• Informacje na temat:

  milioner młody

Artykuły na temat: milioner młody
 • Młodzi milionerzy

  Mieć mniej niż 30 lat i miliony na koncie oraz być związanym z przemysłem muzycznym - takie warunki trzeba spełnić, by pojawić się na liście "młodych milionerów w Wielkiej Brytanii".

 • Młodzi milionerzy

  ...) i autor słynnych musicali Andrew Lloyd-Webber (700 mln). Oto pełna lista "młodych" milionerów (majątek w milionach funtów): 1. Dhani Harrison (140) 2. David i Victoria Beckhamowie (75) 3. Sean Lennon(...) Lenny Kravitz, Madonna czy Orlando Bloom. Trzeba jednak pamiętać, że młodzi milionerzy na razie są mocno w tyle w stosunku do swoich starszych kolegów i koleżanek z branży muzycznej. Wystarczy dodać, że...

 • 15-letni raper milionerem

  Znany z programu "America's Got Talent" młody hiphopowiec Chris Miles podpisał kontrakt wydawniczy.

 • Młodzi i bogaci

  Jak donosi "Sunday Times", wciąż 19-letni Harry Styles, Liam Payne i Niall Horan, 20-letni Zayn Malik oraz najstarszy Louis Tomlinson (21 l.) mają na koncie co najmniej po 5 milionów funtów. Z tego powodu młodzi wokaliści trafili na listę muzycznych milionerów, którzy nie przekroczyli 30. roku życia. Jak zaznacza "Sunday Times", łączne majątki wokalistów One Direction czynią z nich najbogatszy...

 • Młodzi filmowcy w Gdyni

  W czwartek i piątek (18-19 września) w czasie 33. FPFF w Gdyni zostaną zaprezentowane filmy młodych polskich twórców, zrealizowane w ramach programów "30 minut" i "Pierwszy dokument".

 • Są młodzi i mają miliony na koncie

  Nie gwiazdy pop, ale walijska mezzosopranistka Katherine Jenkins znalazła się na szczycie brytyjskiej listy młodych muzyków-milionerów.

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Dzieci ze "Slumdoga" z Hopkinsem

  Młodzi aktorzy z oscarowego filmu "Slumdog. Milioner z ulicy" wracają do pracy. Wystąpią u boku samego Anthony'ego Hopkinsa.

 • Swoje imperium zbudował na seksie

  Milioner, przedsiębiorca, skandalista, "Król Soho" - Paul Raymond jest bohaterem najnowszego filmu Michaela Winterbottoma "Prawdziwa historia króla skandali". Brytyjska prasa już zachwyca się tą ekranową biografią potentata kontrowersji.

 • Anne Bancroft teściową Adama Sandlera

  Anne Bancroft ( "Zakazany owoc" , "Wielki podryw" ) wystąpi wkrótce w filmie "Spanglish". Zdobyczyni nagrody Akademii za "Cudotwórczynię" zagra matkę pewnej młodej mężatki. W parę głównych bohaterów wcielą się: Adam Sandler ( "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" , "Lewy sercowy" ) i Téa Leoni ( "Jurassic Park III" , "Koniec z Hollywood" ).

Wideo na temat: milioner młody
 • „Na Wspólnej” przez całe wakacje!

  w tajemnicy przed jej bratem. Jednak sekretu nie uda się długo utrzymać. Młody Nowak może przypłacić ten związek zdrowiem, a nawet… życiem! Olaf zostanie aresztowany. Prokurator oskarży go(...), natomiast zimną krew zachowa Kinga, która udzieli koledze fachowej pierwszej pomocy, ratując mu tym samym życie. U Marii i Włodka wszystko powoli zacznie się układać. Zięba weźmie udział w „Milionerach

Dyskusje na temat: milioner młody
 • Re: Wielkie kłamstewka. Czy celebryci oszukują fanów na Instagramie?

  Od pucybuta do milionera. Był sobie taki młody amerykanin. Pracowity. Czyścił ludziom buty przy głównej ulicy. Po 14 godzin dziennie. Wszyscy go lubili i dawali sowite napiwki. I po roku.... Po roku zmarł jego wujek milioner bezdzietny, i on został milionerem. Jego praca została nagrodzona!