• Informacje na temat:

  mieszkanie kasi w barwach szczęścia

Artykuły na temat: mieszkanie kasi w barwach szczęścia
 • Nowa postać w "Barwach szczęścia"

  Niewinne spojrzenie błękitnych oczu i niechęć do wścibskich sąsiadek. Czy Dominika, nowa bohaterka "Barw szczęścia", coś ukrywa?

 • Co nowego w "Barwach szczęścia"?

  Znajomi przestrzegali Kaśkę (Katarzyna Glinka) przed Ksawerym (Sebastian Cybulski). Jednak nie przewidzieli tego, że przystojny prawnik zmieni się pod wpływem uczucia. Co nowego czeka nas w "Barwach szczęścia"?

 • Dorota Kolak: W emocjach bywam skrajna

  Aktorka o czarującym uśmiechu i ujmującym sposobie bycia. Przez wiele lat znali ją głównie bywalcy Teatru Wybrzeże, dziś kojarzą i cenią miliony Polaków. W kinach Dorotę Kolak oglądamy w "Narzeczonym na niby", a w telewizji m.in. w "Barwach szczęścia".

 • Nie bała się roli prostytutki!

  Grana przez Karolinę Chapko Dominika, która wynajmuje mieszkanie od Kasi Górki, wydaje się beztroską studentką. Prawda jest jednak inna.

 • Zielińska: W święta zapominam o kaloriach

  Na stole, do którego co roku w wigilię Bożego Narodzenia zasiada w towarzystwie najbliższych Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", zawsze pojawia się 12 tradycyjnych potraw.

 • Miłosne dylematy

  Maria Pyrka (Iza Kuna) będzie przeżywać radosne chwile u boku Marka (Marcin Perchuć). A co wydarzy się w życiu innych bohaterów "Barw szczęścia" tuż po wakacjach?

 • Inny rodzaj kina

  Telewizyjna widownia pewnie pamięta ją jeszcze jako bohaterkę "Barw szczęścia" - Julię Marczak-Zwoleńską. Od kiedy jednak aktorka podjęła decyzję o odejściu z obsady produkcji TVP, rozpędu nabrała jej kinowa kariera. Najpierw zagrała główną rolę w filmie Anny Jadowskiej "Z miłości" (2011), w tym roku za kreację w "Płynących wieżowcach" Tomasza Wasilewskiego otrzymała nagrodę dla najlepszej...

 • Mam dość Wąskiego!

  Rozmowa z Krzysztofem Kiersznowskim - inspektorem Wnukiem z serial u "Twarzą w twarz" i Stefanem z serialu "Barwy szczęścia". Z aktorem rozmawiała Jolanta Żabińska.

 • Jidysz i wysokie obcasy

  Wystąpiła w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale to rola w serial u "Barwy szczęścia" przyniosła jej popularność i nominację do Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Dziś o godz. 16,00 w interia.tv spotkanie z Katarzyną Zielińską.

 • Znamy nominowanych do Nagrody im. Cybulskiego

  ...intensywnych latach w modelingu przyciągnęło ją aktorstwo. Swoją pierwszą główną rolę zagrała na początku 2011 w filmie Kasi Rosłaniec "Bejbi blues". Miała wtedy 17 lat i uczęszczała do 2 klasy(...) pewnie pamięta Martę Nieradkiewicz jeszcze jako bohaterkę "Barw szczęścia" - Julię Marczak-Zwoleńską. Od kiedy jednak aktorka podjęła decyzję o odejściu z obsady produkcji TVP, rozpędu nabrała jej kinowa...

Wideo na temat: mieszkanie kasi w barwach szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Oliwier nie dostanie rozwodu?

  Co nas czeka w 1469. odcinku "Barw szczęścia"? ​Wobec bezowocnych prób zdobycia pieniędzy na spłatę długu Kasia jest pogodzona ze stratą mieszkania. Waleria i Stefan spotykają się z Tolkiem, mając nadzieję, że może on dysponuje większą gotówką. Tymczasem Wierzbicki, producent telewizyjny, z którym Agnieszka weszła w spółkę, naciska w sprawie wyłożenia dużej gotówki na realizację pilotażowego