• Informacje na temat:

  mieszkanie majewski

Artykuły na temat: mieszkanie majewski
 • Deynn i Majewski pokazali nowe mieszkanie w USA! Biednie?

  Deynn, czyli Marita Surma i Daniel Majewski już na dobre powrócili do mediów społecznościowych. Po tym jak pochwalili się, że przez czas swojej nieobecności w show-biznesie, postanowili wziąć ślub, pokazali jak teraz mieszkają w Stanach Zjednoczonych.

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Deynn i Majewski już wyprowadzili się z Warszawy?! Nie było ich stać na mieszkanie?

  Kanał na YouTube, wydanie książki i rosnące grono fanów, zapewniły Deynn oraz jej chłopakowi Danielowi Majewskiemu ciągły przypływ gotówki. Niestety kiedy siostra Marity, Klaudia ujawniła SMS-y jakie(...) i Majewskiego na tyle, że fani odwrócili się od nich, a firmy szybko wycofywały się ze współpracy z celebrytami. Nic dziwnego, że w przeciągu tych kilku tygodni ich życie zmieniło się diametralnie...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Szymon Majewski długo nie mógł pogodzić się z odejściem mamy

  ...czas, jednak tylko po to, by definitywnie zostawić żonę Marię i niespełna siedmioletniego Szymona. Zajmowali niewielkie, dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie. W jednym pokoju mama ulokowała(...), że powinienem był zrobić dla niej coś więcej - ze wzruszeniem mówi komik. Nie umiał się z tą śmiercią pogodzić. Pomogła dopiero terapia z psychologiem, który poradził, by Majewski napisał do matki...

 • IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku otrzymało imię Krzysztofa Kolbergera

  IX Liceum Ogólnokształcącemu w Gdańsku nadane zostało uroczyście w środę imię Krzysztofa Kolbergera. Zmarły przed czterema laty aktor ukończył tę szkołę w 1968 r. W placówce powstanie izba pamięci poświęcona artyście.

 • Szymon Majewski kilka lat temu stracił apartament. Teraz ma piękny dom!

  Szymon Majewski (48 l.) i jego żona przeżyli koszmar, gdy spaliło im się mieszkanie. Teraz mają nowy dom i są w nim naprawdę szczęśliwi.

 • Stanisława Celińska: Paniusie są dla mnie nudne

  Pojawiła się w "Barwach szczęścia" i zostanie na dłużej. Stanisława Celińska zdradziła, dlaczego nudzą ją paniusie, jak spotkała po latach filmowego brata oraz czego życzy nam w nowym roku.

 • Nie do wiary przez co musiała przejść Alicja Majewska! Ta śmierć nią wstrząsnęła

  O życiu Alicji Majewskiej (71 l.) można by napisać książkę. Życie nie szczędziło piosenkarce trudnych momentów. Wojna odcisnęła piętno na całym jej życiu, a rozwód z mężem i jego późniejsza śmierć odcisnęła na niej ogromne piętno.

 • Maja Hirsch: Mama jest Rosjanką, a tata Polakiem

  Silna, niezależna, a zarazem delikatna i wrażliwa. Jej bohaterka - Tamara z serialu "Na krawędzi" - skrywa także kilka tajemnic... To samo dotyczy aktorki. Mało kto wie, że Maja Hirsch również... śpiewa! A jakie są jej rodzinne korzenie?

Zdjęcia na temat: mieszkanie majewski
 • Szymonowi Majewskiemu spłonęło mieszkanie.