• Informacje na temat:

  mikołaj z piłka

Artykuły na temat: mikołaj z piłka
 • Książę George napisał list do Świętego Mikołaja! Ależ to urocze!

  Zbliżają się święta - czas wielkiej radości, tej duchowej, ale także i tej bardzo przyziemnej. Pyszne potrawy, rozmowy przy świątecznym stole i oczywiście prezenty. Na te ostatnie czekają najbardziej dzieci, w tym także i książę George (6 l.). Książę William (37 l.) zdradził, co jego syn napisał w liście do Świętego Mikołaja.

 • Tim Allen na czterech łapach

  Tim Allen ( "Śnięty Mikołaj" , "Śnięty Mikołaj 2" , "Galaxy Quest" ) zagra główną rolę w nowej wersji filmu "The Shaggy Dog" z 1959 roku. Obraz ten opowiadał o chłopcu, który pewnego dnia został zmieniony w psa. Realizacja remake'u, zatytułowanego "The Shaggy D.A.", rozpocznie się w lipcu 2004 roku.

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski męską wersją Ewy Chodakowskiej?

  ...- Gdziekolwiek jestem, zawsze znajdę czas, by poćwiczyć. W cyklu "Total forma" proponuję wykorzystanie do tego przestrzeni publicznej - mówi Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", który udowadnia, że nie każdy trening wymaga kosztownych urządzeń. Czy stanie się męską wersją Ewy Chodakowskiej?

 • Vince Vaughn bratem Świętego Mikołaja

  Vince Vaughn ( "Polowanie na druhny" , "Zabawy z piłką" , "Starsky i Hutch" ) będzie gwiazdą komediowej produkcji "Fred Claus". W świątecznym filmie wytwórni Warner Bros. aktor wcieli się w brata Świętego Mikołaja.

 • Stanisława Celińska apeluje do syna: Wróć do rodziny

  Mikołaj (37 l.), syn Stanisławy Celińskiej (69 l.), od dwóch lat mieszka w Irlandii. W kraju zostawił żonę i dzieci. Aktorka marzy, by rodzina znowu była razem.

 • Mikołaj Roznerski z "M jak miłość" zachęca do uprawiania sportu

  - Gdziekolwiek jestem, zawsze znajdę czas, by poćwiczyć. W cyklu "Total forma" proponuję wykorzystanie do tego przestrzeni publicznej - mówi Mikołaj Roznerski. Aktor z serialu "M jak miłość" i bohater filmu "Karuzela" udowadnia, że nie każdy trening wymaga kosztownych urządzeń.

 • "To nie koniec świata!": Apetyt na przystojniaków!

  Zapraszamy na 16. odcinek "To nie koniec świata" w którym wystąpią aż dwie nowe gwiazdy: Mikołaj Roznerski oraz Martin Gimenez Castro, zwycięzca pierwszej edycji telewizyjnego show "Top Chef". Kim okażą się grani przez nich bohaterowie - i jak wpłyną na życie Pawła?

 • Will Ferrell kopie piłkę

  Will Ferrell ( "Dick" , "Zoolander" , "Old School") wystąpi wkrótce w filmie o tematyce sportowej. Projekt, który nie ma jeszcze tytułu, opowie o człowieku, który niechętnie podejmuje się roli trenera piłkarskiej drużyny, w której gra jego 10-letni syn. Realizacja obrazu wystartować ma pod koniec stycznia 2004 roku.

 • Usta usta

  Do Kornatowskich niespodziewanie przyjeżdża brat Krzysztofa, Mikołaj. Iza każe Piotrkowi wyprowadzić się z mieszkania. Monika nie daje za wygraną i walczy...

 • Mikołaj Roznerski: Biegać można nawet nago

  Ten przystojniak szybko potrafi oczarować, jak jego bohater w "M jak Miłość", który łamie serca kobiet. Mikołaj Roznerski opowiada o roli w serialu i swej wielkiej pasji - sporcie.