• Informacje na temat:

  mikołaj i ania

Artykuły na temat: mikołaj i ania
 • Mikołaj Roznerski: Żyć po swojemu

  Praca na planie, treningi sportowe i zabawa z synem - tak wygląda zwykły dzień Mikołaja Roznerskiego. Aktor znany z "M jak miłość" opowiada nam, co mu odbiera, a co daje sława i dlaczego od czasu do czasu ma ochotę uderzyć pięścią w stół.

 • Lider Bayer Full wskakuje w strój Mikołaja

  Znakiem rozpoznawczym Sławomira Świerzyńskiego, wokalisty i lidera zespołu Bayer Full, jest żółta marynarka. W wieczór wigilijny stawia jednak na czerwień charakterystyczną dla stroju świętego Mikołaja.

 • "Rolnik szuka żony": Mikołaj ogłosił zaręczyny!

  ..., Grzegorz i Ania oraz dwóch  Zbyszków . Gościem był również Mikołaj z najnowszej edycji, choć nie pojawił się ani w zwiastunie ani na zdjęciach zapowiadających ten odcinek. Już wiadomo, dlaczego. To miała być niespodzianka! Podczas specjalnego odcinka programu "Rolnik szuka żony" okazało się, że Mikołaj poznał kobietę, z którą zamierza spędzić resztę swego życia. Jak to się zaczęło? "Uwierzyłem...

 • Ania Dąbrowska ma "Dreszcze" ("Porady na zdrady")

  Utwór "Porady na zdrady (Dreszcze)" Ania Dąbrowska napisała z pomocą Martyną Melosik . Jak przyznała sama wokalistka, ta piosenka czekała na swoją premierę kilka lat. Film "Porady na zdrady" do(...) napisania do niego utworu. Od razu pomyślałam o tej piosence, bo zawsze wierzyłam, że ma w sobie duży potencjał" - tak o swoim nowym utworze mówi Ania Dąbrowska. W komedii "Porady na zdrady" występują...

 • Ania, Maria czy Czesław?

  Gala wręczenia Nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk 2009 w kategoriach muzyki rozrywkowej, poważnej i jazzowej odbędzie się w poniedziałek (20 kwietnia). Największe szanse na statuetkę mają: Ania Dąbrowska, Maria Peszek i Czesław Śpiewa.

 • Mikołaj Krawczyk ogolił głowę na łyso? Internauci w szoku! "Coś ty zrobił"

  Mikołaj Krawczyk pochwalił się w sieci swoją metamorfozą. Aktor opublikował w mediach społecznościowych zaskakujące zdjęcie, na którym nie ma włosów. Postanowił ogolić głowę na łyso?

 • Płyty od św. Mikołaja: Świąteczne nowości na prezent

  Szukasz muzyki, która wyczaruje w twoim domu niezwykły, świąteczny nastrój? Masz dość kolęd w "tradycyjnych" aranżacjach? A może potrzebujesz inspiracji związanych z wyborem prezentu na Mikołajki? Zobacz, co wybraliśmy dla ciebie spośród świątecznych nowości płytowych...

 • "Pocztówka do św. Mikołaja": Złoto w dniu premiery!

  W sklepach jest już płyta "Pocztówka do św. Mikołaja 2009" promująca XVII edycję charytatywnej akcji. W dniu premiery album pokrył się złotem!

 • Mikołaj Roznerski: Nie spocząć na laurach

  Otrzymał pan w tym roku Telekamerę. Nagroda potwierdza, że widzowie pana kochają. A jakie pan szykuje dla nich niespodzianki? Mikołaj Roznerski : - Pracuję na planie komedii romantycznej Ryszarda(...) funkcjonować w twardym świecie show-biznesie? - Po prostu trzeba zachować siebie. W dalszym ciągu jestem przecież tym samym Mikołajem, którym byłem dawniej, tyle że teraz mam więcej pracy, a inni częściej...

 • "Uwolnić Mikołaja!"... z więzienia

  Chciał dobrze, ale... nie wyszło! Tym razem Mikołaj powoduje wypadek i trafia za kratki. W polskiej wersji językowej głosu użycza mu Andrzej Grabowski.

Zdjęcia na temat: mikołaj i ania
Wideo na temat: mikołaj i ania
 • "Policjantki i policjanci": Mikołaj poznaje Anię!

  Jeden z sympatyczniejszych wrocławskich policjantów Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) znajdzie ukochaną. Będzie to Ania, sanitariuszka z karetki pogotowia. Do tej pory widzowie serialu spodziewali się, że Mikołaj zwiąże się z Olą. Scenarzyści postanowili jednak nieco zmienić bieg wydarzeń. Jak odbiorą Anię fani, a jak w serialu – córki Białacha?

 • "M jak miłość": Jakub wkracza do gry!

  Do miłosnego trójkąta: Iza (Adriana Kalska) - Marcin (Mikołaj Roznerski) - Ania (Maria Pawłowska), dołącza... Jakub (Krzysztof Kwiatkowski)! Czy Lewińska ułoży sobie życie z policjantem? Czy Chodkaowski zaakceptuje jej wybór i będzie szczęśliwy z Anią? I co na to wszystko psychopatyczny Artur (Tomasz Ciachorowski). Sprawdźcie!

 • "M jak miłość": Czas na życiowe porządki

  Szczęśliwy Chodakowski (Mikołaj Roznerski) zabierze Izę (Adriana Kalska) na wycieczkę do siedliska. Z tyłu głowy będzie miał tylko jeden problem - do tej pory nie zerwał jeszcze z Anią (Maria(...), że Chodakowski inaczej się zachowuje i od razu domyśli się, że chodzi o jej rywalkę. W konsekwencji tego jako pierwsza z nim zerwie. Chłopak zorientuje się jednak, że Ania tylko udaje, dlatego

Dyskusje na temat: mikołaj i ania