• Informacje na temat:

  mikołaj krawczyk auto

Artykuły na temat: mikołaj krawczyk auto
 • "Barwy szczęścia": Zamach na Oliwiera

  ...​Oliwier (Mikołaj Krawczyk) odwiedzi Natalię (Maria Dejmek), by powiedzieć jej, że ktoś rozpuszcza krzywdzące plotki na jego temat.

 • „Barwy szczęścia”: Wilk i Oliwier pobiją się o Natalię

  Podczas wieczorka integracyjnego w ośrodku szkoleniowym w Wildze Wilk (Adam Szczyszczaj) rzuci się z pięściami na tańczącego z Natalią (Maria Dejmek) Oliwiera (Mikołaj Krawczyk). - Zabieraj łapy od mojej dziewczyny! - krzyknie i wymierzy Jakubczykowi fangę w nos.

 • Dopóki śmierć ich nie rozłączy...

  Ostanie dwa odcinki "Pierwszej miłości" w tym sezonie będą pełne dramatycznych wydarzeń. Najpierw Paweł (Mikołaj Krawczyk) zostanie postrzelony. Potem z powodu Marysi (Aneta Zając) rozstanie się z Anną (Agnieszka Włodarczyk). Chwilę potem Anna będzie miała groźny wypadek.

 • "Barwy szczęścia": Z nami koniec

  ...- Zamierzasz tu zostać? To ja też zostaję - zdenerwuje się, gdy zobaczy wysiadającego z auta Oliwiera (Mikołaj Krawczyk). Podczas wieczorka integracyjnego Jakubczyk porwie Zwoleńską do tańca. Wściekły Maciek uderzy rywala w twarz, krzycząc, żeby trzymał się z daleka od jego narzeczonej. Następnego dnia rano Natalia powie Wilkowi, że po tym, co zrobił, nie chce już mieć z nim nic wspólnego...

 • Serialowe finały

  ...(Mikołaj Krawczyk) i zaprasza go na uroczystość. Na ślub przyjeżdża również Wojtek i jest piekielnie zazdrosny o dawną dziewczynę. Daje do zrozumienia Zuzie, że chce, by do niego wróciła. Co(...) telefon wyrzuci przez okno. Czy Marcin uratuje Małecką z rąk porywacza? Po drodze jego auto wypadnie z drogi. "Prawo Agaty": Znowu będą razem? Nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu...

 • Aneta Zając już ma nowego adoratora!? Co ze Stefano?

  ...teraz nie może. Ale najważniejsze, że trudne chwile, które zgotował jej 2 lata temu Mikołaj Krawczyk, ma już wyraźnie za sobą!

 • "Pierwsza miłość": Wszyscy faceci Marysi

  Paweł - najpierw grał go Mateusz Janicki, później Mikołaj Krawczyk  - to pierwsza miłość Marysi. 20-letnia Marysia przyjechała do Wrocławia, aby rozpocząć studia na Akademii Medycznej i wkrótce spotkała Pawła - wychowanka domu dziecka, porzuconego z młodszym bratem przez rodziców - i zakochała się w nim z wzajemnością. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wydawało się, że są sobie przeznaczeni...

 • Doda i Justyna: Świry

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

 • Szymon Majewski świrem roku!

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

Dyskusje na temat: mikołaj krawczyk auto