• Informacje na temat:

  mikołajki

Artykuły na temat: mikołajki
 • Weekend w kinie: Mikołajki

  Osiem filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 6 grudnia. Dominują wśród nich produkcje familijne ("Ratujmy Florę", "Magiczne święta Ewy", "Młody renifer Alex", "Śnieżna paczka"). Z kolei kino artystyczne reprezentują takie tytuły, jak "Młody Ahmed" i "Słodziak". We wszystkich na plan pierwszy wysuwają się dzieci.

 • Rozdajemy "Mikołajki"!

  "Mikołajka" nie da się nie lubić. Wiedzą o tym wszyscy, którzy znają bestsellerowe opowiadania, napisane przez René Goscinny'ego i zilustrowane przez Jean-Jacques'a Sempé. Zatem jeśli jesteś fanem "Mikołajka", nasza zabawa jest właśnie dla Ciebie!

 • Weekend w kinie: Mikołajki

  Cztery filmy wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 8 grudnia. Już od środy grana jest na nich francuska komedia "Mikołaj i spółka".

 • Agressivne Mikołajki po raz czwarty

  Już od 4 lat grupa Agressiva 69 angażuje się w pomoc podopiecznym Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie.

 • Kraków: Zielonogórskie Mikołajki

  W dniach od 5 do 7 grudnia, w Krakowskim Centrum Kinowym ARS, odbędzie się pierwszy w Polsce Przegląd Filmów Kabaretowej Wytwórni A'YoY z Zielonej Góry. W programie przeglądu przewidziane są projekcje filmowe, a oprócz obrazów średniometrażowych, pokazane zostaną również filmy krótkie. Imprezie towarzyszyć będzie występ kabaretu "Hrabi".

 • Muzyczne prezenty na Mikołajki

  Nie macie pomysłu na prezent na Mikołajki? Sprawdźcie nasze propozycje z najciekawszymi płytami wydanymi w ostatnich kilku miesiącach - każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

 • Rockowe Mikołajki w stolicy

  ...teledysk możecie zobaczyć tylko u nas. Pozostałe, także godne uwagi zespoły, które w Mikołajki podzielą dużą scenę Progresji z Winger i Totentanz, to radomski Carrion , Nutshell z okolic Opola, oraz...

 • Na co iść do kina? Mikołajki i reszta

  W ramach mikołajkowego prezentu warto wybrać się do kina. Wśród premier nadchodzącego weekendu miłośnicy komedii, ożywionych trupów, nieszablonowych historii miłosnych czy wyjątkowych dokumentów znajdą coś dla siebie. Nie zapomniano również o najmłodszych.

 • "Villads" : Prawie jak Mikołajek

  Historia Villadsa prawdopodobnie spodoba się większości dzieci, ale dorośli, którzy wybiorą się z nimi na ten film, nie będą zachwyceni.

 • Agressivne Mikołajki 2014: Sprawdź, kto zagra dla maluchów!

  5 grudnia 2014 r. w klubie Fabryka w Krakowie, odbędzie się III edycja Agressivnych Mikołajek. To charytatywna impreza na rzecz dzieci z krakowskiego domu dziecka, za którą stoi zespół Agressiva 69.

Zdjęcia na temat: mikołajki
Wideo na temat: mikołajki
 • "M jak miłość": Odcinek 1433.

  Aga widzi, jak Olek flirtuje z dziewczynami i czuje ukłucie zazdrości. Poza tym pragnie przedstawić w końcu Chodakowskiego swojej matce. Tymczasem Marcin robi Izie niespodziankę i w mikołajki prosi ukochaną o rękę. Artur nadal próbuje zdobyć przepustkę na święta - na spotkanie z ciężko chorym wujkiem – i w końcu przekonuje swoją lekarkę, by mu pomogła. Asia wdaje się z kolei w kłótnię

Dyskusje na temat: mikołajki