• Informacje na temat:

  milionera

Artykuły na temat: milionera
 • "Jak poślubić milionera": Poradnik dla szukających miłości

  Już 29 listopada w kinach pojawi się komediowy poradnik dla wszystkich szukających prawdziwej miłości. W komedii romantycznej "Jak poślubić milionera" występują największe gwiazdy polskiego kina.

 • Foremniak uczy Sochę, jak poderwać milionera

  Filarami nowej polskiej komedii romantycznej "Jak poślubić milionera" są Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak. Jedna wciela się w dziewczynę, która przypadkiem trafia na kurs uwodzenia, druga gra jej mentorkę.

 • ​Małgorzata Socha wie, jak poślubić milionera

  ...​Małgorzata Socha relacjonuje swoim fanom postępy w pracy nad swoją nową produkcją "Jak poślubić milionera". Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się ostatnio kilka intrygujących kadrów w ślubnej odsłonie i jedno, na którym prezentuje się niczym... "Śpiąca Królewna".

 • Prawie milioner

  ...w "amerykański sen" - bo przecież pucybuta od milionera dzieli cieniutka linia. Wierzy on bowiem, że prędzej czy później zostanie właśnie milionerem. Bo skoro udało się to komuś w Ameryce, to dlaczego...

 • "Jak poślubić milionera": Justyna Steczkowska w filmie

  ..."Jak poślubić milionera" to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. W filmie u boku gwiazd polskiego kina zobaczymy również Justynę Steczkowską.

 • Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak radzą "Jak poślubić milionera"

  Już 29 listopada na ekrany kin wejdzie nowa komedia romantyczna "Jak poślubić milionera". Małgorzata Socha wcieli się w niej w rolę Alicji, Kopciuszka po przejściach, który przestał wierzyć w miłość i zatracił się w szarej codzienności.

 • Jak uwieść milionera?

  Weronika Książkiewicz znalazła niezawodny sposób, jak rozkochać w sobie mężczyznę z grubym portfelem!

 • Pectus i Kasia Cerekwicka w utworze "Głowę noś do góry" (film "Jak poślubić milionera")

  ..."Głowę noś do góry" to druga propozycja grupy Pectus z płyty "Kobiety/Wojciech Młynarski", której premiera zaplanowana jest na 8 listopada 2019. Po duecie z Kasią Popowską czas na piosenkę w duecie z Kasią Cerekwicką. Teledysk do singla promuje film "Jak poślubić milionera".

 • Pierwszy milion w "Milionerach"!

  Stało się. Mamy naszego pierwszego milionera! Podczas ostatniego nagrania, po raz pierwszy w historii polskiego wydania teleturnieju, padł długo wyczekiwany milion! Kto otrzymał czek na okrągłą sumę i jakie pytania zaprowadziły go do miliona, okaże się już w marcu.

 • Milioner, bohater i... złodziej

  Wiadomość o Tonim Musulinie, prawdziwej postaci, która dokonała kradzieży, trafiła do wszystkich serwisów informacyjnych w telewizji, na pierwsze strony gazet i największych portali internetowych. Stał się bohaterem całej Francji i symbolem buntu przeciwko "systemowi". W rolę Toniego wcielił się François Cluzet, znany z roli milionera w niedawnym hicie "Nietykalni". Zanim wsiadł do Porsche i stał...

Zdjęcia na temat: milionera
Wideo na temat: milionera
 • Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak radzą "Jak poślubić milionera"

  Już 29 listopada na ekrany kin wejdzie nowa komedia romantyczna "Jak poślubić milionera". Małgorzata Socha wcieli się w niej w rolę Alicji, Kopciuszka po przejściach, który przestał wierzyć w miłość i zatracił się w szarej codzienności. Pewnego dnia na jej drodze stanie Sonia (Małgorzata Foremniak), trenerka rozwoju osobistego, która, owszem, wierzy w miłość, ale uważa, że ważniejsze jest

 • Magda Frąckowiak o romansie z synem milionera!

  Modelka Magdalena Frąckowiak od kilku miesięcy ma nowego chłopaka. Jest nim Daniele Cavalli, syn włoskiego projektanta mody Roberto Cavalliego. Aby związać się z synem milionera musiała najpierw rzucić swojego wieloletniego narzeczonego, Wojciecha Pastora, ale czego się nie robi dla... miłości! "W tym momencie bardzo ciesze się moją karierą i nowym związkiem, który daje mi dużo szczęścia

Dyskusje na temat: milionera