• Informacje na temat:

  miley cyrus z rodzicami

Artykuły na temat: miley cyrus z rodzicami
 • Koniec małżeństwa Miley Cyrus i Liama Hemswortha?

  To koniec związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha? Czyżby plotki o rozstaniu pary, która wzięła ślub zaledwie kilka miesięcy temu po latach burzliwego związku, okazały się prawdą? Wszystko na to wskazuje.

 • Fenomen Miley Cyrus

  Miley Cyrus, urodzona siedemnaście lat temu w Nashville gwiazda telewizji, muzyki i kina żyje w blasku reflektorów, ale - jak sama mówi - zależy jej nie tylko na tym, by pozostać opanowaną i skoncentrowaną na swoich celach, ale też na przekazywaniu dobrych emocji innym.

 • Miley Cyrus zdradziła, dlaczego nie będzie mieć dzieci

  Miley Cyrus jest jedną z tych gwiazd, którym nie obcy jest temat zmian klimatycznych mogących doprowadzić świat do katastrofy. W jednym z wywiadów gwiazda powiedziała, że właśnie z tego względu nie chce mieć dzieci.

 • Miley Cyrus dla żołnierzy

  Idolka nastolatków Miley Cyrus wraz ze swoim ojcem, gwiazdorem country Billy Ray Cyrusem, zaprosili rodziny amerykańskich żołnierzy stacjonujących na Bliskim Wschodzie na plan serialu "Hannah Montana".

 • "Ostatnia piosenka" Miley Cyrus

  Miley Cyrus, gwiazda serial u "Hannah Montana", odstawia karierę muzyczną na bok. Czy w swoim nowym filmie, "Last song" - zgodnie z jego tytułem - zaśpiewa swoją ostatnią piosenkę?

 • Miley Cyrus cofa przeprosiny dotyczące sesji w "Vanity Fair"

  Miley Cyrus na swoim Twitterze postanowiła w niewybredny sposób odnieść się do sesji zdjęciowej dla "Vanity Fair" z jej udziałem, która 10 lat temu wywołała spory skandal.

 • Zanim Miley Cyrus została etatową skandalistką. 10 lat od sesji dla "Vanity Fair"

  Miley Cyrus przez wiele lat była znana ze swoich kontrowersyjnych zachowań. Jednak jeden z pierwszych skandali, jakiego była bohaterką, wybuchł nieco przypadkowo. A wszystko przez sesje zdjęciową dla magazynu "Vanity Fair".

 • Miley Cyrus dla "Vanity Fair" o małżeństwie, orientacji seksualnej, Trumpie i nowej płycie

  ..."Jeśli myślisz, że jestem buntownikiem bez powodu, to nie byłeś pilnym obserwatorem" - takimi słowami Miley Cyrus promowany jest jej nowy okładkowy wywiad z magazynem "Vanity Fair". Wokalistka zabiera głos w sprawie swojej orientacji seksualnej, małżeństwa z Liamem Hemsworthem, pożaru jej domu w Malibu, Donalda Trumpa oraz nowej muzyki.

 • Miley Cyrus rzuciła palenie

  ..."Już dwa miesiące bez papierosa. Jestem z siebie dumna" - pochwaliła się na Twitterze amerykańska wokalistka Miley Cyrus.

 • Miley Cyrus o swojej orientacji: Nienawidzę słowa "biseksualna"

  Miley Cyrus w wywiadzie dla magazynu "Variety" opowiedziała o swojej współpracy z Woodym Allenem, jej poparciu dla Hillary Clinton oraz przyznała, że jest panseksualna.