• Informacje na temat:

  mike tyson bestia

Artykuły na temat: mike tyson bestia
 • Westlife i Mike "Bestia" Tyson razem?

  Wszystko wskazuje na to, że może dojść do ciekawej współpracy muzycznej. Słynny bokser Mike Tyson, o pseudonimie "Bestia", bardzo chciałby nagrać piosenkę z irlandzkim boysbandem Westlife. Pięściarz zaoferował nawet swoje usługi, żeby wypełnić miejsce po odejściu Briana McFaddena. Co ciekawe, współpracą podobno zainteresowany jest także sam zespół.

 • Mike Tyson zagra mordercę

  Jeden z najsłynniejszych bokserów w historii Mike Tyson znów wystąpi na srebrnym ekranie. "Bestia" wcieli się w rolę... mordercy w serialu "Prawo i bezprawie".

 • Mike Tyson zaczyna karierę muzyczną. Wyda płytę

  Legendarny bokser w tym roku chce wydać swój debiutancki album. Na razie Tyson nagrał jeden utwór, który był dissem na rapera Soulja Boya. W możliwy sukces sportowca wierzy jego producent.

 • Mike Tyson w Cannes

  Merde! - zakląłem, siedząc w kinowym fotelu w oczekiwaniu na najnowszy film Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona". Czy ten mały korpulentny mężczyzna obok mnie to rzeczywiście Mike Tyson? I co u diabła robi on na canneńskim pokazie filmu Woody'ego Allena?!

 • Sportowe emocje na dużym ekranie

  Mike Tyson wykreował jednak znacznie przyjaźniejszy wizerunek. Sympatię wszystkich widzów wzbudził przede wszystkim dzięki roli w komedii "Kac Vegas" (2009) Todda Philipsa, gdzie wyróżnił się(...)". W bardzo drobnej roli można było podziwiać go także w "Elizabeth" (1998) u boku Cate Blanchett. Tygrys Tysona Mając zaledwie 20 lat, stał się najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej w historii...

Dyskusje na temat: mike tyson bestia