka programu "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza będzie Agata Kulesza - wybitna aktorka, znana m.in. z filmów "Róża", "Zimna wojna", "Moje córki krowy" czy z nagrodzonej Oscarem "Idy".

 • Ibisz w "Świecie według Kiepskich"

  Wizjoner, twórca imperium medialnego i znajomy Krzysztofa Ibisza. Zaskakujące wcielenia Mariana Paździocha w nowym sezonie serialu "Świat według Kiepskich" .

 • ​Krzysztof Ibisz: Pracujemy nad specjalnymi odcinkami "Tańca z Gwiazdami"

  Fani tanecznego show Polsatu nie muszą czekać do jesieni, by zobaczyć, jak gwiazdy radzą sobie na parkiecie. Krzysztof Ibisz wyjawił, że wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną pracuje obecnie na planie programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Od 1 czerwca powstają specjalne odcinki tego programu, które trafią na antenę w najbliższych tygodniach, czyli jeszcze przed wznowieniem 11. edycji, które zaplanowano na wrzesień.

 • Co robią gwiazdy, żeby nie przytyć podczas domowej izolacji

  Krzysztof Ibisz biega po klatce schodowej. Otylia Jędrzejczak udowadnia, że nawet w drodze między lodówką i blatem kuchennym można wykonywać ćwiczenia. A Karolina Gilon wymachuje butelkami wody. Oto pomysły gwiazd na aktywność fizyczną podczas domowej izolacji.

 • Natalia Safran: Miss Wielkopolski w Hollywood

  W najbliższym odcinku programu "Demakijaż Hollywood" Krzysztof Ibisz odwiedzi willę, w której przed laty mieszkała aktorka Vivien Leigh - czyli Scarlet O’Hara z "Przeminęło z wiatrem". Dziś mieszka tam utalentowana poznanianka - Natalia Safran z rodziną. O tym, jak spełnił się jej amerykański sen, opowie w najbliższy poniedziałek, 31 października, o godz. 22 w Polsat Café.

 • Sebastian Mila w "Świecie według Kiepskich"!

  ...posądzony o chorobę psychiczną. Kiedy, z pomocą, uda mu się wreszcie zlokalizować miejsce dziwnych dźwięków, odkryje też ich przyczynę - jest podsłuchiwany! Kto i dlaczego podsłuchuje jego mieszkanie...

 • Yola Czaderska-Hayek: Najsłynniejsza Polka w Hollywood

  Krzysztofa Ibisza "Demakijaż Hollywood".

 • Joanna Krupa zastąpi Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"?

  ...o gażę, ale i koszty związane z jej przelotami i mieszkaniem w Polsce" - "Flesz" cytuje osobę związaną z firmą produkującą "Taniec z Gwiazdami". Krupa była jurorką wszystkich sześciu edycji "Top model(...) w show zrezygnowali między innymi popularni tancerze: Stefano Terrazzino, Hanna Żudziewicz i Wiktoria Omyła. Teraz, w związku z udziałem Ibisza w charakterze uczestnika, zmieni się też...

 • Agnieszka Kaczorowska: Jej marzenie spełni się w sylwestra

  Agnieszka Kaczorowska będzie jedną z gwiazd, które poprowadzą imprezę sylwestrową Polsatu w Katowicach. Aktorka i tancerka o takiej roli marzyła od dawna. To pragnienie miała wypisane na tablicy, którą widzi, co dzień po przebudzeniu.

 • Nowy sezon w TVN Style coraz bliżej

  ..., którego gospodynią jest Dorota Szelągowska i która tym razem wyremontuje... własne mieszkanie. Efekty pracy projektantki wnętrz zobaczymy również w listopadzie, zaś od września kontynuowany też będzie...