• Informacje na temat:

  miła niespodzianka

Artykuły na temat: miła niespodzianka
 • Maryla Rodowicz dumna z córki. Kasia zrobiła jej niespodziankę!

  Katarzyna Jasińska (36 l.) podjęła niespodziewaną decyzję. Po latach wraca na studia! Ma zamiar skończyć zootechnikę. Dla jej mamy, Maryli Rodowicz (73 l.), była to miła niespodzianka. Wokalistka wspiera córkę ze wszystkich sił.

 • Recenzja Iza Kowalewska "Nocna zmiana": Niespodzianka roku

  Nieważne, jakie polskie płyty ukażą się jeszcze w 2015 roku. Idę o zakład, że żadna nie okaże się tak przyjemną niespodzianką, jak kolejna solówka Izy Kowalewskiej.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan nie zawsze była taka miła! Dziś stara się to naprawić

  ...się jakaś niespodzianka? Po wydaniu książki "Perfekcyjny ślub", Magda Mołek żartobliwie spytała mnie, czy nie myślę o wydaniu książki na temat... perfekcyjnego rozwodu. Po tej rozmowie dostałam...

 • Skrillex i Diplo: 24-godzinny set przerwany przez policję

  Specjalny set DJ-ski, który miał trwać dobę, to jedna z niespodzianek jaką przygotował duet producencki dla swoich fanów. Niestety, impreza zakończyła się nieco wcześniej za sprawą policji.

 • Robert (28 l.) i Ania (28 l.) Lewandowscy nie mają lekko. Trenerka urodziła 4 maja Klarę, a piłkarz już musiał wrócić do pracy! Jednak na treningu czekała go miła niespodzianka!

 • Michał Żebrowski: Jestem góralem z Warszawy

  Święta to dla Michała Żebrowskiego czas refleksji. Patrzy, jak rosną dzieci i robi wszystko, by wierzyły w Mikołaja. Czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6.piętro, rozstrzygnięcie Telekamer oraz kolejne spotkania z doktorem Falkowiczem w serialu "Na dobre i na złe".

 • Marta Kaczyńska pochwaliła się niespodzianką! To prezent od tajemniczego wielbiciela?

  Kiedy w jesienny poranek Marta Kaczyńska wyszła ze swojego mieszkania w Sopocie, czekała na nią miła niespodzianka. Na pokrytej rosą szybie samochodu ktoś narysował duże serce. Choć na co dzień Marta bardzo chroni swoje życie prywatne, tym razem nie mogła się powstrzymać i wrzuciła zdjęcie na Facebooka.   Nawet jeśli pragnęłaby ułożyć sobie życie, musi jeszcze na to poczekać. Kłopoty w jej...

 • Agnieszka Grochowska o hollywoodzkim debiucie

  "System", amerykański thriller osadzony w czasach sowieckiej Rosji, to nowy film z udziałem Agnieszki Grochowskiej. "Nikt nigdy nie stawiał mi tak dużych wymagań" - mówi o pracy na planie tej produkcji polska aktorka.

 • Miłe niespodzianki

  .... Na szczęście aktorka w porę zorientowała się, że nie ma jej pupilka. Odnalazła psy w stajni. - Chyba sobie rozmawiały - śmieje się. Witamy gościa! O wigilijnych niespodziankach mówi też...

 • Zygmunt Chajzer... nagrodą pocieszenia

  W tym roku będzie współgospodarzem gali 25-lecia Miss Polski. Zygmunt Chajzer opowiada o swoich planach na przyszłość i o tym, jak wygląda życie z miss.

Zdjęcia na temat: miła niespodzianka
Wideo na temat: miła niespodzianka
 • "M jak miłość": Odcinek 1434.

