• Informacje na temat:

  milla jovovich dziecinstwo

Artykuły na temat: milla jovovich dziecinstwo
 • Bliźniaczki Scorupco i Jovovich

  Izabella Scorupco ( "GoldenEye" , "Ogniem i mieczem" , "Granice wytrzymałości" ) wystapi u boku Milli Jovovich ("Piąty element", "Joanna D'Arc" , "Million Dollar Hotel" ) w filmie zatytułowanym "Twins". Aktorki zagrają siostry bliźniczaki rozdzielone w dzieciństwie, po śmierci rodziców.

 • Jovovich zrobi z córki modelkę?

  Supermodelka i aktorka Milla Jovovich już zaplanowała karierę dla swojej córki. Gwiazda ekranu pragnie by 3-letnia obecnie dziewczynka o imieniu Ever Gabo w przyszłości poszła w jej ślady i zrobiła karierę w świecie mody.

 • "Dzieciaki z showbiznesu": Kariera od najmłodszych lat

  Dokument HBO "Dzieciaki z showbiznesu" odsłania kulisy oraz blaski i cienie kariery dziecięcych aktorów w amerykańskim przemyśle rozrywkowym. Autor filmu, Alex Winter - sam obecny w tej branży od dziesiątego roku życia, zaprosił przed kamerę m.in. Evan Rachel Wood, Millę Jovovich czy Todda Bridgesa.

 • "Resident Evil: Ostatni rozdział": To już koniec

  .... Kiedy zaczynaliśmy, nikomu nie przyszło nawet do głowy, że powstanie cała seria - wyznaje Milla Jovovich. - Zrobiliśmy ten film, bo pokochaliśmy tę grę. Do każdego z filmów dodaliśmy szczyptę miłości(...) - efektów wizualnych, kaskaderskich, całości. Ten film sprawia, że czuję się dumna - podsumowuje Milla Jovovich.

 • Wracamy do "Trzech muszkieterów"!

  Fabuła filmu Andersona opowiada o trójce sławnych muszkieterów - Atosie, Portosie i Aramisie, którzy zostają odsunięci w cień za sprawą spisku tajemniczej Milady (Milla Jovovich). Trzy lata później(...) w Londynie i wyjaśniliśmy całą koncepcję. Pomysł bardzo mu się spodobał, gdyż od jakiegoś czasu chciał uciec od swojego ekranowego wizerunku. Stworzył fantastyczną postać złoczyńcy!". Milla Jovovich od...

 • Zobacz to jeszcze raz, Sam

  ...wystąpiła Milla Jovovich. O 21:55 wszyscy fani zespołu Pink Floyd powinni przełączyć na Zone Europa, gdyż wtedy zaczyna się "Pink Floyd: The Wall" film będący ilustracją do muzyki tego popularnego...