• Informacje na temat:

  miko zagra

Artykuły na temat: miko zagra
 • Izabella Miko zagra Atenę

  Świetna passa zawodowa Izy Miko trwa. Polska aktorka już wkrótce zagra w hollywoodzkiej produkcji "Clash Of The Titans" - remake'u filmu z 1981 r ("Zmierzch tytanów").

 • Izabella Miko w zwiastunie serialu "Hunters"

  Pojawił się nowy spot serialu "Hunters", w którym główną rolę zagrał Al Pacino. Miliony Amerykanów obejrzy ten zwiastun w czasie szlagierowego meczu futbolu amerykańskiego Super Bowl. W scenie otwierającej klip pierwsze skrzypce gra Izabella Miko.

 • Izabella Miko z Damięckim?

  Maciej Zakościelny może spać spokojnie. Jego partnerka - Izabella Miko - spotyka się z Mateuszem Damięckim jedynie na zawodowej stopie.

 • Miko kocha i tańczy

  Izabella Miko (27 lat, prawdziwe nazwisko Izabella Anna Mikołajczak) wróciła niedawno z USA, gdzie mieszka i doskonali aktorskie umiejętności w Actors Studio Lee Strasberga oraz gra w hollywoodzkich produkcjach, aby wziąć udział w zdjęciach do nowego filmu "Kochaj i tańcz", w którym zagra główną rolę.

 • Wiemy, kto zagra Violettę Villas

  ...​Poszukiwania aktorki, która wcieli się w postać Violetty Villas, trwały wyjątkowo długo. Wśród faworytek wymieniano przez pewien czas m.in. Margaret, Joannę Kulig, Annę Ilczuk oraz Izabelę Miko. Po dwóch latach wybór padł na Michalinę Olszańską. Decyzję skomentował już syn zmarłej diwy, Krzysztof Gospodarek.

 • Mike Tyson zagra mordercę

  ...46-letni Tyson, najmłodszy w historii mistrz świata zawodowców w kategorii ciężkiej (miał 20 lat), zagra postać Reggiego Rhodesa, mężczyzny, który miał trudne dzieciństwo, a później został skazany na(...) ma być wyświetlony za miesiąc, tj. 13 lutego. W przeszłości Tyson grał epizodyczne role w produkcjach telewizyjnych i filmowych. Zagrał siebie samego m.in. w obu częściach "Kac Vegas" (śpiewał jeden...

 • Iza Miko zatańczy z Damięckim

  Filmową Hanię, początkującą dziennikarkę, zagra Iza Miko. W roli Wojtka, chłopaka, którego największa pasją w życiu jest taniec, zobaczymy Mateusza Damięckiego. W filmie zobaczymy także: Katarzynę Figurę, Katarzynę Herman, Rafała Królikowskiego i Krzysztofa Globisza. Grupę taneczną, utworzoną na potrzeby produkcji, stanowią najlepsi z najlepszych. To m.in. mistrzowie tańca reprezentujący Polskę...

 • Queen: Mike Grose nie żyje

  ...r. Z Queen zagrał raptem trzy koncerty - dwa w Truro i jeden w Londynie. "Przy przyjęciu go do zespołu niebagatelne znaczenie miał fakt, iż posiadał on wzmacniacz firmy Marshall oraz furgonetkę marki...

 • Mike Skowron prezentuje "Skrawki"

  ...analogowych syntezatorów . Jest minimalizm, przejrzystość ale i nienajchudsze aranże. Jest surowo ale i blisko. Jest przestrzeń i atmosfera. Nisko brzmiące, melodyjne, ciepło ale i groźnie zagrane...

 • Mike Tyson zagrał u Spike'a Lee

  Słynny amerykański bokser Mike Tyson zamienia ring na scenę teatralną. Wystąpi na nowojorskim Broadwayu w autobiograficznym monologu: "Niezaprzeczalna prawda". Premierowy spektakl w reżyserii znanego twórcy Spike'a Lee odbył się w kwietniu w Las Vegas.

Zdjęcia na temat: miko zagra
Dyskusje na temat: miko zagra