• Informacje na temat:

  miley cyrus cover

Artykuły na temat: miley cyrus cover
 • Miley Cyrus i piosenka z "Czarnego lustra"

  W sieci pojawiła się piosenka "On A Roll", wykonana przez Miley Cyrus w serialu "Czarne lustro". Największa gwiazda ostatniej edycji Orange Warsaw Festival, zapowiedziała, że wkrótce opublikuje całą kompozycję.

 • "Mam talent": Nietypowy cover "Wrecking Ball" Miley Cyrus robi furorę

  ...24-letni pracownik tymczasowy Craig Ball zaskoczył zarówno jurorów, jak i publiczność "Britain's Got Talent" . Na castingu zaprezentował cover "Wrecking Ball" Miley Cyrus i podbił serca jurorów, publiczności w studiu, widzów przed telewizorami i internautów. Słynny przebój Craig zaśpiewał głosami znanych aktorów i bohaterów filmowych: od Morgana Freemana i Myszki Miki, po Golluma z "Władcy...

 • Frele przerabiają "Wrecking Ball" Miley Cyrus

  Po śląskiej wersji "Hello" Adele przyszedł czas na nowy cover w wykonaniu grupy Frele - zobaczcie przeróbkę "Wrecking Ball" Miley Cyrus.

 • Monika Kazyaka przerabia Miley Cyrus (cover "Wrecking Ball" - wideo)

  Do sieci trafiło wideo z coverem przeboju "Wrecking Ball" Miley Cyrus nagranym przez Monikę Kayzaki, 17-letnią blogerkę znaną z programu "X Factor".

 • Miley Cyrus w przeboju The Smiths!

  Znana głównie ze skandali amerykańska wokalistka Miley Cyrus zaskoczyła widzów podczas koncertu w Belfaście.

 • Miley Cyrus w duecie z Madonną

  Miley Cyrus przygotowuje się do koncertu MTV Unplugged, który odbędzie się 29 stycznia. Wśród zaproszonych gości ma pojawić się sama królowa pop - Madonna.

 • Pojedynek gwiazd: Miley Cyrus kontra Selena Gomez

  Jako słodkie dziewczynki błyszczały w serialach Disneya, teraz chcą być gwiazdami światowego popu. Takimi jak Rihanna albo Beyonce. Miley Cyrus i Selena Gomez. Rocznik 1992. Której z nich się uda?

 • Miley Cyrus w klasyku country. Zobacz!

  Cover Miley Cyrus został zarejestrowany w lecie podczas tzw. Backyard Sessions. Wokalistka na świeżym powietrzu wykonała ze swoim zespołem przebój swojej matki chrzestnej - Dolly Parton, legendy(...) Cyrus aktualnie pracuje nad swoim czwartym studyjnym albumem razem z Pharrellem Williamsem. Ten zapowiedział, że album będzie "zupełnie inny niż się spodziewacie". Zobacz Miley Cyrus w utworze "Jolene...

 • Noah Cyrus: Siostra Miley Cyrus u progu wielkiej kariery?

  Siostra znanej wokalistki, Noah Cyrus, podpisała pierwszy kontrakt płytowy.

 • Frele i Mariusz Kałamaga razem ("Geroj" - cover Lenny'ego Kravitza)

  ...milion odsłon, a o wokalistkach napisały niemal wszystkie media w Polsce. Dodatkowo Marcelina Bednarska pojawiła się w nowym "Idolu" (odpadła w etapie teatralnym). Kolejnym coverem był przebój "Wrecking Ball" Miley Cyrus - pod tytułem "Maras". W ciągu miesiąca wideo doczekało się ponad 380 tys. odtworzeń. Później przyszedł czas na śląskie wersje piosenek Alicii Keys ("Girl On Fire...

Wideo na temat: miley cyrus cover
 • Miley Cyrus chce zmienić płeć?!

  Wygląda na to, że Miley Cyrus chce pójść w ślady Caitlyn Jenner i zmienić płeć. W wywiadzie dla "Marie Claire" powiedziała, że wcale nie czuje się kobietą. „Czuję się jak 15-letni chłopiec, który jest uwięziony w ciele 22-letniej dziewczyny” - przyznała. (źródło: Cover Video/x-news)

 • Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy. To koniec małżeństwa z Miley Cyrus

  Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy. To koniec 7-miesięcznego małżeństwa z Miley Cyrus. Aktor za powód takiej decyzji podał różnice nie do pogodzenia. „On chce pójść już do przodu, ma dość(...) zamknąć szybko. (Cover Video/x-news)