• Informacje na temat:

  mieszkanie kasi cichopek

Artykuły na temat: mieszkanie kasi cichopek
 • Cichopek: Historia prawdziwa

  Zawsze chciała grać i to główne role. Rodzice postawili warunek: musi przykładać się do nauki. Ale dali jej też dużo swobody. Jak wyglądało dzieciństwo Katarzyny Cichopek?

 • Cichopek: "Kumam cha-chę"

  Katarzyna Cichopek, która ostatnio niezmordowanie udziela się jako prezenterka w "Jak Oni śpiewają", gra w "M jak Miłość", a do tego prowadzi szkołę tańca - opowiada o codziennym stresie i sposobie na odrobinę szczęścia.

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek z "M jak miłość": Jak spędzają święta?

  Święta w gronie bliskich Boże Narodzenie prywatnie to dla Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka czas przeznaczony dla najbliższych. Spędzają go w rodzinnym gronie, z tradycyjnymi potrawami na stole, prezentami, kolędami, pasterką.

 • "M jak miłość": Romans z sąsiadem?!

  Wkrótce Kinga (Kasia Cichopek) zapomni się w ramionach Roberta (Tomasz Borkowski)! Ich znajomość zdecydowanie wykroczy poza ramy normalnych stosunków sąsiedzkich. Co na to jej mąż Piotrek (Marcin Mroczek)?

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  W rozmowie z Martą Grzywacz z RMF FM Nina Terentiew opowiada, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z Wiolettą Villas, dlaczego jej żal Kasi Cichopek, skąd się biorą kaprysy gwiazd i jak im sprostać(...) i tyle. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co Nina Terentiew myśli o Kasi Cichopek i z kim się przyjaźni, kliknij po więcej! A co daje pani pewność, że człowiek zdobędzie sukces na scenie? Lata...

 • Zdrady, fascynacje i złota rybka

  ...mieszkania Mirki, gdzie... Tego nie można przegapić! Ale nie tylko Mirka i Irek będą przeżywać romantyczne uniesienia. Podobnie miło zrobi się w relacji Marcina (Mikołaj Roznerski) i Kasi (Agnieszka(...) Cichopek)! Jak zareaguje Piotrek (Marcin Mroczek) na nową fascynację żony? Tymczasem brat Piotrka, Paweł (Rafał Mroczek), będzie musiał się zmierzyć z zazdrosnym mężem Izy (Sandra Staniszewska). - Ty draniu...

 • Aneta Zając chce być sexy mamą!

  ...jej zapewnić świetną figurę i doskonałą formę. Aneta uwierzyła bowiem, że może - jak Kasia Cichopek, czyli Kinga z "M jak miłość" - być sexy mamą! Jak donosi jeden z dwutygodników, Aneta Zając(...) zdrowi, ma pracę, nowe mieszkanie... I, co chyba najważniejsze, powoli zapomina o mężczyźnie, który zostawił ją po siedmiu wspólnie spędzonych latach dla innej kobiety. Jeśli chcesz znaleźć więcej...

Zdjęcia na temat: mieszkanie kasi cichopek