• Informacje na temat:

  milioner z żoną

Artykuły na temat: milioner z żoną
 • Izabela Janachowska o małżeństwie z milionerem: "Bardzo wierzy we mnie"

  ..., stwierdziłam, że nie chcę być żoną, ale pojawił się Krzysiek..." - wspomina. Krzysztof Jabłoński - milioner, który zbił majątek na produkcji świec - tak ją w sobie rozkochał, że ostatecznie zmieniła zdanie. Nie(...) milioner zawalczył o nią i "wywrócił życie do góry nogami".  Później były zaręczyny i przyszedł czas na planowanie ślubu. To wtedy Izabela odkryła, że ma smykałkę do organizowania tego typu wydarzeń...

 • Sharon Osbourne miażdży U2

  "U2 to banda megalomanów" - żona słynnego wokalisty Ozzy'ego Osbourne'a nie owija w bawełnę!

 • ...300 tysięcy złotych. W podróż poślubną milioner zabrał celebrytkę na Bora Bora... Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki nie lubią się chwalić swoim życiem prywatnym. Dziennikarka przestała(...) zajmuje czwarte miejsce na liście 100 najbogatszych Polaków!  Magda Mielcarz od kilku lat jest żoną Adriana Ashkenazy'ego, amerykańskiego prawnika i właściciela kilku ekskluzywnych hoteli...

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • ...milionerowi. Na przyjęcie założyła już czerwoną suknię z welonem w tym samym kolorze.  Od teraz Aga bez wątpienia będzie jedną z najbogatszych celebrytek w tym kraju!  Gratulujemy!

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • "Santa Barbara": Ciężkie życie milionerów

  To była pierwsza soap opera emitowana nad Wisłą. Choć w USA powstało 2137 odcinków, TVP2 wyemitowała ich tylko 149. To jednak wystarczyło, by w latach 1990-91 serial stał się u nas hitem!

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

 • Rozenek dostała nowe show w TVN! Spędzi czas z milionerem! "Słynny król rynku ślubnego"

  ...ma dla Gosi coś jeszcze.  Jak dowiedział się Pudelek, będzie to program zrealizowany z rozmachem i to aż w Szanghaju. gdzie spędzi kilka dni z "wpływowym milionerem".  "Kolejny dokument będzie(...) teraz stworzył prężnie działającą fundację pomagającą dzieciom" - zdradza źródło portalu.  Oby tylko mieszkanie z milionerem za bardzo się jej nie spodobało, bo Radek może być zazdrosny!  ***

 • Jay Z: Miliony dolarów z rapu i nie tylko

  W 2013 roku w podsumowaniu najlepiej zarabiających raperów Jay Z przegrał rywalizację z Seanem Combsem, znanym lepiej jako Diddy. Jednak Shawn Carter (który w pewnym momencie zażyczył sobie, aby usunąć myślnik z jego pseudonimu) raczej nie musi martwić się, że zabraknie mu kiedykolwiek pieniędzy.

Zdjęcia na temat: milioner z żoną
 • Jolanta Pieńkowska