• Informacje na temat:

  mieszko grupy

Artykuły na temat: mieszko grupy
 • Pamiętacie Grupę Operacyjną? Mieszko Sibilski kończy 35 lat

  Popularność przyniosły mu viralowe hity o Krzysztofie Kononowiczu i Dodzie. Jednak popularność Mieszka Sibilskiego i Grupy Operacyjnej skończyła się tak szybko, jak się zaczęła. 9 lutego eks-raper z Zielonej Góry obchodzi 35. urodziny.

 • Mieszko: rok szczurów cz. 1

  Specjalnie dla INTERIA.PL swoje podsumowanie 2008 roku przygotował Mieszko Sibilski z duetu Grupa Operacyjna. Poniżej część pierwsza.

 • Mieszko: rok szczurów cz. 3

  Specjalnie dla INTERIA.PL swoje podsumowanie 2008 roku przygotował Mieszko Sibilski z duetu Grupa Operacyjna. Poniżej część trzecia - z Dodą, Sopotem, spiskiem radio wym i "Mam talent".

 • Mieszko: rok szczurów cz. 2

  Specjalnie dla INTERIA.PL swoje podsumowanie 2008 roku przygotował Mieszko Sibilski z duetu Grupa Operacyjna. Poniżej część druga - z Marylą Rodowicz, Opolem, Sopotem i występami Orłów Beenhakkera.

 • Doda i Mieszko przed wyrokiem

  Przypomnijmy, że trwająca ponad 2 lata rozprawa dotyczy piosenki Grupy Operacyjnej "Podobne przypadki". Duet Mieszko Sibilski i Ziemowit Brodzikowski rapuje w niej o rzekomym rozwodzie Dody(...) i jej menedżerką Mają Sablewską, która wystąpiła w roli świadka. Swoją opinię zaprezentował również powołany biegły językoznawca. "Siła argumentów po stronie Grupy Operacyjnej była tak wielka że Doda...

 • Mieszko "jedzie" po PZPN

  .... Popieramy akcję Koniec PZPN i życzymy sobie oraz wszystkim kibicom w Polsce, aby wreszcie nastąpiły pozytywne zmiany w polskiej piłce" - mówi Mieszko, raper, autor tekstu piosenki. Posłuchaj utworu: "Przegięliście mając kibica za idiotę, pusty stadion to nasz milczący protest" - rapuje Mieszko. W piosence pojawiają się nazwiska takich działaczy jak Grzegorz Lato czy Zdzisław Kręcina...

 • Mieszko jako wampir. Zobacz!

  ..."Wampir" (zobacz klip) jest już trzecim singlem zapowiadającym nową płytę Grupy Operacyjnej. "Materiał wybuchowy" w najbliższy weekend trafi do sklepów. Wcześniej album promowała nieco poważniejsza piosenka "Lepszy świat" (z gościnnym udziałem wokalisty Przemka Puka) i nawiązujący do protestu piłkarskich kibiców "Pusty stadion (koniec PZPN)" . Tym razem Mieszko i Ziemowit zajęli się...

 • Doda i Mieszko: Jest wyrok!

  Przypomnijmy, że rozprawa dotyczyła piosenki Grupy Operacyjnej "Podobne przypadki". Duet Mieszko Sibilski i Ziemowit Brodzikowski rapuje w niej o rzekomym rozwodzie Dody z bramkarzem Radosławem(...), menedżer Grupy Operacyjnej. Tuż po wyroku Mieszko wystosował oficjalne oświadczenie, które publikujemy w obszernych fragmentach: "Mam poczucie, że dzisiaj wydarzyło się coś historycznego dla wolności...

 • Mieszko kontra Doda: Impas

  Sąd Najwyższy częściowo uchylił w środę (2 lutego) wyrok nakazujący raperowi Mieszkowi Sibilskiemu przeproszenie Dody za nazwanie jej m.in. "blacharą". Sprawa wróci do sądu apelacyjnego w Poznaniu. Jednocześnie SN potwierdził, że raper naruszył dobra osobiste Dody.

 • Mieszko zabrał się za Lady GaGę

  Mieszko z Grupy Operacyjnej publikuje w prezencie dla swoich fanów płytę za darmo! Z oficjalnej strony duetu można pobrać kompilację pt. "Król Densfloru".