• Informacje na temat:

  mieszkanie marcina millera

Artykuły na temat: mieszkanie marcina millera
 • Marcin Miller (Boys) o podwójnych świętach i sylwestrze TVP w Zakopanem. Dlaczego nie śpiewa kolęd?

  ..." - przyznaje w rozmowie z PAP Life pochodzący z Mazur gwiazdor disco polo ( sprawdź! ). Jaki będzie wkład Marcina Millera w świąteczne przygotowania? "Jestem mężczyzną z krwi i kości. Wiem, że najlepsi(...) r. nagrałem kolędy w mojej interpretacji. Mama z wielką przyjemnością włącza tę płytę, gdy do niej przyjeżdżamy"- zdradza Miller. Choć mieszkanie mamy gwiazdora jest małe, to właśnie tam co roku...

 • Okupnik: "X Factor" to była świetna przygoda

  Tatiana Okupnik po zakończeniu drugiej edycji programu "X Factor" nie pozostawiła jej zwycięzcy, Dawida Podsiadło, bez opieki. Już 15 lipca, podczas charytatywnego meczu Fundacji Marcina Gortata, będziemy mogli usłyszeć oboje artystów w duecie w piosence "Tu i teraz".

 • Zdjęcia z Mikołajem rozpoczęte

  Kowalewskiego, Witolda Lazara, Tomasza Olbratowskiego, Przemysława Skowrona, Krzysztofa Urbaniaka i Marcina Ziobro. Wśród polskich wykonawców na płycie znalazła się również premierowa propozycja...

 • Radek Liszewski (Weekend): Żona mi dogadzała

  Lider zespołu Weekend i autor przeboju "Ona tańczy dla mnie", Radek Liszewski to nowy juror w muzycznym talent show "Disco Star". Dzisiaj jest rozchwytywaną gwiazdą. Kiedyś, by kupić sobie wymarzoną perkusję, musiał pracować przy... wycinaniu lasu.

 • "Pocztówka do św. Mikołaja": Złoto w dniu premiery!

  W sklepach jest już płyta "Pocztówka do św. Mikołaja 2009" promująca XVII edycję charytatywnej akcji. W dniu premiery album pokrył się złotem!