• Informacje na temat:

  milionerzy gra

Artykuły na temat: milionerzy gra
 • "Milionerzy": Pytanie za 10 tys. sprawiło nie lada kłopot!

  Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne. Okazuje się, że mimo wielu sezonów programu, pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego nadal zaskakują! Kto w serialu "Alternatywy 4" nie da "krzywdy zrobić nikomu...

 • Hubert Urbański odnalazł szczęście w miłości?

  ....   Z kolei Urbański wraca do formy i znowu jest na fali. Pracuje w radiu RMF FM. Gra w serialu "Druga szansa" w telewizji TVN. Do tego wziął udział w show "TVN Agent - Gwiazdy".  Ostatnio media obiegła informacja, że TVN przygotowuje powrót popularnego niegdyś teleturnieju "Milionerzy". Oczywistym prowadzącym wydaje się być Hubert Urbański, ale ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. Co myśli o tym on...

 • 30 tys. Polaków chce do Milionerów

  Ponad 30 tysięcy osób zgłosiło chęć udziału w nowej wersji programu "Milionerzy". Pierwszy odcinek zmagań zawodników zobaczymy już 19 stycznia.

 • Kayah i Jacek Łaszczok - znany bardziej jako Stachursky - to milionerzy. Ich majątki szacowane są na mniej więcej 1,5 miliona złotych.

 • Specjalne odcinki "Milionerów"

  Tym razem o milion zagrają dwie wyjątkowe pary! Do gry o okrągłą sumę przystąpią: dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska oraz tancerz i choreograf Michał Piróg, a także prowadzący "Fakty" - Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz.

 • Milion na wyciągnięcie ręki!

  Paulina Kowalczyk z Łodzi ma milion na wyciągnięcie ręki! Pierwszy raz w historii programu "Milionerzy" gracz znalazł się w takiej sytuacji. Dwudziestojednoletnia studentka architektury w najbliższą sobotę usłyszy pytanie za milion, a w zanadrzu ma jeszcze dwa koła ratunkowe!

 • Cichopek zaprosi cię na randkę

  W kalendarzu jeszcze zima, ale w telewizji już wiosna i czas premier. Przed nami seria spotkań ze starymi znajomymi z ulubionych seriali, ale i kilka nowalijek: randkowanie na ekranie, czyli "Gra wstępna" z Kasią Cichopek, to jedna z nich. Spodoba się, czy nie?

Wideo na temat: milionerzy gra
 • Rzymska auerola

  Dokument skupia się na życiu skoncentrowanym wokół autostrady, która otacza Rzym.

 • Gra

  Gra

  "Gra" to ambitny, zaangażowany społecznie, i prowokujący do przemyśleń film, który stawia poważne pytania i nie udziela łatwych odpowiedzi. Opowiada historię grupy ciemnoskórych chłopców z biedniejszych środowisk, którzy, wykorzystując panujące na ich temat stereotypy, okradają dzieci z dobrych rodzin. Młodociani oprawcy pogrywają stereotypami na temat swoich ofiar, a reżyser robi to samo wobec widzów, którym trudno zająć jednoznaczną postawę i ocenić, po której stronie mają się opowiedzieć....

 • Gra Endera

  Ekranizacja kultowej książki sci-fi cieszącej się ogromną popularnością również w Polsce. Jest rok 2070. Minęło 40 lat od nieudanej inwazji obcych. Cały świat żyje w oczekiwaniu na powrót najeźdźców. Ziemskie centrum obrony realizuje tajny plan polegający na rekrutowaniu najinteligentniejszych jednostek jeszcze na etapie dzieciństwa i poddawaniu ich szkoleniu w walce z obcymi. Najlepszym spośród kadetów jest Andrew Wiggin zwany Enderem, który po wstępnym szkoleniu zostaje wysłany do...

Dyskusje na temat: milionerzy gra
 • Re: "Milionerzy": Pytanie za 125 tys zł o "Dextera"

  Szkoda że grają o tej godzinie co akurat gra LM :D

 • Re: "M jak miłość": Odcinek 1431.

  Milionerzy. Gra o 64 tys. zł. Hubert Urbański zadaje pytanie: – Teraz panie Andrzejku gra o wysoką stawkę – 64 tys. pln !!! Pytanie brzmi: ile razy w miesiącu zdradza cię Marzenka ? – Hmmm… no nie wiem… chyba poproszę o opinię publiczności… – A może wystarczy telefon do przyjaciela Krystiana ?