• Informacje na temat:

  milla jovovich zdjęcia

Artykuły na temat: milla jovovich zdjęcia
 • Milla Jovovich (39 l.) opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej małej pociechy!

 • Milla Jovovich gwiazdą nowego filmu autora "Gry o tron"

  Hollywoodzka aktorka i modelka Milla Jovovich będzie główną gwiazdą nowego filmu fantasy, opartego na krótkich opowiadaniach George'a R. R. Martina, twórcy słynnej "Gry o tron".

 • Milla Jovovich zostanie po raz drugi mamą!

  Aktorka i modelka Milla Jovovich (38 l.) oczekuje drugiego dziecka! Radosną nowiną podzieliła się na Facebooku.

 • Milla Jovovich o "Ultraviolet"

  Milla Jovovich ( "Resident Evil" ) właśnie skończyła zdjęcia do swego najnowszego filmu. "Ultraviolet" to produkcja Kurta Wimmera ( "Equilibrium" ), której akcja rozgrywa się pod koniec XXI wieku.

 • Milla Jovovich urodziła!

  Milla Jovoich (39 l.) powitała na świecie swoje drugie dziecko, córeczkę Dashiel.

 • Milla Jovovich na Alasce

  Milla Jovovich ("Resident Evil") zagra główną bohaterkę dreszczowca "The 4th Kind". Akcja filmu będzie w znacznej części rozgrywała się na Alasce.

 • Milla Jovovich wyróżniła Małaszyńskiego

  ...się zrobić zdjęcie z Jovovich, ale także zdobyć jej numer telefonu. Jak do tego doszło? Więcej zdradza informator "Faktu": "Na zapleczu imprezy długo rozmawiali i widać było, że mają wiele wspólnych tematów. Przed pożegnaniem Milla zapisała Pawłowi na kartce swój numer" - tłumaczy. Może teraz zobaczymy go w jakiejś ambitniejszej produkcji...

 • Milla Jovovich: Jestem szczęściarą

  Aktorka i modelka Milla Jovovich po raz pierwszy przyjechała do Polski. Gwiazda poprowadziła pokaz Lexus Fashion Night. - Jestem szczęściarą i nie mogę narzekać - deklarowała Jovovich, opowiadając o swojej karierze, polskim jedzeniu i działalności charytatywnej.

 • Olga Kurylenko potwierdza zakażenie koronawirusem

  ...się za ciebie i mam nadzieję, że będzie lepiej" - pisała Milla Jovovich. Diagnoza Olgi pojawiła się po zakończeniu kręcenia jej najnowszego filmu "The Bay Of Silence". Gwiazda znana głównie...

 • Podwójnie fantastyczna Milla Jovovich

  Milla Jovovich ( "Zoolander" ) podpisała umowę na dwa filmy science fiction z firmą Screen Gems. Pierwszym jest zapowiadany wielokrotnie sequel "Resident Evil" , do którego zdjęcia ruszyć mają w sierpniu. Drugi to "Ultraviolet", osadzona w przyszłości opowieść o wampirach, którą nakręci Kurt Wimmer ( "Equilibrium" ), także autor scenariusza.

Wideo na temat: milla jovovich zdjęcia
 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.

 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.

 • Spotkanie w Palermo

  "Spotkanie w Palermo" to najnowszy film Wima Wendersa (Niebo nad Berlinem, Buenavista Social Club), w którym razem z bohaterem, podobnie jak miało to miejsce w Lisbon Story, poznajemy niezwykłe miasto na południu Włoch, w rytm fantastycznej muzyki Nicka Cave'a, Lou Reeda, Toma Waitsa, Portishead i wielu innych. Finn (Campino) współpracuje z największymi domami mody i najpiękniejszymi modelkami. W jego życiu nie brakuje intensywnych wrażeń, luksusu i sławy, powoli jednak zaczyna tęsknić za...