• Informacje na temat:

  miliony uczniów

Artykuły na temat: miliony uczniów
 • "Siła wyższa" spodobała się widzom

  Serial "Siła wyższa" emitowany od września na antenie TVP 1 spodobał się widzom. Realizowany przez twórców "Rancza" serial oglądało około 3 miliony widzów.

 • Tam gdzie wódka ma czarny kolor! Najlepsze thrillery Skandynawii

  24 kwietnia na ekrany kin powrócą detektywi z Departamentu Q., którzy w thrillerze "Zabójcy bażantów" spróbują rozwikłać kolejną makabryczną zbrodnię sprzed lat. Przy okazji premiery duńskiego hitu wszech czasów zapomnijmy na chwilę o Bergmanie, Larsa von Triera zamieńmy na Larsa Ulricha i odkryjmy tajemnice rozrywkowego, pachnącego popcornem kina Skandynawii, które nie od dziś sensacją, thrillerem i horrorem stoi!

 • "Złotopolscy": Wielki powrót!

  Tego nikt się nie spodziewał! 10 lutego telewizja Puls rozpoczęła emisję serialu "Złotopolscy", który przez prawie 13 lat bawił i wzruszał miliony widzów w Polsce. Czy perypetie rodzin Złotopolskich i Gabrielów rozbudzą u nas teraz podobne emocje?

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Koniec "Plotkary"!

  Powodem zakończenia produkcji jest ogromny spadek oglądalności "Plotkary" w amerykańskiej telewizji CW. Obecnie znajduje się ona na ostatnim miejscu wśród wszystkich seriali nadawanych przez CW. Serial, który został zainspirowany serią książek Cecily von Ziegesar, emitowany jest od 2007 roku. Od pięciu sezonów miliony nastolatek na całym świecie z zapartym tchem śledzą losy przyjaciół z Upper...

 • Historie z życia i z kart literatury

  Film wojenny "Niezłomny", dramat "Whiplash", familijny "Paddington", biograficzne "Wielkie oczy", komedia "Dzikie historie", thriller "Son of a Gun" - w polskich kinach w pierwszy weekend 2015 roku będzie w czym wybierać.

 • Elżbieta Zapendowska: Boję się tylko jednej choroby... głupoty!

  ...pani miliony i... jak wygląda teraz pani życie? - Tak naprawdę niewiele by się zmieniło. Przede wszystkim uporządkowałabym wszystkie sprawy związane z mieszkaniem, bo mam na głowie kredyty. Na pewno(...). Zawsze staram się mówić szczerze, a im bardziej kogoś lubię, tym jest to dla mnie znacznie łatwiejsze. Jak jest ze szczerością w przypadku pani uczniów? - Nigdy nie przekonywałam kogoś do tego, że...

 • Piosenkarka odeszła ze szkoły

  Nastoletnia piosenkarka Rebecca Black została zmuszona do odejścia ze szkoły. Wszystko to z powodu zaczepek ze strony innych uczniów.

 • Serialowe premiery zimy

  ..." Serial o losach rodziny Crawleyów przyciągnął przed ekrany miliony widzów i stał się jedną z najpopularniejszych brytyjskich produkcji - w ciągu kilku lat seria autorstwa Juliana Fellowesa...

 • "Siła wyższa" spodobała się widzom

  Serial "Siła wyższa" emitowany od września na antenie TVP 1 spodobał się widzom. Realizowany przez twórców "Rancza" serial oglądało około 3 miliony widzów.