• Informacje na temat:

  mięta

Artykuły na temat: mięta
 • Monika Mazur: Kręci mnie telewizja

  Monika Mazur nigdy nie miała też ambicji, by grać duże role w Teatrze Narodowym. Nie traktuje aktorstwa również jako jakiejś szczególnej misji. Choć niedawno polubiła grę w spektaklach, to jednak największą satysfakcję nadal sprawiają jej te projekty, w których może pracować przed kamerą i w których ciągle dzieje się coś nowego. Nie kryje więc radości z tego, że dostała kolejny program.

 • Blanka Lipińska: Był idealny. Sparaliżował mnie

  Blanka Lipińska, autorka powieści erotycznej "365 dni", na podstawie której powstał film o tym samym tytule, uważa, że Michele Morrone idealnie pasuje do roli głównego bohatera. Przyznaje, że kiedy pierwszy raz go zobaczyła, od razu zobaczyła w nim Massimo. Pisarka twierdzi również, że aktor ma w sobie coś niezwykłego i jest w stanie zawładnąć sercami Polek.

 • Paweł Domagała: Zobacz teledysk "Popatrz na mnie"

  Do sieci właśnie trafił teledysk do najnowszego singla Pawła Domagały - "Popatrz na mnie".

 • Kamil Bednarek z brodą: Zobacz teledysk "Bądź przy mnie"

  "Bądź przy mnie" to najnowszy singel Kamila Bednarka, który zapowiada nadchodzącą trasę "Bednarek inaczej". Do sieci trafił już teledysk do tego nagrania.

 • Elton John chciał mieć dzieci z byłą żoną. Wyciekły dokumenty sądowe

  Była żona Eltona Johna – Renate Blauel – twierdzi, że muzyk chciał mieć z nią dzieci i kłamał w autobiografii na ten temat. Do dokumentów sądowych dotarł tabloid "The Sun".

 • Tiffany Haddish boi się mieć dzieci przez rasizm

  Sukces filmu "Laski na gigancie" sprawił, że o występującej w nim w jednej z ról głównych Tiffany Haddish zaczęło być głośno. Komediowa aktorka pojawiła się także w poważniejszych produkcjach, takich jak m.in. "Królowe zbrodni". W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda wyznała, że nie chce mieć dzieci, bo boi się, że padłyby ofiarą rasistowskich zachowań.

 • Dawid Kwiatkowski: Kochaj mnie!

  Ponad 425 tys. wyświetleń ma już nowy teledysk Dawida Kwiatkowskiego. Juror "The Voice Kids" utworem "Kochaj mnie" zapowiada nową płytę, która ma się pojawić jeszcze w 2019 r.

 • Sandra Kubicka: Próbowano mnie psychicznie zniszczyć

  Sandra Kubicka cieszy się, że wzięła udział w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo licznych przeszkód, jakie spotykała na swojej drodze, ten czas okazał się dla niej wyjątkowo cenny. Dzięki programowi mogła się pokazać z nieznanej dotąd strony. Kubicka uważa, że wiele osób dowiedziało się o niej dopiero podczas tanecznego show. Twierdzi, że stresujące sytuacje, z którymi musiała się zmierzyć, wzmocniły ją.

 • Jarosław Milner: Reżyserzy widzą we mnie kawalarza

  Jarosław Milner ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak "Illokucja" czy "Ostatni klaps". Niedługo będzie można zobaczyć go również w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej obok takiej gwiazdy jak Agata Kulesza. Jarosław Milner tłumaczy, że przygotowanie się do nowego wyzwania aktorskiego wymagało od niego dużego wysiłku. Chciałby, aby postać, w którą się wciela, przypadła do gustu widzom i wywołała w nich pozytywne emocje.

 • Blanka Lipińska: Nie obchodzi mnie zdanie krytyków

  ...zatrzymać. Mogłam wtedy pracować 24 godziny na dobę. Nie pamiętam ich już tak dokładnie, bo minęło pół roku - zaczynaliśmy kręcić w sierpniu. Teraz nie mogę się doczekać, aż wejdziemy na plan drugiej(...) więcej. Czy były chwile, podczas których mówiłaś, że nie chcesz robić tego filmu? - Były. Pamiętajmy, że jestem kobietą i jak przychodzą "te dni", to nawet musztarda jedzona ze słoika nie pomaga...

Zdjęcia na temat: mięta
Wideo na temat: mięta
 • "Wyjdź za mnie"

  "Wyjdź za mnie" to nowy reality show Polsatu, w którym miłość na całe życie jest na wyciągnięcie ręki. W tym programie mogą spełnić się marzenia ludzi, którzy już dawno stracili nadzieję na odnalezienie drugiej połówki. Uczestnicy show przeżyją nie tylko emocjonującą przygodę w skąpanej słońcem Hiszpanii, ale przede wszystkim będą mieli szansę na spotkanie tej najważniejszej osoby w ich życiu. "Wyjdź za mnie" pojawi się na antenie Polsatu w czwartek, 22 marca o godz. 22.10.

Dyskusje na temat: mięta
 • Re: "Na dobre i na złe": Zobacz, jak mieszka doktor Sikorka!

  kolor mięta ? ja tam nigdzie nie widzę mięty, ktoś po za autorem ją widzi?

 • Re: ​"Doktor Quinn": Jak zmienił się przystojny Sully?

  Ładną parę filmową stworzyli, była mięta, zdecydowanie, nie wszystkie pary filmowe są tak przekonujące, czasami wychodzi drewno, a tu była chemia.

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Pani Marylo Rodowicz. Czy pamięta pani, kiedy to biesiadowaliście z Urb@nem i innymi czerw0nymi t0warzyszami w "pałacu kultury i nauki" w Warszawie. Zachciało się pani wtedy p0siaka, tak Pr0siaka. Oczywiście na pani życzenie czerw0ni t0warzysze dostarczyli 0wego pr0siaka. Czy pani t0 p@mięta???

 • Re: Od aniołka do seksbomby!

  Z niejednego pieca chleb jadłem. Poznałem Aniołki, które okazały się demonami seksu i bomby, którym do miana niewybuchów bliżej niż do eksplozji (działania na zewnątrz) czy implozji (zassania). Z tymi Paniami z artykułu nic mnie nie łączy, ale i wzajemna mięta nie po temu. Czy jednak promocja ich seksualności nie zakrawa na stręczycielstwo?!!

 • Re: ​Przyszła mama bryluje na salonach

  W KAŻDEJ ZNIEWALAJĄCO!!! DLA MNIE: 1. RÓŻOWA, 2. TURKUS/MIĘTA, 3. BIEL :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • Re: ...i dziś

  Kaśka to jedyna celebrytka, którą lubię i to właśnie taką chudą,ze snopkiem na głowie jak obecnie;). Powód jest prosty, strasznie przypomina mi dziewczynę z mojego najbardziej burzliwego romansu. Romans przeminął, mięta do panny wywietrzała ale sympatia do Kaski dziwnym trafem została.