• Informacje na temat:

  miłe wspomnienia

Artykuły na temat: miłe wspomnienia
 • "M jak miłość": To była miła przygoda, ale... musi się zakończyć. Aleksandra zerwie z Krajewskim!

  ...przygoda i tak chcę ją zapamiętać. I wiesz? Lepiej, że się skończyła na tym etapie, bo kolejnego i tak by nie było. A tak, zachowam przynajmniej dobre wspomnienia - stwierdzi Aleksandra. Marcin...

 • Sebastian Mila w "Świecie według Kiepskich"!

  5 stycznia we wrocławskim studiu ATM Grupy rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków "Świata według Kiepskich". W nowym sezonie sitcomu pojawi się, głównie za sprawą efektów komputerowych, Krzysztof Ibisz, a gościem specjalnym będzie Sebastian Mila!

 • Miłe niespodzianki

  Choć aktorzy "Wszystko przed nami" nie nakręcili odcinka świątecznego, grudzień nastroił ich do wspomnień. Na początek Agata Nizińska opowiedziała historię z dreszczykiem o... porwaniu jej ukochanego yorka.

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Świąteczne wspomnienia Moniki Richardson

  Wielkanoc to również bardzo przyjemne wspomnienia, szczególnie chodzenie ze święconką do kościoła, które było wielkim wydarzeniem poprzedzonym licznymi przygotowaniami. "Pamiętam chodzenie ze święconką do...

 • Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  "Lilka - cud miłości" - to będzie poetycki i śpiewany portret niezwykłej kobiety, rozpisany na cztery doskonałe aktorki. Powstaje przedstawienie oparte na wierszach, dzienniku, wspomnieniach, notatkach i listach poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez przyjaciół i rodzinę pieszczotliwie nazywanej Lilką. Jedną z ról gra w nim Magdalena Zawadzka.

 • Jarosław Bieniuk wzruszony słowami Piaska!

  Jarosław Bieniuk (35 l.) jest bardzo wdzięczny za wspomnienia o Ani, którymi podzielił się Piasek w programie Wojewódzkiego...

 • Olaf Lubaszenko strażakiem

  W pierwszym polskim serialu, który rozgrywa się w środowisku Ochotniczej Straży Pożarnej, oprócz Macieja Zakościelnego wystąpi m.in. Olaf Lubaszenko. Aktor z żywiołem ognia zmierzył się przed laty w prawdziwym życiu - gasił pożar lasu.

 • Bartek spędza miłe chwile z rodziną. Dla Śmiałka to znak, że między młodymi zaczyna się układać. Jednak informacja o powrocie Pauliny do Wadlewa uświadamia...

 • Jerzy Stuhr o "Obywatelu": Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia

  - To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało - Jerzy Stuhr powiedział na Festiwalu Filmowym w Gdyni o swym nowym obrazie "Obywatel".

Zdjęcia na temat: miłe wspomnienia
Wideo na temat: miłe wspomnienia
 • Karol Strasburger wspomina Korę: Zostanie po niej muzyka i miłe wspomnienia

  28 lipca po ciężkiej chorobie zmarła Kora. Jak wspomina artystkę Karol Strasburger? - Niewątpliwie miała czas bardzo istotny, jeśli chodzi o muzykę rozrywkową. Wiele przebojów zrewolucjonizowało rynek muzyczny. Pozostanie po niej muzyka i miłe wspomnienia - powiedział. (PrzeAmbitni.pl/x-news)

Dyskusje na temat: miłe wspomnienia