• Informacje na temat:

  miley cyrus bez ma

Artykuły na temat: miley cyrus bez ma
 • #Zostańwdomu: Lady Gaga, Miley Cyrus i inni przyłączają się do ruchu

  ...w ciężkich chwilach bezsilności byli dla siebie pomocni. Głos zabrała również Miley Cyrus ( posłuchaj! ). Udostępniła na Twitterze sugestywny fragment z serialu "Hannah Montana" , w którym(...) naukę powściągliwości" - skomentowała w opisie. pic.twitter.com/LfLflFfG8c " additional="— Miley Ray Cyrus (@MileyCyrus)" date="March 15, 2020" user="MileyCyrus" /> Do ruchu przyłączyły się również...

 • Miley Cyrus skradła serce Cody Simpsona, kiedy był dzieckiem

  Miley Cyrus i Cody Simpson to ostatnio często razem widywana para. Wokaliści spotykają się od niedawna, a media, jak i fani zastanawiają się, ile potrwa kolejna miłość Miley. Wygląda jednak na to, że Cody nieco poważniej myśli o ich relacji, o czym świadczą jego słowa w jednym z najnowszych wywiadów.

 • Miley Cyrus została napadnięta przez jednego z fanów

  Popularne gwiazdy muszą liczyć się z tym, że wielu fanów chce nie tylko zobaczyć je na żywo, czasami też dotknąć czy wykonać jakiś niestosowny ruch, który narusza ich granice prywatności. Tak było ostatnio z Miley Cyrus, na którą wprost rzucił się obcy mężczyzna, chcąc ją pocałować.

 • Zrozpaczona Miley Cyrus

  Gwiazda pop Miley Cyrus opłakuje śmierć ulubionego psa.

 • ​Miley Cyrus: Przez marihuanę straciła lukratywną ofertę

  W wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair" Miley Cyrus wyznała, że przez swoją miłość do marihuany straciła kontrakt na stworzenie linii odzieży oferowany jej przez firmę Walmart.

 • Jak brzmi "Wrecking Ball" Miley Cyrus bez muzyki?

  Chloe Erb, studentka realizacji dźwięku z USA, postanowiła przerobić kontrowersyjny teledysk Miley Cyrus do piosenki "Wrecking Ball". Zobacz klip w wersji bez muzyki!

 • Recenzja Miley Cyrus "Younger Now": Stary głos młodej Miley

  To dobry rok dla Dolly Parton. Ikona muzyki country, niedościgniony wzór, twarz i głos rdzennej muzyki amerykańskich kowbojów, doczekała się uhonorowania. I niekoniecznie chodzi tu o gościnne duety z młodymi wokalistkami - najpierw Dolly zaśpiewała z Keshą, teraz wzrusza we wpadającym w ucho “Rainbowland” na najnowszej płycie Miley Cyrus. Parton wychowała muzycznie kolejne pokolenie i wreszcie...

 • Poznajecie? To Miley Cyrus "bez prądu"

  Gwiazda pop Miley Cyrus w prowokacyjny sposób promuje występ "bez prądu" dla stacji MTV.

 • Miley Cyrus dla "Vanity Fair" o małżeństwie, orientacji seksualnej, Trumpie i nowej płycie

  ..."Jeśli myślisz, że jestem buntownikiem bez powodu, to nie byłeś pilnym obserwatorem" - takimi słowami Miley Cyrus promowany jest jej nowy okładkowy wywiad z magazynem "Vanity Fair". Wokalistka zabiera głos w sprawie swojej orientacji seksualnej, małżeństwa z Liamem Hemsworthem, pożaru jej domu w Malibu, Donalda Trumpa oraz nowej muzyki.

 • Miley Cyrus rzuciła palenie

  ..."Już dwa miesiące bez papierosa. Jestem z siebie dumna" - pochwaliła się na Twitterze amerykańska wokalistka Miley Cyrus.

Zdjęcia na temat: miley cyrus bez ma
Dyskusje na temat: miley cyrus bez ma
 • Re: Miley Cyrus (Miley Stewart-Hannah Montana)

  porąbało cięprzeciesz to nie jest miley spx ja też ją lubię ale bez przesady. poza tym otpisz pisze się przez d a żondzisz=żądzisz nie lubię polskiego ale podstzwy ortografi znam

 • Re: Miley Cyrus zaręczona!

  Nie powinno być "gwiazdor IGRZYSK ŚMIERCI" a nie gwiazda? Forma męska!

 • Re: Młodziutka, czternastoletnia Miley Cyrus...

  No i co z tego wynika ??? Jedni wolą Kaczora Donalda, inni Misia Uszatka, Monster High, Hello Kitty, czy kwiatki, bądź bez nadruków. Co do czego, dzieci lubią raz jedno raz drugie, jedno bardziej, drugie mniej. Jest to naturalne. Byleby dziecko nie przesadzało i zbytnio się nie fascynowało kiepskim wzorcem = bohaterem.

 • Re: Młodziutka, czternastoletnia Miley Cyrus...

  Takie jest życie bez fałszu,obłudy i zakłamania!Wiem coś na ten temat bo często chodzę po dyskotekach,np w Katowicach do POMARAŃCZY!Tam jest super,dziewczyny są fajne,lubią potańczyć!Jestem staruszkiem i też się wkręcam w wir tańca,nikt mnie tam nie wyrzuca!Uważam,że młodzież jest super tylko trzeba być w porządku a nie udawać świętoszka!

 • Re: Miley Cyrus w "Dwóch i pół"

  Fajnie wgl. w tych włosach ; )) Ja nie czaje dlaczego ludzie tak ją traktują, przecież to normalna dziewczyna taka jak my. Nie lubia jej dla tego że nie jest już grzeczną Miley którą była kiedyś(...) Miley. Z wizerunkiem Hananh juz dawno zerwała a ludzie dalej jak ją widzą to mówią " o łeee Hannah Montana" Jak sie komuś przyznasz że lubisz Miley, albo że jesteś jej fanką to cie wyśmieją

 • Re: Miley Cyrus w "Dwóch i pół"

  z krytyką, a jakby jeszcze tego było mało to sama pisze piosenki, ale nie o alkoholu czy imprezach.... Takie gwiazdy cenie, za to, że bez skandali potrafią być najlepsze, że nie potrzebują niczego oprócz swojej muzyki, żeby bić rekordy. A nie taka Miley, rozumiem, chciała pokazać nową siebie, ale takie coś nie jest dobrym sposobem na pozyskanie nowych fanów. I jestem pewna że jeszcze trochę