• Informacje na temat:

  mila kunis została

Artykuły na temat: mila kunis została
 • Mila Kunis baletnicą

  W listopadzie ruszają zdjęcia do nowego filmu Darrena Aronofsky'ego "Black Swan", w którym będziemy mogli podziwiać baletowe wyczyny Mili Kunis.

 • Mila Kunis znów najseksowniejsza

  Kilka miesięcy po uznaniu przez magazyn "Esquire" najseksowniejszą kobieta świata Mila Kunis zaliczyła kolejny triumf w prasowym konkursie piękności. Tym razem za najbardziej sexy uznało ją pismo dla panów "FHM".

 • Mila Kunis: Egzotyczna i pociągająca

  Popularność przyniósł jej kultowy serial "Różowe lata siedemdziesiąte", gdzie grała rezolutną Jackie Burkhart. Użyczyła swojego głosu Meg Griffin w bijącej rekordy oglądalności animowanej produkcji "Family Guy". 14 sierpnia Mila Kunis, aktorka znana z filmów "To tylko seks" i "Czarny łabędź", obchodzi 30. urodziny.

 • Mila Kunis: Najseksowniejsza

  Widzowie znają ją z ról w popularnych komediach: "Ted", "To tylko seks", "Złe mamuśki" czy serial "Różowe lata 70.", ale Mila Kunis świetnie radzi sobie także w poważniejszym repertuarze, co udowodniła m.in. kreacją w "Czarnym łabędziu". 14 sierpnia gwiazda uznana jakiś czas temu za najseksowniejszą kobietę świata kończy 35 lat.

 • Ashton Kutcher i Mila Kunis rozstali się?

  Media za oceanem aż zawrzały! Ashton Kutcher i Mila Kunis rozstali się? Jak donosi magazyn "In Touch Weekly" Kunis nie wytrzymała i wraz z dziećmi wyprowadziła się od aktora. Jaka jest prawda? Zobaczcie komentarz pary!

 • Kunis i Kutcher trzymają w domu broń

  Aktorka Mila Kunis przyznała ostatnio, że w swoim domu trzyma broń, aby bronić się przed agresywnymi stalkerami.

 • Mila Kunis urodziła córeczkę!

  Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Jak podaje magazyn "People", gwiazdorskiej parze urodziła się córeczka.

 • Mila Kunis i Ashton Kutcher: Od przyjaźni do miłości

  Kiedy zaczęli się spotykać, obiecali sobie, że nigdy nie wezmą ślubu. Dwa lata później Mila Kunis i Ashton Kutcher byli już małżeństwem. Uroczystość odbyła się 4 lipca 2015 roku z dala od blasku fleszy. Obrączki kupili w popularnym sklepie internetowym. Tanie, ale idealne.

 • Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali rodzicami po raz drugi

  Powiększyła się rodzina Mili Kunis i Ashtona Kutchera. Magazyn „People” donosi, że aktorka urodziła syna. Gwiazdorska para ma już 2-letnia córeczkę Wyatt. Mila i Ashton pobrali się w lipcu 2015 roku. Oboje wielokrotnie podkreślali w mediach, że marzą o dużej rodzinie. Gratulujemy!

 • Mila Kunis nie marzyła o zostaniu gwiazdą

  Aktorka Mila Kunis wyznała, że osiągnięcie statusu międzynarodowej gwiazdy nigdy nie było dla niej priorytetem. Zwykle woli raczej czerpać przyjemność z pracy.

Zdjęcia na temat: mila kunis została
Wideo na temat: mila kunis została