• Informacje na temat:

  miko izabella

Artykuły na temat: miko izabella
 • Izabella Miko w zwiastunie serialu "Hunters"

  Pojawił się nowy spot serialu "Hunters", w którym główną rolę zagrał Al Pacino. Miliony Amerykanów obejrzy ten zwiastun w czasie szlagierowego meczu futbolu amerykańskiego Super Bowl. W scenie otwierającej klip pierwsze skrzypce gra Izabella Miko.

 • Komediowa twarz Izabelli Miko

  ..."Im jestem starsza, tym mam więcej dystansu do siebie i znajduję więcej humoru w życiu" - przyznaje Izabella Miko. Potwierdzeniem tych słów jest to, że w "Planecie Singli 2" aktorka wcieliła w szaloną diwę Beatę, napędzaną temperamentem i używkami.

 • Izabella Miko jako kontrowersyjna uwodzicielka

  W rolę Beaty wciela się Izabella Miko, polska aktorka, która karierę sceniczną zaczynała w balecie. Najbardziej znana jest z ról w przebojowych filmach "Kochaj i tańcz", "Wygrane marzenia", "Step Up(...) społeczeństwa, zwłaszcza w kwestii świadomości ekologicznej, czym zajmuje się na co dzień jej fundacja EkoMiko. Jak aktorka wypadła w tej wyrazistej i komediowej odsłonie polscy widzowie przekonają się...

 • Izabella Miko z Damięckim?

  Maciej Zakościelny może spać spokojnie. Jego partnerka - Izabella Miko - spotyka się z Mateuszem Damięckim jedynie na zawodowej stopie.

 • Izabella Miko: Wygrane marzenia

  Izabella Miko, polska aktorka i tancerka od ponad 15 lat mieszkająca i pracująca w Stanach Zjednoczonych, obchodzi w środę, 21 stycznia, 35. urodziny. Czy byłej dziewczynie Macieja Zakościelnego udało się wygrać marzenia o Amerykańskim Śnie?

 • Izabella Miko zagra Atenę

  Świetna passa zawodowa Izy Miko trwa. Polska aktorka już wkrótce zagra w hollywoodzkiej produkcji "Clash Of The Titans" - remake'u filmu z 1981 r ("Zmierzch tytanów").

 • Izabella Miko w dubbingu

  Iza Miko przyjechała do Polski, by użyczyć głosu jednej z postaci animacji "Żółwik Sammy", która 1 października trafi na ekrany naszych kin. Aktorka nie ujawniła na razie, która postać będzie mówiła jej głosem, ale zdradziła, że honorarium zostanie przeznaczone na jej fundację ekologiczną EkoMiko.

 • Izabella Miko: Wiem, co to znaczy nie mieć pieniędzy

  ...​Z dalekiego Hollywood przyjechała na chwilę do Polski, by zaraz wsiąść w "Azja Express" i zacząć przygodę życia. Izabella Miko opowiada, jak dała sobie radę w tej ekstremalnej podróży.

 • Izabella Miko: Nie lubię imprezować

  Pamiętamy ją z opowieści miłosnej "Kochaj i tańcz", teraz zaś wraca na ekrany kin w "Step Up: All In" (premiera: 18 lipca). Iza Miko kocha taniec, broni praw zwierząt i dba o to, by każdy czuł się w jej towarzystwie dobrze.

 • Izabella Miko zatańczy w finale "Step Up"

  Izabella Miko zagrała jedną z kluczowych ról w finałowej części roztańczonej serii "Step Up". Obraz trafi na ekrany polskich kin 18 lipca.

Zdjęcia na temat: miko izabella
Wideo na temat: miko izabella
Dyskusje na temat: miko izabella