  Anka nadal mieszka w siedlisku, pilnie strzeżona przez Bartka i Andrzejka. Bracia zauważają przy domu podejrzanego mężczyznę. Bartek robi poza tym Uli niespodziankę i odnajduje jej biologicznego ojca. Jest gotów zaprosić seniora na ślub. Ale gdy Jakubczyk zjawia się w siedlisku, od razu tego żałuje. Tymczasem Janek kolejny raz próbuje zbliżyć się do Soni. Na Deszczowej zjawia się nagle Kamil Gryc - robiąc Kindze i Magdzie miłą niespodziankę.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1566.

  Łukasz kończy współpracę w programem "Pytanie na śniadanie" i jest mile zaskoczony opiniami na swój temat. Widzowie chcą, żeby Sadowski nadal prowadził program w duecie z Szatkowską. Tymczasem Basia jest świadkiem wizyty Madejskiego w Fitness Klubie i na osobności przestrzega Kasię i Łukasza przed interesami z tym człowiekiem. Kajtek ma żal do ojca, że przy urządzaniu nowego mieszania Darka nikt nie pomyślał o pokoju dla niego. Władek ma dla syna niespodziankę. Tolek przyjmuje ofertę...

Dyskusje na temat: miła niespodzianka
 • Re: "O mnie się nie martw": Ślubna niespodzianka

  Szkoda że tak się stanie, szkoda bo Sylwia ( p.Aleksandra Adamska) to piękna, miła, bardzo sympatyczna dziewczyna. Przyjemnie się oglądało ten sezon bez Igi.

 • Re: "Prokurator": Co łączy Chorko i Procha?

  Miła niespodzianka - To nad wyraz dobry serial.

 • Re: "Z Archiwum X": Nowe zagadki, starzy agenci

  Ooo miła niespodzianka! W takim razie czekam z niecierpliwością! :)

 • Re: "Detektyw": Gwiazdy podbijają seriale

  Mads... Strasznie się bałam, że nawali grając Hannibala, że nie zaakceptuję innego aktora niż Anthony Hopkins w tej roli. A tu jaka miła niespodzianka. jego Hannibal jest inny, może nie tak przerażający, ale i tak klęłam jak szewc czytając, że czwartego sezonu nie będzie

 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  aż się przestraszyłem, że zagra w "Barwach Szczęścia",a tu miła niespodzianka.

 • Re: Czym zaskoczy kontynuacja?

  super, że będą nowe odcinki bo jak wiadomo w ostatnim odcinku 4 serii zapowiedzieli że wszystko się kiedyś kończy a tu taka miła niespodzianka.

 • Re: Godzina zero

  Zginie Aśka, a Piotr zrezygnuje z operacji profesora i pójdzie do sądu aby wspierać Wiki to będzie właśnie ta miła niespodzianka. Przemek natomiast z resztą młodych lekarzy będzie świętował samodzielną operacje profesora wtedy dojdzie do zaczadzenia.

 • Re: Szpilki na Giewoncie

  Fest się wkręciłem:) Myślałem że będą zapychać ramówkę tandetnymi serialami a tu miła niespodzianka:) mam nadzieję że serial będzie cały czas trzymał taki poziom jak jest do tej pory. Pozdrawiam

 • Re: Godzina zero

  Zginie Aśka, a Piotr zrezygnuje z operacji profesora i pójdzie do sądu aby wspierać Wiki to będzie właśnie ta miła niespodzianka. Przemek natomiast z resztą młodych lekarzy będzie świętował samodzielną operacje profesora wtedy dojdzie do zaczadzenia. tez mam nadzieje, ze to jednak bedzie Aska.

 • Re: Godzina zero

  będzie właśnie ta miła niespodzianka. Przemek natomiast z resztą młodych lekarzy będzie świętował samodzielną operacje profesora wtedy dojdzie do zaczadzenia.(...)Fajna fantazja:) Kto zginie nie wiadomo przypuszczam ze Nina, niespodzianka będą dziwczyny z Marcinem jest tak w opisie w Swiecie seriali, Przemek ich poprosi by ją wesparli bo on bedzie musial pomuc