• Informacje na temat:

  miley cyrus 2011

Artykuły na temat: miley cyrus 2011
 • Miley Cyrus zaręczona!

  Po trzech latach w związku Liam Hemsworth, gwiazda "Igrzysk śmierci", postanowił poprosić o rękę aktorkę Miley Cyrus. Choć serialowa Hannah Montana ma zaledwie 19 lat, nie miała żadnych wątpliwości i od razu się zgodziła.

 • Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem. Zobacz teledysk "Slide Away"

  Do sieci trafił teledysk "Slide Away" Miley Cyrus. W tym utworze wokalistka zaśpiewała o rozwodzie z Liamem Hemsworthem.

 • Rita Ora i Miley Cyrus: Wielkanocne sesje zdjęciowe

  Rita Ora, Miley Cyrus oraz Aubrey O’Day postanowiły zaprezentować się w wielkanocnych stylizacjach swoim fanom.

 • Fenomen Miley Cyrus

  Miley Cyrus, urodzona siedemnaście lat temu w Nashville gwiazda telewizji, muzyki i kina żyje w blasku reflektorów, ale - jak sama mówi - zależy jej nie tylko na tym, by pozostać opanowaną i skoncentrowaną na swoich celach, ale też na przekazywaniu dobrych emocji innym.

 • Miley Cyrus: Urodziny ze striptizerkami

  Do sieci wyciekły zdjęcia z imprezy urodzinowej amerykańskiej wokalistki i aktorki Miley Cyrus.

 • Popisy Miley nie pomogły. MTV VMA traci widzów

  Miley Cyrus w roli prowadzącej nie przyniosły odpowiedniego efektu. Świetnie MTV VMA radziła sobie w sieci. Przez Twitter przetoczyło się ponad 21 milionów wpisów dotyczących ceremonii, natomiast na Facebooku zliczono ponad 39 milionów interakcji dotyczących MTV. Jest to wzrost o ponad 150 procent, w porównaniu do poprzedniego razu. Niedoścignionym liderem oglądalności jest MTV VMA 2011, kiedy...

 • 2011: Zaskoczenia roku

  W naszym rankingu znajdziecie sprawy ważne, a nawet smutne (śmierć Amy Winehouse), jak i wydarzenia mniejszej wagi (Miley Cyrus śpiewa Nirvanę). Starałem się, by każde z nich mieściło się w kategorii(...) niemiara, ale mało kto wierzył, że może się to ziścić. A jednak! Zabawna reklama z udziałem Ozzy'ego i Justina: Miley Cyrus śpiewa Nirvanę Kolejny międzypokoleniowy most, z którym trudno się pogodzić...

 • Zrobią zamieszanie w 2011 roku?

  Nowy Rok za nami, czas zatem na nowe muzyczne rozdanie. Prezentujemy listę debiutantów, którzy mają duże szanse zamieszać w 2011 roku w muzycznym show-biznesie. Od "brytyjskiej Lady GaGa", przez 10-letnią córkę Willa Smitha, aż do zespołu, który nazywa się... Szczepionki. Sprawdźcie!

 • Britney Spears: Nowy album w marcu!

  Pod koniec marca 2011 roku ukaże się siódmy studyjny album Britney Spears. Z 28-letnią wokalistką pracuje producent Dr Luke (Kelly Clarkson, Katy Perry, Avril Lavigne, Miley Cyrus, Ke$ha).

 • Zendaya już nie jest nastolatką. Gwiazda Disneya obchodzi 20. urodziny

  ...1 września 1996 w kalifornijskim mieście Oakland, na świat przyszła Zendaya Coleman. Postać znana głównie młodszemu pokoleniu, które młodość spędziło wpatrzone w ekran telewizyjny śledząc Disney Channel. Gwiazdka Disneya obchodzi dziś 20. urodziny. Kim właściwie jest Zendaya? Czy to kolejny produkt fabryki Disneya? Przypomnijmy, że jest ich wiele i dziś osiągają ogromne sukcesy. Miley Cyrus...