• Informacje na temat:

  miller went

Artykuły na temat: miller went
 • Monika Miller przeszła operację zmniejszenia piersi. Pokazała zdjęcie!

  Monika Miller, wnuczka byłego premiera i uczestniczka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", ujawniła w sieci, że zmniejszyła piersi. Poddała się operacji, z której efektów jest bardzo zadowolona. Zmniejszyła biust o kilka rozmiarów.

 • Gwiazdy jednego serialu?

  Mija rok od zakończenia produkcji "Skazanego na śmierć" i obietnic aktorów, że udowodnią, iż nie są tylko gwiazdami jednego serialu. Udało się to jedynie Williamowi Fitchnerowi. A inni? Miller walczy z nadwagą, Purcell zaniedbuje swoje dzieci, a Nolasco imprezuje z Paris Hilton.

 • Wielki come back Sarah

  Pod wpływem protestów fanów serial u Sarah ma powrócić z zaświatów w czwartym sezonie "Skazanego na śmierć". Dlaczego Sarah Wayne Callies lubi Michaela, ale niekoniecznie Wentwortha?

 • Donalda Trumpa tweety o muzykach

  ..."Donald Trump" wykonywanej przez Maca Millera . "Właśnie ogłoszono, że utwór Maca Millera 'Donald Trump' pokrył się platyną - powiedzcie Macowi Millerowi, żeby pocałował mnie w d*pę" - brzmiał post Trumpa.  @MacMiller ’s song “DonaldTrump” went platinum—tell Mac Miller to kiss my ass!" additional="— Donald J. Trump (@realDonaldTrump)" date="6 marca 2013" user="realDonaldTrump" /> Donald Trump...

Dyskusje na temat: miller went