• Informacje na temat:

  mikulski piotr

Artykuły na temat: mikulski piotr
 • Stanisław Mikulski: Odszedł pięć lat temu

  W środę, 27 listopada, mija dokładnie pięć lat od śmierci Stanisława Mikulskiego, aktora znanego przede wszystkim z roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie".

 • Mikulski i Karewicz: Legendy powracają!

  Bohaterowie kultowej "Stawki większej niż życie" - Stanisław Mikulski i Emil Karewicz ponownie wcielili się w rolę Hansa Klossa i Hermana Brunnera. Już 16 marca do kin wejdzie film "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", w reżyserii Patryka Vegi.

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  ...o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Stanisław Mikulski: Życie z Klossem to nie bajka

  ..."Stawka większa niż życie" nie schodzi z ekranów telewizyjnych od chwili premiery w 1968 roku. Tymczasem grający Hansa Klossa Stanisław Mikulski 1 maja w doskonałej formie i bardzo uroczyście obchodził 85. urodziny.

 • Piotr Wereśniak: Film wyszedł naprawdę śmieszny

  Piotr Wereśniak to scenarzysta i reżyser, który ma na swym koncie takie przeboje kinowe, jak "Zakochani", "Zróbmy sobie wnuka", "Nie kłam kochanie" czy "Och Karol 2". Jego najnowszą komedię, "Wkręceni" obejrzało w kinach 800 tysięcy widzów. Film jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • Stawka większa niż śmierć

  Akcja, tempo, dwie odległe w czasie historie i jedna zagadka. Kinowe przygody agenta J-23 ze Stanisławem Mikulskim, Tomaszem Kotem, Emilem Karewiczem i Piotrem Adamczykiem to gwarantowany hit.

 • Będą kolejne filmy o Hansie Klossie?

  Stanisław Mikulski, Emil Karewicz, Piotr Adamczyk i Tomasz Kot to odtwórcy głównych ról w najnowszym filmie Patryka Vegi "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". Film, utrzymany w klimacie kultowego serialu z lat 60., wejdzie na ekrany kin 16 marca.

 • Vega: Dzień z życia filmowca

  Patryk Vega ("Pitbull", "Ciacho", "Instynkt") pracuje nad swoim nowym filmem "Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć". Główne role grają w nim Tomasz Kot i Piotr Adamczyk. W produkcji pojawią się także - znani ze "Stawki większej niż życie" - Stanisław Mikulski i Emil Karewicz. Jesteście ciekawi, co dzieje się na planie?

 • Kloss w kinach. Kiedy?

  Film "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", w którym w rolach Klossa i Brunnera wracają po latach Stanisław Mikulski i Emil Karewicz, trafi na ekrany 16 marca. Reżyserem jest Patryk Vega, a autorami scenariusza Władysław Pasikowski i Przemysław Woś.

 • "Wkręceni": Stelmaszyk na prezydenta!

  Krzysztof Stelmaszyk - specjalista od komedii ("Testosteron", "Och, Karol 2", "Kołysanka") - znów rusza do akcji! Tym razem zobaczymy go w nowej produkcji Piotra Wereśniaka - "Wkręceni".

Zdjęcia na temat: mikulski piotr
Dyskusje na temat: mikulski piotr
 • Re: "Daleko od szosy": Pamiętacie Leszka Góreckiego? Krzysztof Stroiński szczerze go nie znosi!

  Prawda jest taka że gdyby nie ten film [ serial , teraz to na filmy można mówić serial ] którego nie cierpi, nie dosięgnął by tego pułapu na którym jest obecnie .Mikulski wcale nie narzekał mówił że zagrał w filmach [ seriale ] o których inni mażą całe życie .A spełniał się w teatrze . Po za tym to było w tamtych czasach , dzisiaj wystarczy nic nie umieć ,pokazać się na ściance zrobić głupią

 • Re: "Stawka większa niż życie": Miał w życiu trzy ważne miłości, czyli J-23 o kobietach

  Komuch z niego był !!! Szczególnie w stanie wojennym towarzysz Mikulski nieładnie się zachowywał !!! A Kloss to przecież komunistyczny i radziecki agent !!! Oglądałem serial jak byłem dzieckiem !!! Serial bardzo dobrze zrobiony, chociaż o radzieckim agencie !!!

 • Re: Rączki, rączki Kloss!

  Można oglądać ten serial 100 razy i nigdy się nie znudzi, ogląda się w napięciu, mimo że wiadomo co powie każdy bohater. Wspaniała gra aktorów, dbałość o szczegóły. Takich filmów i takiej gry aktorów już nie ma, można mieć tylko nadzieję, że jeszcze będą. Pan Mikulski i Pan Karewicz stworzyli role, które przeszły do historii polskiej kinematografii.