• Informacje na temat:

  miłe złego

Artykuły na temat: miłe złego
 • "MIłe złego początki"

  ..., a także o to, dlaczego Polska przywołuje na myśl nie tylko miłe wspomnienia. Kilka tygodni temu ukazał się album zatytułowany “20 Years Ago - A Night Of Rehearsal”, który nagrałeś z grupą Black(...) pewno ułatwi sprawy promocyjne i dystrybucyjne. Nie licz jednak na to, że powiem coś złego o Massacre. Robili dla nas naprawdę dużo, współpraca między nami przebiegała bezkonfliktowo i wciąż pozostajemy...

 • Mila Kunis: Najseksowniejsza

  Widzowie znają ją z ról w popularnych komediach: "Ted", "To tylko seks", "Złe mamuśki" czy serial "Różowe lata 70.", ale Mila Kunis świetnie radzi sobie także w poważniejszym repertuarze, co udowodniła m.in. kreacją w "Czarnym łabędziu". 14 sierpnia gwiazda uznana jakiś czas temu za najseksowniejszą kobietę świata kończy 35 lat.

 • Weekend w kinie: Jennifer Lawrence się boi, Mila Kunis świntuszy

  Pięć premierowych tytułów trafi do kin w pierwszy piątek listopada. Jennifer Lawrence zobaczymy w horrorze "mother!", z kolei Mila Kunis wróci na ekrany w charakterze "złej mamuśki". Dokument "Młynarski. Finałowa piosenka" prezentuje ostatnią rozmowę z tytułowym bohaterem, "Pewnego razu w listopadzie" Andrzeja Jakimowskiego to zaś historia rozgrywająca się w przededniu patriotycznej demonstracji z okazji Święta Niepodległości. Listę premier zamyka czeski kandydat do Oscara "Kobieta z lodu".

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

 • Kristen Bell o "Złych mamuśkach 2"

  ...stresujący okres. Nasz film pokazuje po prostu to, o czym mówi się zbyt rzadko na głos: matki są zestresowane, często klną, zdarza im się chcieć napić wina, ale nie ma w tym nic złego. Wyszumienie się...

 • Nadchodzą "Złe mamuśki": Zobacz zwiastun!

  Perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dosyć i postanawia ruszyć w miasto... Film "Złe mamuśki" trafi na ekrany polskich kin 5 sierpnia. Zobaczcie zwiastun!

 • Tommy Chong do Felicity Huffman: "Więzienie nie jest złe"

  Aktor i komik Tommy Chong postanowił wesprzeć Felicity Huffman i inne gwiazdy, którym grozi więzienie w związku ze skandalem korupcyjnym na amerykańskich uczelniach wyższych. Odtwórca roli Leo w serialu "Różowe lata 70-te" odwołał się do własnych przeżyć i wyjawił, że życie za kratami nie jest wcale takie beznadziejne.

 • O Marii Peszek nie powiem źle

  ...połechtała. Czułem radość, to na pewno coś miłego. Ale mam do tego dystans. Nominacji w życiu miałem wiele, ale to się kompletnie nie przekłada ani na sprzedaż płyt, ani na łatwość organizowania koncertów. Nominację są miłe, ale niewiele dają - powiedział nam L.u.c. Zapytany o Marię Peszek i grupę Pustki, czyli innych artystów nominowanych do "Paszportów Polityki", L.u.c. powiedział: - Z Marią Peszek...

 • Beata Tadla: Ten rok zaczął się dla mnie źle, a skończył dobrze

  - Z niecierpliwością czekam na święta - przyznaje Beata Tadla. - Ten czas jest dla mnie przede wszystkim spotkaniem z najbliższymi, wymianą dobrej energii - dodaje dziennikarka, wspominając Boże Narodzenia ze swojego dzieciństwa.

 • "Na dobre i na złe": Okaże się, że są braćmi

  Niebawem na jaw wyjdzie, że zarówno profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jak i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), bohaterowie "Na dobre i na złe", wychowali się w rodzinach adopcyjnych. Co więcej: łączą ich więzy krwi.

Zdjęcia na temat: miłe złego
Wideo na temat: miłe złego
 • Zwiastun 1351. odcinka "Barw szczęścia"

  Daniel przekazuje Basi zdjęcie z Adamem, które przy łóżku Sary znalazła pielęgniarka. Ma za złe Grzelakowej, że je przyniosła i że po raz kolejny daje mu do zrozumienia, że nie jest tu mile widziany. Basia zaczyna podejrzewać, że zdjęcie zostawił sam Adam... Michał odwołuje wyjazd Kostka do Francji, bo stracił zlecenie. Po tym jak Ludmiła zabrała z konta wszystkie oszczędności Jeleń nie ma pieniędzy. Idzie do Polgresu, by zapytać o pracę. Niespodziewanie spotyka żonę, która teraz tu...

Dyskusje na temat: miłe złego