• Informacje na temat:

  miłość piaska

Artykuły na temat: miłość piaska
 • Andrzej "Piasek" Piaseczny dumny z ukochanej kobiety. Jego mama wychodzi z cienia!

  Przez lata nie wychylała się i nie była na pierwszym planie. Teraz wychodzi z cienia! Wielka miłość Andrzeja "Piaska" Piasecznego (49 l.) wraz z synem wystąpiła w show TVN-u. Kim jest Alicja Piaseczna (80 l.)?

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Piasek znalazł nową miłość?

  ...wydał się mało wiarygodny. Sam Piasek już po rozstaniu żalił się, że ludzie nie wierzyli w ich miłość, nazywając Mirkę "przykrywką". Choć trzeba przyznać, że sam te plotki nieco prowokował. W tym(...) Piaska i nieznanego wówczas szerzej choreografa Michała Piróga. Stąd wzięły się nigdy nie potwierdzone, choć krążące do dziś pogłoski, że panowie byli parą. Czytaj dalej na następnej stronie...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny przyznaje: "Piłem. Ale szczęśliwie nie uzależniłem się"

  Andrzej "Piasek" Piaseczny (48 l.) udzielił szczerego wywiad, w którym sporo o sobie opowiedział. Po latach przyznał, że swego czasu sięgał po alkohol, choć na szczęście nie uzależnił się od niego. Wokalista odpowiadał również na pytania o miłość i... ślub.

 • Piasek: Od deski do deski

  W poniedziałek, 19 września, ukaże się kolejna płyta Andrzeja "Piaska" Piasecznego, zatytułowana "Jednym tchem". Nagranie tytułowe poznaliśmy na festiwalu w Opolu, a kolejna piosenka, "Z głębi duszy" podbiła Sopot Festival, zdobywając nagrodę Bursztynowego Słowika. O nowym albumie opowiedział INTERIA.PL sam Piasek.

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny okazał wielkie serce. A skradł je... Sami zobaczcie!

  Andrzej Piaseczny (47 l.) tym gestem udowodnił, że ma ogromne serce. A skradł je właśnie... Krym. Wokalista przygarnął bezdomnego psa i dał mu dom oraz swoją miłość.

 • "Wierzę w miłość"

  Andrzej Piaseczny płytą "15 dni" podsumowuje swoją, trwającą już 15 lat, karierę muzyczną. Najpierw z zespołem Mafia, później z Robertem Chojnackim, a następnie już zupełnie samodzielnie był stale obecny na polskiej scenie. W rozmowie z Emilią Chmielińską Piasek opowiada o swojej największej motywacji i rozlicza się z serwisami plotka rskimi.

 • "M jak miłość": Miłość czy obowiązek?

  Magda postanawia odwiedzić Pawła i Alę w Grabinie… A Olek domyśla się, że ukochana chce zmusić go w ten sposób, by pod jej nieobecność zaopiekował się synem – i nie jest zachwycony. Zapraszamy na 1238. odcinek „M jak miłość”, a w nim...

 • Amerykański patos i piaski Armenii

  "Sala samobójców", niejako z urzędu, zdominowała poniedziałkową relację, dlatego pora na garść informacji o tym, co widzowie mogli oglądać w Berlinie podczas kolejnego festiwalowego dnia. A poznali nieznośny amerykański patos i piaski Armenii.

Zdjęcia na temat: miłość piaska
Dyskusje na temat: miłość piaska
 • Re: "Beverly Hills 90210": Ian Ziering - pora na zmianę

  wierzyłem w miłość ktoś mi raz powiada bez pieniędzy nie masz szans, u kobiet .,\ a na zagranicznego Hiszpana powiada mi to może się ziścić , ale co potem rozczarowanie w portfelu stara karta bankomatowa(...) pieniądz to jest to,. a miłość a kochanie, powiadają miłość przychodzi wraz z rozstaniem,. bez aluzji jakich kol-wiek to z dyskusji mężczyzn tak faceci o was drogie dyskutują,. wiem jak masz