• Informacje na temat:

  miliony polek

Artykuły na temat: miliony polek
 • Andrzej Łapicki: Kochały się nim miliony Polek

  Łapicki wiedział, jak postępować z kobietami. Występujące z nim aktorki mówią: czarujący, inteligentny, przewrotny. Kochały się w nim miliony Polek. już na początku kariery zaszufladkowano go jako...

 • O tym Polki nie mówią. Odważny film "Ostatnie piętro"

  Czy w imię miłości można odebrać wolność? Gdzie leży granica pomiędzy troską a zaborczością, która prowadzi do przemocy emocjonalnej? Ile siebie można poświęcić w związku, żeby przetrwał? Te pytania, które nękają miliony Polek, stawia sobie również bohaterka filmu "Ostatnie piętro", który wchodzi do kin 29 listopada.

 • Polka oskarża Weinsteina o molestowanie. Miała wtedy 16 lat

  ...'zbiorowej ugody' oraz uznać jej za uczciwą. Sprawcy nie poniosą żadnej odpowiedzialności, odszkodowanie dla wszystkich ofiar jest niewystarczające, a dodatkowo miliony dolarów trafią do osób, które...

 • Stereotyp "Polaka nietańczącego"

  Jest najbardziej znanym choreografem w naszym kraju. Naturalnością i skromnością oczarował miliony Polek!

 • Bobek: "Rola Marka to wyzwanie"

  Filip Bobek jako Marek Dobrzański, w ciągu roku rozkochał w sobie nie tylko BrzydUlę, ale i miliony Polek!

 • Maroon 5 w Krakowie: Jestem Adam i sercami kobiet władam (relacja i zdjęcia z koncertu)

  Adam Levine. Gwiazdor uwielbiany przez miliony fanek na całym świecie. Kochają go zarówno nastolatki, jak i starsze panie, blondynki oraz szatynki. Miłość na koncertach i w sieci wyznają mu zarówno Amerykanki, Brytyjki, a także Polki. Te ostatnie mogły zobaczyć wokalistę wraz ze swoim zespołem Maroon 5 w akcji 1 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie.

 • Blanka Lipińska: Był idealny. Sparaliżował mnie

  Blanka Lipińska, autorka powieści erotycznej "365 dni", na podstawie której powstał film o tym samym tytule, uważa, że Michele Morrone idealnie pasuje do roli głównego bohatera. Przyznaje, że kiedy pierwszy raz go zobaczyła, od razu zobaczyła w nim Massimo. Pisarka twierdzi również, że aktor ma w sobie coś niezwykłego i jest w stanie zawładnąć sercami Polek.

 • Izabella Miko w zwiastunie serialu "Hunters"

  Pojawił się nowy spot serialu "Hunters", w którym główną rolę zagrał Al Pacino. Miliony Amerykanów obejrzy ten zwiastun w czasie szlagierowego meczu futbolu amerykańskiego Super Bowl. W scenie otwierającej klip pierwsze skrzypce gra Izabella Miko.

 • "Ewa chce spać": Filmowy debiut Barbary Kwiatkowskiej

  Ponad pół wieku od premiery filmu ukazał się na księgarskich półkach wywiad-rzeka z reżyserem Tadeuszem Chmielewskim pod tytułem "Jak rozpętałem polską komedię filmową". To właśnie jego "Ewa chce spać" z 1958 r. była pierwszym - i od razu bardzo udanym - krokiem do tworzenia filmów, które bawiły i do dziś bawią miliony Polaków.

 • Eurowizja 2019: Kim są członkinie grupy Tulia? Zaczynały od hitów Depeche Mode i Metalliki

  Zespół Tulia z piosenką "Pali się (Fire of Love)" reprezentuje Polskę na tegorocznej Eurowizji. Kto tworzy grupę oraz jak doszło do tego, że formacją zachwyciły się miliony rodaków?

Zdjęcia na temat: miliony polek
Wideo na temat: miliony polek
Dyskusje na temat: miliony polek