• Informacje na temat:

  miley cyrus pokazała

Artykuły na temat: miley cyrus pokazała
 • Miley Cyrus w szokującym teledysku! Zobacz "Mother's Daughter"

  Miley Cyrus uwielbia szokować i wzbudzać kontrowersje. Pokazała to w pełni w swoim najnowszym teledysku do utworu "Mother's Daughter", który ukazał się na jej ostatniej EP-ce "She is coming".

 • Orange Warsaw Festival 2019: Miley Cyrus nadeszła i porwała tłumy

  Takich tłumów na Orange Warsaw Festival jeszcze nie było. A wszystko z powodu przyjazdu gwiazdy ze światowego topu. Wokalistki, która od lat jest na ustach wszystkich. Miley Cyrus podczas koncertu w stolicy Polski pokazała niedowiarkom, że jej pozycja w branży muzycznej to nie tylko efekt robienia szumu wokół własnej osoby.

 • Miley Cyrus znów prowokuje

  Wokalistka Miley Cyrus znów na ustach całego świata.

 • Widzowie skarżą się na zachowanie Miley Cyrus

  Mimo iż od MTV VMA 2015 wkrótce minie miesiąc, opinie i komentarze dotyczące występu Miley Cyrus wciąż nie ustają. Tym razem magazyn "Rolling Stone" ujawnił skargi, jakie wpłynęły do stacji MTV po występie gwiazdy w roli prowadzącej.

 • W sprawie Miley Cyrus

  Czekam na ten moment, kiedy Miley Cyrus zrobi Joaquina Phoenixa, kiedy wreszcie krzyknie: "Ha, nabrałam was! Ale z was łosie!". Jednak ten moment nie nadchodzi.

 • Poznajecie? To Miley Cyrus "bez prądu"

  Gwiazda pop Miley Cyrus w prowokacyjny sposób promuje występ "bez prądu" dla stacji MTV.

 • Pojedynek gwiazd: Miley Cyrus kontra Selena Gomez

  Jako słodkie dziewczynki błyszczały w serialach Disneya, teraz chcą być gwiazdami światowego popu. Takimi jak Rihanna albo Beyonce. Miley Cyrus i Selena Gomez. Rocznik 1992. Której z nich się uda?

 • Miley Cyrus oburzona nominacjami do MTV VMA 2019

  Po ogłoszeniu nominacji do MTV Video Music Awards okazało się, że na liście ani raz nie pojawiło się nazwisko Miley Cyrus. Wokalistka w tym roku nie osiadła na laurach, wydała nową EP-kę i kilka teledysków, które odbiły się szerokim echem w świecie muzyki. Jej starania nie zostały jednak docenione przez MTV, na co Miley nie pozostała obojętna.

 • Miley Cyrus z nagim zdjęciem. Tak przygotowywała się do Met Gali

  Miley Cyrus pochwaliła się na Instagramie nagim zdjęciem z przygotowań do Met Gali. Fotografia zachwyciła jej fanów.

 • Miley Cyrus i Jimmy Fallon mistrzami drugiego planu

  Miley Cyrus i Jimmy Fallon wzięli wspólnie udział w akcji, w której zaskakiwali nieświadomych tego fanów jako mistrzowie drugiego planu.

Zdjęcia na temat: miley cyrus pokazała
Dyskusje na temat: miley cyrus pokazała
 • Re: Miley Cyrus w "Dwóch i pół"

  Fajnie wgl. w tych włosach ; )) Ja nie czaje dlaczego ludzie tak ją traktują, przecież to normalna dziewczyna taka jak my. Nie lubia jej dla tego że nie jest już grzeczną Miley którą była kiedyś(...) Miley. Z wizerunkiem Hananh juz dawno zerwała a ludzie dalej jak ją widzą to mówią " o łeee Hannah Montana" Jak sie komuś przyznasz że lubisz Miley, albo że jesteś jej fanką to cie wyśmieją

 • Re: Miley Cyrus w "Dwóch i pół"

  . najszybciej sprzedający się singiel, który dotarł na 1 miejsce iTunes... nigdy nie ćpała, nigdy nie była pijana, nigdy nie pokazała się publicznie niestosownie ubrana, żadna się wypowiedź nie spotkała się(...) oprócz swojej muzyki, żeby bić rekordy. A nie taka Miley, rozumiem, chciała pokazać nową siebie, ale takie coś nie jest dobrym sposobem na pozyskanie nowych fanów. I jestem pewna że jeszcze trochę