• Informacje na temat:

  milla jovovich zdjęcia

Artykuły na temat: milla jovovich zdjęcia
 • Milla Jovovich o karmieniu piersią

  Milla Jovovich, aktorka i modelka, której sławę przyniosły role w filmie "Piąty element" oraz cyklu "Resident Evil" udostępniła na Instagramie zdjęcie zrobione w momencie, gdy karmi swoje trzymiesięczne dziecko, córeczkę Osian Elliot.

 • Milla Jovovich ujawnia

  Milla Jovoivich, znana m.in. ze słynnej serii filmów opartych na japońskiej grze komputerowej - "Resident Evil", ujawniła na Twitterze szczegóły dotyczące piątej części kasowego przeboju.

 • Milla Jovovich w adaptacji popularnej serii gier wideo

  Milla Jovovich wystąpi w kolejnej adaptacji popularnej serii gier wideo. Aktorka zagra główną rolę w ekranizacji "Monster Hunter".

 • Milla Jovovich w kolejnym filmie akcji

  Milla Jovovich, która prywatnie jest żoną twórcy "Resident Evill", wcieli się w postać Artemis w filmie "Monster Hunter". Na fotelu reżysera zasiądzie mąż aktorki i modelki, Paul W.S. Anderson.

 • Milla Jovovich: Jestem szczęściarą

  Aktorka i modelka Milla Jovovich po raz pierwszy przyjechała do Polski. Gwiazda poprowadziła pokaz Lexus Fashion Night. - Jestem szczęściarą i nie mogę narzekać - deklarowała Jovovich, opowiadając o swojej karierze, polskim jedzeniu i działalności charytatywnej.

 • Milla Jovovich na Alasce

  Milla Jovovich ("Resident Evil") zagra główną bohaterkę dreszczowca "The 4th Kind". Akcja filmu będzie w znacznej części rozgrywała się na Alasce.

 • Milla Jovovich o "Ultraviolet"

  Milla Jovovich ( "Resident Evil" ) właśnie skończyła zdjęcia do swego najnowszego filmu. "Ultraviolet" to produkcja Kurta Wimmera ( "Equilibrium" ), której akcja rozgrywa się pod koniec XXI wieku.

 • Podwójnie fantastyczna Milla Jovovich

  Milla Jovovich ( "Zoolander" ) podpisała umowę na dwa filmy science fiction z firmą Screen Gems. Pierwszym jest zapowiadany wielokrotnie sequel "Resident Evil" , do którego zdjęcia ruszyć mają w sierpniu. Drugi to "Ultraviolet", osadzona w przyszłości opowieść o wampirach, którą nakręci Kurt Wimmer ( "Equilibrium" ), także autor scenariusza.

 • Milla Jovovich ma podopiecznego

  Dziesięcioletni Cameron Bright ("Godsend", "Birth") najprawdopodobniej zagra główną rolę męską w horrorze "Ultraviolet". Osadzony w świecie przyszłości film opowie o kobiecie, która postanawia ocalić ludzkie dziecko zagrożone śmiercią. Rolę szlachetnej bohaterki zagra Milla Jovovich ( "Joanna D'Arc" , "Resident Evil" ).

 • Milla Jovovich - pracowity początek roku

  Milla Jovovich, słynna modelka i gwiazda takich filmów jak "Piąty element" czy "Joanna d'Arc", zgodziła się zagrać główne role w dwóch niezależnych produkcjach. Już niebawem aktorka rozpoczyna zdjęcia do obrazu "Resident Evil", realizowanego na podstawie popularnej gry komputerowej oraz do romantycznej komedii "You Stupid Man".