• Informacje na temat:

  miko pokazała

Artykuły na temat: miko pokazała
 • Mike Figgis we Wrocławiu

  Brytyjski reżyser Mike Figgis ("Burzliwy poniedziałek", "Zostawić Las Vegas", "Hotel") będzie gościem tegorocznej edycji festiwalu Era Nowe Horyzonty, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 23 lipca - 2 sierpnia.

 • Chory Mike McCready

  37-letni Mike McCready, gitarzysta zespołu Pearl Jam, ujawnił, iż od wielu lat cierpi na dokuczliwą i nieuleczalną chorobę przewodu pokarmowego. Nawracająca przypadłość, nazywana w Polsce chorobą Leśniewskiego-Crohna, sprawia muzykowi sporo kłopotów podczas występów na scenie.

 • "Magic Mike XXL": Sztuka męskiego striptizu

  Film „Magic Mike XXL” - kontynuacja hitu z 2012 z Channingiem Tatumem w tytułowej roli - w piątek, 20 listopada, trafia na płyty DVD i Blu-ray.

 • "Magic Mike XXL": Jesteście gotowi na więcej?

  Faceci, którzy zadziwili widzów na całym świecie w porywającym przeboju "Magic Mike", powracają. Tym razem podkręcają tempo i wyruszają w drogę - z wyłaniającą się kawałek po kawałku nową historią, świeżym spojrzeniem na przyszłość, a także bardziej rozbudowanym, odważniejszym show, na które składają się jedne z najseksowniejszych i najbardziej ekscytujących kroków tanecznych, jakie kiedykolwiek udało się pokazać na dużym ekranie.

 • Mike Patton po włosku

  W maju do sklepów trafi kolejna płyta niezmordowanego Mike'a Pattona. Na "Mondo Cane" wokalista Faith No More pokaże kolejne nowe oblicze.

 • Mike Newell i angielski Harry Potter

  Brytyjski reżyser Mike Newell ( "Uśmiech Mony Lizy" ), który niedługo rozpocznie prace na planie filmu "Harry Potter i Czara Ognia" zapowiada, że zamierza tchnąć w opowieść nowego ducha, pamiętając jednak o dokonaniach swych poprzedników, reżyserów przebojów "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" .

 • "Agent King": Netflix pokaże animowany serial z Elvisem Presleyem

  Platforma Netflix zapowiedziała animowany projekt "Agent King", którego głównym bohaterem będzie król rock'n'rolla Elvis Presley.

 • Recenzja Mike Oldfield "Return to Ommadawn": Odtwórczy mistrz

  Jesteś fanem "Ommadawn" Mike'a Oldfielda? Świetnie - to album dla ciebie. Lubisz "Ommadawn", ale bardziej cię ciekawi, czym mógłby zaskoczyć cię tym razem brytyjski muzyk? Cóż, nie masz czego tu szukać.

 • Mike Patton na Wyspie Słodowej

  Kilka tysięcy ludzi wzięło udział w koncercie amerykańskiego wokalisty Mike'a Pattona, który odbył się w czwartek późnym wieczorem na wrocławskiej Wyspie Słodowej.

 • Mike Tyson w teledysku P Diddy'ego

  Sean Combs, występujący do niedawna jako Puff Daddy, a obecnie używający pseudonimu P Diddy, zrezygnował chyba z udowodnienia wszystkim, iż jest porządnym i spokojnym obywatelem Stanów Zjednoczonych. W swym najnowszym teledysku wystąpi u boku Mike'a Tysona, a sam wideoklip nie pokaże obu panów w zbyt dobrym świetle.