• Informacje na temat:

  miko przyleciała

Artykuły na temat: miko przyleciała
 • Iza Miko w ogrodniczkach

  Iza Miko, pomimo pękniętej kości stopy, przyleciała do Polski, aby nagrać premierowy odcinek "Iza w ogrodniczkach". To nowy blok tematyczny w "Pytaniu na śniadanie", którego aktorka, tancerka i producentka mieszkająca w Los Angeles jest gospodynią.

 • Kiedy dajemy, otrzymujemy w zamian więcej

  - Wydaje mi się, że trzeba promować i wyróżniać ludzi, którzy podejmują się czegoś, co chciałby zrobić i czego powinien spróbować się podjąć każdy z nas, osobiście - mówi John Lee Hancock, reżyser filmu "Wielki Mike. The Blind Side" .

 • The Cranberries już w Polsce. Koncert w Lublinie w piątek

  Ekipa The Cranberries przyleciała do Świdnika z Dublina w środę wczesnym popołudniem (1 czerwca). Zabrakło jednak wokalistki Dolores O'Riordan , która wieczorem wylądowała w Warszawie i stamtąd do Lublina udała się samochodem. Pozostali muzycy irlandzkiej grupy zgodnie z planem zameldowali się już w hotelu Alter na Starym Mieście, jedynym pięciogwiazdkowym w Lublinie, gdzie będą odpoczywać...

 • Gwiazdy na Camerimage

  Oliver Stone ( "Urodzeni mordercy" ), David Lynch ( "Mulholland Drive" ) i Charlize Theron ( "Monster" ) to tylko niektóre gwiazdy, które pojawią się w tym roku na festiwalu Camerimage. Wielkie święto kina odbędzie się w Łodzi, w dniach 27 listopada - 4 grudnia.

 • Grupy R.E.M., Atomic Kitten i The Corrs były głównymi gwiazdami koncertu "South Africa Freedom Day Concert", będącego zwieńczeniem tzw. Londyńskiego Dnia Wolności. Impreza odbyła się w niedzielę, 29 kwietnia, na słynnym placu Trafalgar Square, a obejrzało ją na żywo ponad 22 tysiące osób.

 • Te kobiety rządzą w serialach!

  Władza i dobry seks - te kobiety nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Poznaj "najtwardsze laski" sezonu - bohaterki najbardziej popularnych tytułów 2009 roku.

 • David Thewlis: Nie mylić z...

  Międzynarodowy sukces zapewniła mu głośna rola w "Nagich" Mike'a Leigh, fani "Harry'ego Pottera" kojarzyć mogą go z kreacji Remusa Lupina. Obchodzący dziś 50. urodziny David Thewlis, mimo iż należy do najwybitniejszych brytyjskich aktorów, pozostaje jednak w cieniu sławniejszych kolegów. Niesłusznie.

 • Coke Live czas zacząć!

  Dzisiaj (22 sierpnia) rozpoczyna się krakowski Coke Live Music Festival. Największymi gwiazdami trzeciej edycji festiwalu będą: Timbaland, Sean Paul, Missy Elliott, The Prodigy i Kaiser Chiefs.

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Przewodnik rockowy: Chad daje czadu

  25 października 51 lat stuknęło Chadowi Smithowi, perkusiście Red Hot Chili Peppers, jednemu z najbardziej rozchwytywanych bębniarzy w świecie rocka.