• Informacje na temat:

  miley cyrus video

Artykuły na temat: miley cyrus video
 • Miley Cyrus oburzona nominacjami do MTV VMA 2019

  Po ogłoszeniu nominacji do MTV Video Music Awards okazało się, że na liście ani raz nie pojawiło się nazwisko Miley Cyrus. Wokalistka w tym roku nie osiadła na laurach, wydała nową EP-kę i kilka teledysków, które odbiły się szerokim echem w świecie muzyki. Jej starania nie zostały jednak docenione przez MTV, na co Miley nie pozostała obojętna.

 • Miley Cyrus poprowadzi galę Video Music Awards 2015

  W 2013 roku Miley Cyrus wywołała skandal swoim występem podczas ceremonii wręczenia nagród Video Music Awards. W tym roku amerykańska wokalistka zaprezentuje się w roli prowadzącej galę.

 • ​Miley Cyrus: Przez marihuanę straciła lukratywną ofertę

  W wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair" Miley Cyrus wyznała, że przez swoją miłość do marihuany straciła kontrakt na stworzenie linii odzieży oferowany jej przez firmę Walmart.

 • Miley Cyrus prawie nago na okładce książki

  Miley Cyrus pojawiła się na okładce nowej książki znanego fotografa Davida LaChappelle. Amerykańska wokalistka na zdjęciu wciela się w postać wróżki i jest prawie naga.

 • Miley Cyrus młodnieje? (nowy teledysk "Younger Now")

  Jedna z najsłynniejszych młodych wokalistek świata, Miley Cyrus, udostępniła teledysk do najnowszego, napisanego przez siebie utworu “Younger Now". Singel zwiastuje jej płytę o tym samym tytule, która do sprzedaży trafi już 29 września.

 • Miley Cyrus znów prowokuje

  Wokalistka Miley Cyrus znów na ustach całego świata.

 • Miley Cyrus rapuje o koleżankach po fachu. Nicki Minaj i Selena Gomez się obrażą?

  Już 31 maja premiera nowej EP-ki Miley Cyrus "She Is Coming". Wokalistka zaprezentowała niedawno trzy utwory z nadchodzącego wydawnictwa. W jednym z nich padły słowa, które można uznać za zajęcie strony w konflikcie dwóch wielkich gwiazd rapu: Nicki Minaj i Cardi B. Co takiego padło z ust Miley?

 • Miley Cyrus "tworzy historię"?

  Piosenkarka Miley Cyrus najwyraźniej nie przejęła się krytyką, jak spadła na młodą gwiazdę po kompromitującym występie podczas gali MTV Video Music Awards.

 • Miley Cyrus zagra koncert nago?

  Lider grupy The Flaming Lips Wayne Coyne zdradził, że Miley Cyrus zamierza zagrać koncert nago.

 • Miley Cyrus przyznaje: Mam problemy

  Wygląda na to, że ostatnie wybryki Miley Cyrus mają ścisły związek z problemami osobistymi wokalistki.

Wideo na temat: miley cyrus video
 • Miley Cyrus chce zmienić płeć?!

  Wygląda na to, że Miley Cyrus chce pójść w ślady Caitlyn Jenner i zmienić płeć. W wywiadzie dla "Marie Claire" powiedziała, że wcale nie czuje się kobietą. „Czuję się jak 15-letni chłopiec, który jest uwięziony w ciele 22-letniej dziewczyny” - przyznała. (źródło: Cover Video/x-news)

 • Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy. To koniec małżeństwa z Miley Cyrus

  Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy. To koniec 7-miesięcznego małżeństwa z Miley Cyrus. Aktor za powód takiej decyzji podał różnice nie do pogodzenia. „On chce pójść już do przodu, ma dość(...) zamknąć szybko. (Cover Video/x-news)

 • Miley Cyrus wije się na kroczu Robina Thicke

  Występ Miley Cyrus z całą pewnością był najbardziej szokującym show jakie mogli zobaczyć widzowie gali MTV Video Music Awards. Piosenkarka, która za wszelką cenę chce udowodnić, że nie ma już nic wspólnego z disneyowską Hannah Montaną, dała prawdziwy popis swoich "umiejętności". Do Miley na scenie dołączył Robin Thicke i razem wykonali utwór "Blurred Lines". (CNN Newsource/x-news)