• Informacje na temat:

  mikołaj wit.

Artykuły na temat: mikołaj wit.
 • Agnieszka Popielewicz miała depresję poporodową. "Mikołaj czuł się odrzucony"

  Gdy rok temu Agnieszka Popielewicz (28 l.) i jej mąż Mikołaj Wit zostali rodzicami Marty, nie posiadali się ze szczęścia. Stan ten jednak podobno szybko minął...

 • "Medium": Okultyzm na dwie kamery

  Co przytrafiło się żółwiom z gdyńskiego oceanarium? Dlaczego Jerzy Stuhr nie chciał się wieszać po raz trzeci? Czy przez telefon da się wyleczyć ból kręgosłupa? Premiera zrekonstruowanego cyfrowo filmu Jacka Koprowicza "Medium" odbyła się 3 listopada w warszawskim kinie Kultura.

 • Agnieszka Popielewicz: Pierwszy rozwód prezenterki!

  Agnieszka Popielewicz (29 l.) i Mikołaj Wit rozwodzą się po trzech latach małżeństwa. Pierwsza rozprawa wyznaczona została na listopad!

 • Agnieszka Popielewicz: Urodzenie dziecko pozwoliło mi złapać wiatr w żagle

  Agnieszka Popielewicz przyznaje, że urodzenie córeczki bardzo zmieniło jej życie: zweryfikowało plany na przyszłość i uspokoiło ją. Opieka nad małą Martą sprawiła, że dziennikarka zamiast poddawać się swojej spontanicznej naturze, musiała zacząć wszystko planować i dokładnie organizować.

 • Agnieszka Popielewicz: Rozwód prezenterki jest już przesądzony?!

  Jeden z tygodników donosi, że Agnieszka Popielewicz (29 l.) i Mikołaj Wit jednak nie zdołali wyjść z kryzysu małżeńskiego i podjęli decyzję o rozwodzie.

 • Ten rok jest dla Agnieszki Popielewicz (29 l.) bardzo trudny. Dziennikarka i jej mąż Mikołaj Wit przeżywają poważny kryzys małżeński. Dużym wsparciem dla telewizyjnej gwiazdki jest... teściowa.

 • Agnieszka Popielewicz rozwodzi się!?

  Jeden z magazynów donosi, że prezenterka Polsatu Agnieszka Popielewicz (29 l.) rozstaje się ze swoim mężem Mikołajem Witem.

 • Agnieszka Popielewicz już po rowodzie!

  ...pierwszej rozprawie. Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit w najważniejszych sprawach mieli się dogadać dużo wcześniej, a wyrok zapadł bez orzekania o winie. Para jest rodzicami niespełna 2-letniej córki(...) postanowiła pogodzić teściowa Popielewicz. Wydawało się, że udało im się dojść do porozumienia i oboje zapomną o rozwodzie. "To dla obojga trudny czas. Rzeczywiście Agnieszka i Mikołaj nie wykluczają...

 • Agnieszka Hyży pokazała twarz córki! Miała ważny powód!

  Agnieszka przed ślubem z Grzegorzem Hyżym (32 l.) związana była z Mikołajem Witem, z którym ma córkę Martę.  Z piosenkarzem na razie nie doczekała się potomstwa, ale za to chętnie włącza się w opiekę nad bliźniakami Grześka. Gwiazda Polsatu słynie z tego, że mocno chroni swoją prywatność. Do tej pory nie pokazała chociażby twarzy swojej córki.  Tym razem zrobiła wyjątek. Aga zamieściła zdjęcie...

 • Agnieszka Popielewicz przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Co z mężem?

  Reporter tygodnika "Na Żywo" spotkał prezenterkę na ekobazarze przy ulicy Towarowej w Warszawie. Nie samą. Towarzyszył jej przystojny młody blondyn i nie był to bynajmniej mąż Mikołaj Wit. Gdy 29(...) mogą się dogadać. W mediacje między partnerami włączyła się matka Mikołaja. Choć wyglądało na to, że jest szansa na pojednanie i małżonkowie spędzą razem urlop, Agnieszka wyjechała na wakacje tylko...

Dyskusje na temat: mikołaj wit.