• Informacje na temat:

  milla jovovich muzyk

Artykuły na temat: milla jovovich muzyk
 • Milla Jovovich gwiazdą teledysku "Withorwithout" Parcels

  ...aktorkę Millę Jovovich . "Za reżyserię odpowiada jeden z moich najbliższych przyjaciół, utalentowany Benjamin Howdeshell. Ten klip jest szalony! Do tego bardzo lubię Parcels, są jednym z moich ulubionych zespołów" - opowiada Jovovich, która ma na koncie role w m.in. "Piątym elemencie", "Zoolanderze" i serii "Resident Evil". Jovovich ma na koncie płyty "The Divine Comedy" i "The People Tree...

 • Milla Jovovich: Jestem szczęściarą

  Aktorka i modelka Milla Jovovich po raz pierwszy przyjechała do Polski. Gwiazda poprowadziła pokaz Lexus Fashion Night. - Jestem szczęściarą i nie mogę narzekać - deklarowała Jovovich, opowiadając o swojej karierze, polskim jedzeniu i działalności charytatywnej.

 • Milla Jovovich przyjedzie do Polski

  Modelka i aktorka Milla Jovovich będzie gościem polskiej gali Lexus Fashion Night 6. Gwiazda przyleci do naszego kraju 18 marca.

 • Młody Lennon szuka dziewczyny

  Sean Lennon, 30-letni syn słynnego Beatlesa Johna Lennona i Yoko Ono, nie ma szczęścia w miłości. Jego dotychczasowe związki, z reguły z paniami z pierwszych stron gazet (m.in. aktorką Milla Jovovich, Elizabeth Jagger, córką lidera The Rolling Stones), nie trwały zbyt długo. Teraz muzyk za pośrednictwem jednego z serwisów internetowych poszukuje kolejnej dziewczyny.

 • S. Lennon: Nowa narzeczona

  Sean Lennon, syn Johna Lennona i Yoko Ono, spotyka się obecnie z aktorką Millą Jovovich (seria "Resident Evil", Piąty element"). Syn eks-Beatlesa zakończył niedawno związek z Elizabeth Jagger, córką lidera The Rolling Stones.

 • Bowie z Frusciante i Borlandem

  David Bowie, John Frusciante (Red Hot Chili Peppers) i Wes Borland (niegdyś gitarzysta Limp Bizkit) nagrali wspólnie utwór, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do dreszczowca "Underworld". Będzie na niej można usłyszeć również m.in. Milę Jovovich oraz zespoły A Perfect Circle i Skinny Puppy.

 • ...w filmie Millę Jovovich oraz hiszpańska wersja przeboju Sex Pistols "Anarchy In The UK". Film ma mieć swą premierę w lutym na festiwalu w Berlinie, a do kin w Europie trafi w kwietniu.

 • Gwiazdy: Nadszedł czas!

  Ponad 60 światowych gwiazd muzyki wzięło udział w nagrywaniu piosenki "Beds Are Burning", by przestrzec przed skutkami globalnego ocieplenia.

 • Gwiazdy: Zatrzymać ocieplenie!

  Plejada gwiazd muzyki nagrała nową wersję utworu "Beds Are Burning" - wielkiego przeboju australijskiej grupy Midnight Oil. Cel jest szczytny - zwrócenie uwagi na zmiany klimatu.

 • Weekend przed telewizorem

  W ten weekend w polskiej telewizji wielkie finały dwóch muzycznych programów: "Bitwy na głosy" i "Must be the music. Tylko muzyki", a także kolejny odcinek na żywo "X Factor". Czy widzowie postanowią spędzić wieczór ze śpiewajacymi amatorami, czy też wybiorą któryś z licznie oferowanych w czasie ich emisji filmów?