• Informacje na temat:

  mieszkanie kukulskiej

Artykuły na temat: mieszkanie kukulskiej
 • Pikej odpowiada Kubie Wojewódzkiemu

  Przypomnijmy - na łamach "Polityki" juror "X Factor" zadrwił z Pikeja: "Piotr Kukulski, znany szeroko jako Pikej, sprzedaje swój apartament, bo szuka większego. Do wzięcia jest 130 m kw. luksusu na warszawskiej Woli. Jacuzzi z masażem, fontanna z masażem i glazura z terakotą. Jakże inaczej w tym przypadku będzie brzmiała odpowiedź na pytanie: Od kogo kupiłeś mieszkanie? Od nikogo" - napisał Kuba...

 • Co Kuba Wojewódzki sądzi o Pikeju?

  ...przypadku będzie brzmiała odpowiedź na pytanie: Od kogo kupiłeś mieszkanie? Od nikogo" - czytamy. Ciekawe, w jaki sposób Pikej zareaguje na kpiny ze strony Kuby Wojewódzkiego?

 • "Nie wchodzę dwa razy do tej samej rzeki"

  Natalia Kukulska, znana dotąd z płyt inspirowanych muzyką r'n'b, wydała po czteroletniej przerwie nowy album "Sexi-Flexi", który ukazuje jej muzyczną metamorfozę. O odbiorze przez fanów nowego oblicza, wchodzeniu z muzyką na parkiety, śpiewaniu po angielsku i rodzinnym szczęściu, Natalia Kukulska opowiedziała w rozmowie z Eweliną Wiśniewską.

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  ...8 września w wieku 35 lat - chorował na ostrą białaczkę. Jarosław Kukulski - kompozytor, mąż Anny Jantar i ojciec Natalii Kukulskiej. W latach 60. był liderem grupy Waganci, której solistką w 1960(...)", "Moje jedyne marzenie". Po śmierci piosenkarki komponował dla córki Natalii Kukulskiej i wielu innych znanych polskich artystów: Ireny Jarockiej, Eleni, Krzysztofa Krawczyka, Haliny Frąckowiak...

 • "Ja się wstydzę"

  Kasia Nosowska znana jest głównie jako wokalistka zespołu Hey, ale od kilku lat wydaje także własne płyty. Ta najnowsza, zatytułowana „Sushi”, ponownie powstała przy współpracy Andrzeja Smolika, a Kasia jak zwykle napisała wszystkie teksty. W rozmowie z Jarosławem Szubrychtem po raz pierwszy ujawnia szczegóły przedstawienia teatralnego, w którym wystąpi oraz to, że pisze powieść! Opowiada także o nowej płycie, fascynacji Internetem i wspólnych występach z Maanamem i Natalią Kukulską.

 • Gal Gadot i inne gwiazdy śpiewają "Imagine"

  Kilkanaście gwiazd Hollywood wzięło udział w oryginalnym projekcie zapoczątkowanym przez znaną z roli Wonder Woman aktorkę Gal Gadot. Za pośrednictwem Instagrama wspólnie wykonali piosenkę "Imagine" z repertuaru Johna Lennona. To wyraz solidarności ze wszystkimi, którzy odczuli skutki kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa.

 • Pinnawela: Księżniczka pod dresiarską bluzą

  Zbiór obrazków Pauliny Przybysz trafił na okładkę jej drugiej płyty nagranej pod szyldem Pinnawela - "Renesoul". Album ukaże się 14 marca, czyli kilka dni później, niż pierwotnie planowano.

 • Pinnawela: Podróż po umyśle kobiety

  Po trzyletniej przerwie ukaże się nowa płyta Pinnaweli, czyli Pauliny Przybysz znanej z Sistars. Album "Renesoul" ukaże się na Dzień Kobiet, 8 marca.

 • Maja Sablewska: Skąd ona się wzięła?

  ...w show-biznesie, które nawiązała Maja, zaowocowały wkrótce współpracą z Dodą. Sablewska wypłynęła na szerokie wody. Zaczęła świetnie zarabiać, kupiła sobie mieszkanie, samochód i w końcu zadbała o swój...

 • LemON z Pauliną Sykut (nowy teledysk "Dewiat")

  Zapowiadany już przez nas nowy singel to remiks utworu "Dewiat" autorstwa Piotra Walickiego. Przypomnijmy, że ta ballada dała LemONowi miejsce w finale "Must Be The Music". Do nowej wersji powstał teledysk, zupełnie inny niż dotychczasowe, w reżyserii Marka Lamprechta, uznanego twórcy klipów Kayah, Natalii Kukulskiej czy Anity Lipnickiej. W teledysku "Dewiat" gościnnie wystąpiły "trzy fanki...